CANON XF605

Aukštas jautrumas ir platus dinaminis diapazonas

Aukštas jautrumas ir platus dinaminis diapazonas

XF605 gali viduje rašyti „Hybrid Log-Gamma“ (HLG) ir „Perceptual Quantization“ (PQ) formatais, todėl tai yra universalus įrankis greitam HDR įrašų apdorojimui. Vaizdo produkcijai, kuriai būtinas platesnis gradavimo lankstumas, „Canon Log 3“ suteikia išskirtinį dinaminį diapazoną ir galimybę lengviau pasiekti vienodą vaizdą, kai naudojamos kelios vaizdo kameros.

XF605 – tai pirmoji XF serijos vaizdo kamera, kurioje yra didelio jautrumo režimas. Šiuo režimu labai sustiprinti jutiklio pajėgumai esant silpnam apšvietimui, todėl prie 2 000 liuksų pasiekiamas F12 prilygstantis vaizdo kameros jautrumas. Pridėta ir nauja didesnio stiprinimo funkcija, su kuria naudotojo priskiriamu mygtuku standartinį -6–21dB stiprinimą galima akimirksniu padidinti iki 36 dB. XF605 taip pat turi infraraudonąjį režimą, kad būtų galima filmuoti praktiškai visiškoje tamsoje.

REGISTRUOTIS DABAR

Užsiregistruokite, jei jus domina „Canon XF605“

Pirmieji gaukite naujienas apie „Canon XF605“, „Canon“ pasiūlymus, patarimus ir vadovus, karščiausias naujienas ir pakvietimus į vietos renginius.

Susiję straipsniai

  1. Šiose nuotraukose ir vaizdo įrašuose parodytos „Canon XF605“ išvaizda gali skirtis nuo parduodamo produkto.