CANON XF605

Lanksčios filmavimo galimybės

Lanksčios filmavimo galimybės

Transliacijai tinkami filmavimo formatai

XF605 palaiko 4K UHD 59.94p/50.00p 4:2:2 10 bitų įrašymą, kuriam naudojami patikimi MXF pagrindo XF-AVC ir universalūs MP4 formatai.

Pagerinti filmavimo režimai

Išnaudokite visą XF605 kūrybinį potencialą naudodami įvairius filmavimo režimus. Filmavimo režimu „Slow & Fast“ galima filmuoti klipus iki 120P FHD kadrų dažniu, todėl jis tinka veiksmo kadrams ir stulbinamam sulėtintam veiksmui. Niekada nepraleiskite akimirkos su išankstinio įrašymo režimu, išbandykite sustabdyto judesio animaciją su kadrų įrašymo režimu ir lengvai kurkite laiko slinkties vaizdo įrašus naudodami intervalų įrašymo režimą.

XF605

Vaizdo kameroje XF605 pristatomos išplėstos „Custom Picture“ failų parinktys – trys BT.709 variantai (normalus, platus, standartinis) ir pristatomos didesnio lankstumo suteikiančios „EOS Standard“ ir „EOS Neutral“ parinktys.

Naudotojai taip pat gali įkelti į vaizdo kamerą savo 3D LUT, susikurdami „Look Files“ vidiniam įrašymui, kurie veikia su esamais „Custom Picture“ nustatymais.

Universalus įrašymas į dvi SD korteles

Du UHS-II SD kortelių lizdai suteikia lankstumo: galima įrašyti vienu metu skirtingais failų formatais, skyromis ir spalvų diskretizavimo parametrais. XF605 taip pat turi naują vienalaikio garso įrašymo parinktį, kurią naudojant transkribavimui skirtus garso failus galima įrašyti į vieną kortelę, o pagrindinį vaizdo įrašą – į kitą.

REGISTRUOTIS DABAR

Užsiregistruokite, jei jus domina „Canon XF605“

Pirmieji gaukite naujienas apie „Canon XF605“, „Canon“ pasiūlymus, patarimus ir vadovus, karščiausias naujienas ir pakvietimus į vietos renginius.

Susiję straipsniai

  1. Šiose nuotraukose ir vaizdo įrašuose parodytos „Canon XF605“ išvaizda gali skirtis nuo parduodamo produkto.