CANON XF605

Nuotolinis valdymas ir tinklo funkcijos

Nuotolinis valdymas ir tinklo funkcijos

XF605 turi 12G-SDI, „Wi-Fi“ ir eterneto jungtis, palaikančias H.264 IP vaizdo transliaciją, todėl idealiai tinka tiesioginėms vaizdo transliacijoms.

USB vaizdo išvestis

XF605 yra pirmoji XF serijos profesionalų klasės vaizdo kamera, palaikanti vaizdo išvestį (UVC) iš USB-C jungties, todėl ją galima naudoti kaip internetinę vaizdo kamerą. Palaikomas ir USB PTP, todėl vaizdo kameros failus galima importuoti į kompiuterį.

Nuotolinio valdymo funkcijos

XF605 yra suderinama su įvairiais laidiniais ir belaidžiais nuotolinio valdymo sprendimais. Ji veikia su „Canon“ daugiafunkciu nuotoliniu valdikliu RC-V100 ir naujuoju „Browser Remote“, kuris buvo pritaikytas vieno operatoriaus filmavimui naudojantis išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu. XF605 valdymui galima naudoti ir suderinamus nuotolinius valdiklius, pvz., RC-IP100, kai ji naudojama su kitomis „Canon PTZ“ ir tam tikromis „Cinema EOS“ kameromis.

XF605

Pasinaudokite programėle „Content Transfer Mobile“, kad palengvintumėte failų persiuntimą tinkle, arba prisijunkite prie FTP per integruotą belaidžio ryšio arba eterneto prievadą.

REGISTRUOTIS DABAR

Užsiregistruokite, jei jus domina „Canon XF605“

Pirmieji gaukite naujienas apie „Canon XF605“, „Canon“ pasiūlymus, patarimus ir vadovus, karščiausias naujienas ir pakvietimus į vietos renginius.

Susiję straipsniai

  1. Šiose nuotraukose ir vaizdo įrašuose parodytos „Canon XF605“ išvaizda gali skirtis nuo parduodamo produkto.