CANON XF605

Praktiškumas ir lankstumas

Praktiškumas ir lankstumas

Patobulintos jutiklinio ekrano funkcijos

Neskaitant populiarios „Direct Touch“ sąsajos, kurioje galima paprastai valdyti AF ir ekrano parametrus, integruotame 3,5 col. pakreipiamame LCD jutikliniame ekrane galima valdyti vaizdo atkūrimą, naršyti po meniu ir tvarkyti filmavimo parametrus.

Vienuolikai pritaikomų mygtukų galima priskirti daugiau kaip 100 funkcijų, įskaitant akių aptikimo AF, didesnį stiprinimą ir fokusavimo vediklį, kad jas būtų galima lengvai pasiekti šiame mažame įrenginyje, kol žiūrima per EVF.

XF605_Lifestyle

Atskiri valdymo žiedai

Nors vaizdo kamera XF605 yra nedidelė, optinio artinimo objektyvas yra valdomas trimis žiedais. Lengvai lietimu atpažįstamais objektyvo žiedais galima atskirai reguliuoti ir tiksliai valdyti fokusavimą, artinimą ir vyzdinę diagramą.

XF605

Integruoti ND filtrai

Vidinis sukamasis ND filtro blokas suteikia galimybę kūrybiškai valdyti diafragmą ir išlaikymą įvairiausiose filmavimo situacijose. Trys tankio nustatymai – ND 1/4, ND 1/16, ND 1/64 – reguliuojami naudojant patogiai šalia objektyvo cilindro išdėstytus išorinius mygtukus.

REGISTRUOTIS DABAR

Užsiregistruokite, jei jus domina „Canon XF605“

Pirmieji gaukite naujienas apie „Canon XF605“, „Canon“ pasiūlymus, patarimus ir vadovus, karščiausias naujienas ir pakvietimus į vietos renginius.

Susiję straipsniai

  1. Šiose nuotraukose ir vaizdo įrašuose parodytos „Canon XF605“ išvaizda gali skirtis nuo parduodamo produkto.