Stay connected

Visada būkite prisijungę

Sklandus
integravimas

Naudodami „EOS 5D Mark IV“ įtaisytąjį „Wi-Fi“ ir NFC prisijunkite prie savo išmaniojo telefono, planšetės ar nešiojamojo kompiuterio arba tiesiogiai prie pasirinktų vaizdų bendrinimo paslaugų. Idealu, kai norite siųsti vaizdus klientams ir skelbti juos socialinių medijų platformose. FTP/FTPS palaikymas labai pravers fotografuojantiems vietose su „Wi-Fi“ ryšiu, kai reikalingas papildomas saugumas.

Wi-Fi GPS and NFC on EOS 5D Mark IV

Sujunkite ir
fotografuokite nuotoliniu būdu

„EOS 5D Mark IV“ galima valdyti belaidžiu būdu iš išmaniojo įrenginio, kuriame veikia programėlė „Canon Camera Connect“ („iOS“ arba „Android“). Iš naujo pažvelkite iš sunkiai pasiekiamų padėčių ir nuotoliniu būdu valdykite tokias funkcijas, kaip fokusavimas prilietimu – puiki funkcija fokusavimo atitraukimui, dirbant su filmo projektu.

Using tablet remote with the EOS 5D Mark IV

Apkirpimas ir dydžio keitimas

Su „EOS 5D Mark IV“ apkirpimo ir dydžio keitimo leidžiant funkcija naudotojai gali pakeisti kompoziciją po fotografavimo, paprastai keisti vaizdų dydį skubiam bendrinimui per įtaisytąjį „Wi-Fi“. Visai kaip fotoaparatuose „EOS-1D X Mark II“, fotografai gali apkirpti vaizdus, kaip norėtų matyti juos publikuojamus, ir sparčiai siųsti juos redaktoriams bei apipavidalinimo skyriams.

Crop and resize image with EOS 5D Mark IV

Išplėskite
„Wi-Fi“ veikimo zoną

Įrenginys WFT-E7 praplečia fotoaparato belaidžio ryšio aprėptį, todėl fotografai gali belaidžiu būdu perkelti nuotraukas iš fotoaparato į kompiuterį per didesnį atstumą, be to, sustiprinamos nuotolinio fotografavimo ir medijos serverio funkcijos.

Wi-Fi transmitter WFT-E7 for EOS 5D Mark IV
Connect around the world with 5D Mark IV

Ryšys su pasauliu

Įtaisytasis GPS geografine žyme pažymi jūsų vietą kiekviename vaizde ir išlaiko „EOS 5D Mark IV“ vidinio laikrodžio tikslumą. Be to, jis efektyviau vartoja energiją, todėl galėsite fotografuoti ilgiau. GPS duomenys naudingi rengiant nuotraukų katalogą, su jais galite atsekti savo veiksmus ir vėl rasti konkrečias fotografavimo vietas.

Niekada nepamirškite datos

Fotožurnalistams svarbu užfiksuoti kiekvieną smulkmeną, įskaitant ir būtiną rašytinę informaciją. Įkelkite metaduomenų šablonus į „EOS 5D Mark IV“ su asmens duomenimis ir nuotraukų informacija. Kiekviename užfiksuotame vaizde ši informacija bus įdėta į IPTC metaduomenų laukus.

Share date via IPTC with EOS 5D Mark IV

Spartus ir patikimas
duomenų perdavimas

Galimybė jungtis per USB 3.0 užtikrina spartų failų perdavimą į PC ir „Mac“ kompiuterius – idealu, kai fotografuojama sujungus fotoaparatą su kompiuteriu studijose.

USB connectivity with EOS 5D Mark IV

Lanksčios
įrašymo parinktys

„EOS 5D Mark IV“ turi SD ir CF kortelių lizdus, kuriems tinka UDMA 7 kortelės su iki 167 MB/s įrašymo sparta.

EOS 5D Mark IV dual card slots

Susipažinkite su kitais privalumais