Grizzly bear waiting for fish at waterfall

Tikslumas kaip standartas

Akimirksniu

Su išplėsta 61 taško AF sistema, kuri seka net padrikiausiai judančius objektus, galėsite neišleisti vaizdo iš akių. Modelyje „ EOS 5D Mark IV“ 61 AF taškas 1 yra išdėstytas platesnėje srityje – 8 procentais didesnė vertikali aprėptis centrinėje srityje ir 24 procentais didesnė vertikali aprėptis periferinėje srityje: taip gaunama daugiau laisvės išdėstyti objektus kompozicijoje.

Viewfinder focus area of Canon EOS 5D Mark IV

Spartus, nuolatinis
fokusavimas net
prietemoje

Itin jautrus AF jutiklis užtikrina patikimą „EOS 5D Mark IV“ fokusavimą, net kai šviesos lygis tesiekia EV-32. Fotografuojant „Live View“ režimu su „Dual Pixel CMOS AF“ šis parametras pagerinamas iki EV-43.

Low light portrait by Paolo Pellegrin with EOS 5D Mark IV

Puikus AF tikslumas,
net su ilgu objektyvu

Sporto ar laukinės gamtos fotografams norint priartėti prie objektų dažnai tenka naudoti ypač ilgus teleobjektyvus su ilgintuvais. Su maksimaliais 61 tašku ir 21 kryžminio AF tipo tašku ir f/8 nuostata1, didelio tikslumo fokusavimas tampa kur kas lengvesnis.

Bear in viewfinder captured with EOS 5D Mark IV

150 tūkst. matavimo jutiklis

„EOS 5D Mark IV“ itin tiksliam ekspozicijos išmatavimui naudojamas specialus 150 000 pikselių RGB+IR matavimo jutiklis. Be to, šis jutiklis veikia kartu su fotoaparato AF sistema, kad būtų lengviau aptikti ir sekti spalvotus objektus ir vykdyti veidų atpažinimą.

150k pixel metering sensor in EOS 5D Mark IV

Sekite objektus
dar tiksliau

„EOS 5D Mark IV“ turi „EOS iTR“ AF sistemą, kuri gerokai pagerina objekto sekimą. Pritaikykite sekimą pagal savo poreikius, naudodami skirtingus režimus, kai fokusuojate ir sekate veidą arba kitą objektą.

Gannet tracked in focus with 5D Mark IV

Pasirinkite
fokusavimą
pagal savo objektą

„Canon AI servo AF III“ turi AF algoritmą, kuris pagerina sekimo jautrumą tokiose scenose, kuriose gali staiga sujudėti objektas.

Su šešiais pritaikomais AF atvejų nustatymais galite pasirinkti tinkamiausią jūsų objektui variantą, pvz., sekimo jautrumą, greitėjimo arba lėtėjimo sekimą bei AF taško automatinį perjungimą.

AF case study settings on the Canon EOS 5D Mark IV

Užfiksuokite akimirką po bet kokiu dirbtiniu šviesos šaltiniu

„EOS 5D Mark IV“ aptinka šviesos šaltinio mirgėjimo dažnį ir pritaiko filmavimą, kad užfiksuotų vaizdą arti didžiausio šviesumo ir taip sumažintų mirgėjimo efektą. Ši funkcija veikia, kai mirgėjimo dažnis yra 100 Hz ir 120 Hz, ir jos algoritmas pagerintas, kad būtų išvengta klaidingo mirgančios šviesos aptikimo.

AF taškų pasirinkimas

Su „EOS 5D Mark IV“ nugarėlėje esančiu nauju AF srities pasirinkimo mygtuku lengvai perjungsite automatinio fokusavimo taškus neatitraukdami fotoaparato nuo akių.

EOS 5D Mark IV AF selection

Išnašos

Susipažinkite su kitais privalumais