Pixma G3400 lifestyle home enviroment

Spausdintuvai „MegaTank“

Paprastas spausdinimas su užpildomų rašalo kasečių serija „PIXMA“ G. Itin kokybiškas veikimas, mažos spausdinimo išlaidos.

„MegaTank“ privalumai

Didelė išeiga

„Canon“ užtikrina kokybę su savo originaliais pigmentiniais juodų ir spalvotų dažų rašalais, skirtais naudoti su PIXMA G serijos modeliais ir teikti išskirtinai didelę išeigą už mažą puslapio kainą.

Integruotosios rašalo kasetės

Į priekį nukreiptose integruotose rašalo kasetėse paprasta sekti rašalo lygį. Rašalas pakartotinai užpildomas sklandžiai ir greitai, naudojant optimizuotą pakartotinio pildymo sistemą ir paprastą buteliuko valdymą.

Spausdinimas be rėmelio

Mūsų aukštos kokybės spalvoti rašalai dažų pagrindu užtikrina tolygias, natūralių spalvų nuotraukas, taigi, berėmes 4 x 6 col. nuotraukas galėsite lengvai išspausdinti vos per 37 sekundes.

g6050-cs-highvolume-ambient

Išmanus patogumas

Spausdinkite savo išmaniuoju įrenginiu per „iOS“ ir „Android“ skirtą programėlę „Canon PRINT“ ir prisijunkite prie debesijos serverių naudodami „PIXMA Cloud Link“ – tai patogu ir namuose dirbantiems verslininkams, ir mažiems biurams.

Spausdinimas be vargo

Paprastai spausdinkite naudodami „AirPrint“ („iOS“), „Mopria“ („Android“) arba „Windows 10 Mobile“ ir naudokitės saugiomis didelės spartos jungtimis su vietos tinklu per eterneto ryšį.*
*išskyrus tam tikrus modelius, daugiau informacijos rasite produkto specifikacijoje

Profesionalų lygio rezultatai

Didelė išeiga neaukojant kokybės. Išlaikykite aukštą profesionalumo lygį spausdindami ryškius tekstinius dokumentus – pigmentinis rašalas užtikrina, kad kiekvienas dokumentas iki paskutinio puslapio būtų tobulai ryškus.

g6050-sis-mobiledoc-lifestyle

Spausdintuvų serija „MegaTank“

Pavyzdžių nagrinėjimas

Forever Rose

„Forever Rose“ atvejo tyrimas

Sužinokite, kaip „MegaTank“ padėjo vykdant šio tarptautinio butiko kasdienio spausdinimo užduotis.

Mini Professors

„Mini Professors“ atvejo tyrimas

Sužinokite, kaip „MegaTank“ padėjo patenkinti šios sparčiai besiplečiančios franšizės poreikius.

Premer Insurance

„Premier Insurance“ atvejo tyrimas

Sužinokite, kaip „MegaTank“ padėjo šiam šeimyniniam verslui pasiekti naują lygį.

Išmanus, produktyvus ir nebrangus spausdinimas

Sužinokite, kaip spausdintuvai „MegaTank“ gali užtikrinti neįtikėtinai didelę puslapių išeigą, aukštos kokybės spausdinimą ir lengvą sujungiamumą.

Video - PIXMA G4510

Namuose

Didelės apimties spausdinimas namuose be rūpesčių. „Canon“ spausdintuvai „MegaTank“ idealiai tinka naudoti šeimai, yra paprastai parengiami ir pakartotinai užpildomi, su jais galima spausdinti ir dokumentus, ir nuotraukas.

PIXMA G6050 at home situ

Biure

Idealiai tinkamas mažam ar namų biurui. Su spausdintuvu „MegaTank“ galite būti produktyvesni, kai reikia dirbti su itin didelės apimties puslapių išeiga, nes nereikia vargintis ir dažnai keisti rašalų.

PIXMA G6050 in the office situ

Švietimas

Patikimas didelės apimties spausdinimas – studentams bus paprasčiau laikytis terminų, o eksploatacijos išlaidos išliks mažos.

pixma_g4510-cs-ambient

Mažmeninės prekybos sektoriui

Idealus verslo partneris prekybos atstovams – galite spausdinti viską, ką reikia, kad jūsų verslas ir toliau veiktų.

PIXMA G5050

„Canon“ produktų sąveika padeda atskleisti geriausias jų savybes

Naudokite „Canon“ rašalą ir popierių su savo „Canon“ spausdintuvu ir kaskart gausite išskirtines, profesionalios kokybės nuotraukas.

Skaitykite išsamias „Keypoint Intelligence“ atliktų „Canon“ G serijos spausdintuvų patikimumo ir kokybės testų ataskaitas (tik anglų kalba)
PIXMA TS9050 close up product shot

Ieškote kitokio spausdintuvo?

Susipažinkite su mūsų spausdintuvų ir spausdinimo priedų asortimentu.

Sužinokite daugiau