Canon Pro Camcorders

Profesionalų vaizdo kameros

Įspūdingas našumas, patogus naudojimas

„Canon XF605“

Universali vaizdo transliacijoms skirta kokybiška 4K vaizdo kamera su pažangiuoju AF bei ryšio ir transliacijos galimybėmis sudėtingai vaizdo produkcijai kurti.

Sužinokite daugiau

Lifestyle Day

„Canon XA75“

1,0 col. tipo CMOS 4K profesionali vaizdo kamera. Su „Dual Pixel CMOS AF“, 15 kartų optiniu artinimu ir 5 ašių stabilizavimu, 3G-SDI, HDMI išvestimi ir UVC srautiniu perdavimu.

Sužinokite daugiau

Canon XA75

„Canon XA70“

1,0 col. tipo CMOS 4K profesionali vaizdo kamera. Su „Dual Pixel CMOS AF“, 15 kartų optiniu artinimu ir 5 ašių stabilizavimu, HDMI išvestimi ir UVC srautiniu perdavimu.

Sužinokite daugiau

Canon XA70

„Canon XA65“

4K profesionali vaizdo kamera su 1/2,3 col. tipo CMOS jutikliu. Pažangusis automatinis fokusavimas, 20 kartų optinis artinimas ir 5 ašių stabilizavimas, 3G-SDI, HDMI išvestis ir UVC srautinis perdavimas.

Sužinokite daugiau

XA65

„Canon XA60“

4K profesionali vaizdo kamera su 1/2,3 col. tipo CMOS jutikliu. Pažangusis automatinis fokusavimas, 20 kartų optinis artinimas ir 5 ašių stabilizavimas, HDMI išvestis ir UVC srautinis perdavimas.

Sužinokite daugiau

XA60

XF serija

XA serija

Discover Canon Pro Video and re-think what you can do with video

Atraskite „Canon Pro Video“ profesionalius vaizdo įrašus ir naujas vaizdo įrašų galimybes.

Nesvarbu, ar kuriate įspūdingą nepriklausomą dokumentiką, įtraukią dramą nedidelėje erdvėje ar apdovanojimus pelnysiantį vaidybinį filmą, „Canon Pro Video“ profesionaliems vaizdo įrašams labai išplės jūsų kūrybines galimybes.