„Canon“ fotopopierius

Ar kuriate profesionalus tenkinančios kokybės studijinius spaudinius eksponuoti parodose, ar linksminate savo vaikus kūrybiniais projektais, čia rasite savo poreikiams tinkamiausio „Canon“ rašalinių įrenginių popieriaus.
Spausdintuvo ir fotoaparato ant stalo nuotrauka iš viršaus. Aplink paskleista įvairių dydžių nuotraukų.

Raskite poreikius atitinkantį „Canon“ fotopopierių

Mūsų siūlomas popierius tinka serijos „PIXMA“, „PIXMA PRO“, „MAXIFY“ ir mūsų „imagePROGRAF PRO“ serijos spausdintuvams.* Galime pasiūlyti aukštos kokybės blizgaus, pusiau blizgaus, matinio ir žvilgaus A2, A3+, A3, A4 ir atvirutės formatų fotopopieriaus.

Menas

Šis aukščiausios kokybės popierius, sukurtas galvojant apie profesionalus ir mėgėjus, visada užtikrina galerijose tinkamų eksponuoti darbų kokybės rezultatą.
Keli didelio formato vaizdai, kabantys ant sienos.

Spausdinkite sako kūrinius

Pasirinkite tinkamą žvilgų, blizgų ar matinį popierių ir lengvai įgyvendinkite savo plačias kūrybines vizijas.

 • MENAS

  „Premium Fine Art Rough“

  Aukščiausios klasės grubios tekstūros meno kūrinių popierius tinka vaizdo gyliui perteikti ir trimačiam erdvės pojūčiui sukurti.

 • LENGVAS

  „Pro Luster LU-101“

  Išgaukite ryškiaspalvius ir stulbinamus vienspalvius fotografinius spaudinius naudodami profesionalų lengvą fotopopierių „Photo Paper Pro Luster“, ir namuose išspausdintos nuotraukos atrodys kaip iš tradicinės fotolaboratorijos.

 • NEBLUNKANTIS

  „Pro Platinum PT-101“

  Profesionalams spausdinti tinkamas fotopopierius – puiki spausdinamų nuotraukų kokybė ir atsparumas aplinkos poveikiui. Šis blizgus storas popierius, leidžiantis atkurti plačią spalvų gamą, išplečia fotografų kūrybos galimybes.

 • MENO REPRODUKCIJOS

  „Pro Premium Matte“

  Puikiai tinkantis vienspalvėms ir spalvotoms nuotraukoms bei meno reprodukcijom, šis šiltų baltų tonų glotnus popierius yra tobulas pasirinkimas gražiems vaizdams, kuriems nereikalingas žvilgesys.

 • MENAS

  „Premium Fine Art Smooth“

  Profesionalus aukštos kokybės meno kūrinių popierius, ant kurio išgaunamas stiprus juodos spalvos intensyvumas, tiksliai perteikiami tamsių sričių atspalviai ir gaunama plati spalvų gama.

 • Galerijos lygio kokybė

  Atraskite trečiosios šalies vaizduojamojo meno popierių, tiesiogiai suderinamą su šių profilių spausdintuvais, kad rezultatai būtų kuo tikslesni ir patikimesni.

  ICC profiliai, naudojami kompiuterio ekrane.

  ICC profiliai

  Įdiekite papildomų ICC profilių, kad išplėstumėte jūsų profesionalų lygio „Canon“ nuotraukų spausdintuvo palaikomų laikmenų asortimentą ir galėtumėte spausdinti profesionaliai atrodančius vaizdus.

  Nuotraukų spausdinimas namuose

  Atraskite visas savo spausdintuvo galimybes, ir greitai išspausdinsite namuose kokybiškas nuotraukas kaip fotolaboratorijoje.
  „Canon“ spausdintuvu spausdinami spalvingi vaizdai, kiti vaizdai paskleisti priešais jį ant stalo.

  Spausdinkite prisiminimus

  Ryškiaspalvėms atostogų ar šeimos nuotraukoms galite rinktis blizgų, pusiau blizgų arba matinį popierių.

 • ŠVELNI APDAILA

  „Plus Semi-gloss SG-201“

  Šio atlasinis popierius tekstūra primena tikrąjį fotopopierių. Ant šio aukštos kokybės popieriaus išspausdintos nuotraukos atrodo puikiai ir mažiau blizga.

 • KOKYBIŠKI ATMINIMAI

  „Everyday Use Glossy“

  Idealus pasirinkimas kasdieniam fotolaborotorijos kokybės nuotraukų spausdinimui – šis popierius puikiai tinka norint namuose spausdinti blizgias atostogų nuotraukas.

 • KŪRYBINIAI IR POPIERIAUS DIRBINIAI

  Matinis fotopopierius MP-101

  Ant matinio fotopopieriaus spausdinamos aukštos kokybės nuotraukos, piešiniai ir tekstas su matiniu efektu. Jis taip pat tinkamas kitiems kūrybiniams projektams – sveikinimo atvirukams, stendams ir modeliams iš popieriaus kurti.

 • SKAITMENINĖS IR PERSPAUSDINTOS NUOTRAUKOS

  „Plus Glossy II PP-201“

  Tobulas fotopopierius, skirtas itin kokybiškiems spaudiniams blizgiu paviršiumi. Jis puikiai tinkamas skaitmeninėms nuotraukoms ir visoms perspausdintoms nuotraukų kopijoms.

 • Kūrybiniai projektai

  „Canon“ popierius kūrybai atvers naujas kūrybines kryptis.
  Šeimos nuotrauką spausdinantis „Canon“ spausdintuvas. Kitos nuotraukos ir spaudiniai paskleisti ant stalo, o telefono ekrane matomas išspausdintas vaizdas ir rankos, rengiančios plakatą, kuriame spalvotomis raidėmis dėliojamas žodis „happy“.

  Spausdinkite, kas jums patinka

  Rinkitės, kas jums patinka – nuo magnetų su nuotraukomis, aplikacijų ant marškinėlių ir verslo pristatymų popieriaus, iki matinio popieriaus, puikiai tinkančio sveikinimams, kalendoriams ir puikiems 3D popieriaus dirbiniams.

 • NUOTRAUKŲ SAUGOJIMAS

  Fotokubas

  Prisiminimų dėžutė puikiai tinka mėgstamiausioms kvadratinėms nuotraukoms saugoti.

 • MAGNETINIS POPIERIUS

  Magnetinis fotopopierius

  Papildykite savo namų biuro rašalinį spausdintuvą „Canon“ magnetiniu fotopopieriumi MG-101 ir galėsite kurti savo interaktyvias nuotraukų ekspozicijas.

 • KŪRYBINIAI IR POPIERIAUS DIRBINIAI

  Matinis fotopopierius MP-101

  Ant matinio fotopopieriaus spausdinamos aukštos kokybės nuotraukos, piešiniai ir tekstas su matiniu efektu. Jis taip pat tinkamas kitiems kūrybiniams projektams – sveikinimo atvirukams, stendams ir modeliams iš popieriaus kurti.

 • KŪRYBINIAI IR POPIERIAUS DIRBINIAI

  „Canon“ dvipusis matinis popierius MP-101D

  Įgyvendinkite savo idėjas su šiuo universaliu popieriumi. Šis idealiai kolekcininkams ir rankdarbių mėgėjams tinkantis popierius bus puikus pasirinkimas ir savos kūrybos kvietimams, iškarpinės albumo papildymams ar rankdarbių projektams iš „Creative Park“.

 • KOKYBIŠKI PRISTATYMAI

  Didelės raiškos popierius

  Šis padengtas popierius skirtas nuostabioms spalvoms ir aiškiems, ryškiems vaizdams išgauti. Jis puikiai tinkamas aukštos kokybės dokumentams, skaičiuoklėms ir pateiktims su nuotraukomis ir grafiniais vaizdais spausdinti.

 • Popierinės skirtingų dydžių ir spalvų rašalo kasečių pakuotės ant lentynos.

  PIXMA rašalo kasetės

  Spausdinkite įspūdingas ir ilgai išliekančias nuotraukas naudodami „PIXMA“ spausdintuvą ir originalų „Canon“ rašalą.

  Susiję straipsniai

 • SPAUSDINIMAS

  Spausdinant: kokį popierių naudoja profesionalai?

  Jei ruošiatės parodai arba rengiate riboto tiražo knygą, spausdinimo kokybė yra svarbi. Kraštovaizdžio fotografas Antonio Gaudencio pasakoja apie savo pasirinkimus.

 • SPAUSDINIMO PATARIMAI

  DUK apie spausdintuvą, rašalą ir popierių

  Suhaib Hussain atsako į keletą iš dažnai užduodamų klausimų apie technologijas, rašalą ir popierių.

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Spausdinti sąrašus, planus ir tikslus

  Atskleiskite savo kūrybiškumą naudodami „Canon PIXMA“ spausdintuvą, kuris padės laikytis tvarkos ir gyventi sąmoningai ištisus metus.

 • ARTICLE

  How to pick the right paper for your fine art prints

  Want exhibition-level fine art prints but not sure which paper to choose? A Canon Ambassador and two experts share their advice.