Visi objektyvai

„Canon“ meistriškumas ir geriausios optinės technologijos užtikrina puikią nuotraukų ir filmų kokybę.
Canon Camera

Visi objektyvai

Susitvarkykite su kiekviena situacija

Susipažinkite su plačiu „Canon“ objektyvų asortimentu ir raskite sau tinkamiausią objektyvą.
 • Vyras, laikantis EOS R

  GREITI IR INTUITYVŪS

  EOS R skirti objektyvai

  Pasikliaukite EOS R fotoaparatui pritaikytų RF / RF-S objektyvų aukšta kokybe ir sparta. Unikalios jų savybės užtikrina aukščiausio lygio intuityvų valdymą.

 • PLATUS ASORTIMENTAS

  DSLR skirti objektyvai

  Didelis lengvų EF-S objektyvų ir EF fiksuoto židinio nuotolio, artinančių ir specialiųjų objektyvų pasirinkimas puikioms nuotraukoms DSLR fotoaparatais.

 • PATOGŪS NEŠIOTIS IR LENGVI

  EOS M skirti objektyvai

  Lengvi ir patogūs nešiotis objektyvai EOS M fotoaparatams. Nuo ypač plataus kampo iki teleobjektyvų ir mažyčių plokščiųjų objektyvų – kad galėtumėte lengviau įgyvendinti savo kūrybinius užmojus.

 • KŪRYBIŠKUMAS DIDELIU FORMATU

  Kino objektyvai

  „Canon“ inžinierių sukurti kino objektyvai, atitinkantys aukščiausius kinematografų standartus.

 • AUKŠČIAUSIO LYGIO 4K

  Objektyvai transliacijoms

  Pirmaujantis meistriškumas visiems poreikiams – nuo dokumentinių iki kino filmų.

 • Keli „Canon“ EF ir RF objektyvai pilkšvame fone.

  SUDERINAMUMO VADOVAS

  Objektyvų suderinamumas

  Sužinokite daugiau apie skirtingus „Canon“ fotoaparatų objektyvų tipus ir apie tai, kaip atskirti, ar jie tinka jūsų fotoaparatui.

Mūsų objektyvai ir priedai

Susipažinkite su plačiu EOS DSLR ir beveidrodiniams fotoaparatams skirtų „Canon“ keičiamų objektyvų ir priedų asortimentu.

Ieškokite „Canon“ objektyvų pagal tipą

Iš toli nufotografuokite išskirtinai sufokusuotą aktyvų sportininką. Sutalpinkite kraštovaizdį ir gatvės aplinką plataus kampo kadre. Atraskite begalę detalių laukinės gamtos makrofotografijose. Turime įvairiausių objektyvų visų tipų fotografijai, kad galėtumėte pereiti į kitą lygį ir gyvai perteikti savo istorijas.

Būkite įkvėpti

Pasirinkite iš šių fotografijos kategorijų, kad sužinotumėte daugiau apie kiekvieną žanrą ir gautumėte rekomendacijų, padėsiančių kurti norimus kadrus ir rasti idealiai tam tinkančius objektyvus.

 • TOBULI PROFILIAI

  Portretiniai

  Pamatykite, ką lemia portretinis objektyvas. Idealiai tinka draugams ir šeimai per vestuves, renginius ir vakarėlius fiksuoti.

 • BESIDRIEKIANTYS TOLIAI

  Kraštovaizdžių

  Jei siekiate įamžinti gamtos turtus, kaip kraštovaizdžio fotografas būtinai turite rimtai pagalvoti apie tinkamiausius skirtingoms vietoms objektyvus.

 • PATARIMAI KELIONĖMS

  Kelionės

  Ruošiatės pasivaikščioti mieste arba į žygį kalnuose? Pasisemkite įkvėpimo iš savo reikalą išmanančių kelionių fotografų ir patirkite nepamirštamų nuotykių naudodamiesi jų patarimais.

 • Street photography

  MIESTŲ ISTORIJOS

  Gatvės

  Metro vaizdai, gatvių portretai ir miesto gyvenimo kadrai, užfiksuoti einant pro šalį. Pasinaudokite mūsų žinovų patarimais ir įkvepiančiomis istorijomis ir pasinerkite į gatvių fotografiją, kad atrastumėte kitą gyvenimo pusę.

Jums taip pat gali būti įdomu...