A man filming on a Canon XF605 camcorder with a microphone attached. A Canon PTZ camera is visible in the foreground.

PROFESIONALŪS VAIZDO ĮRAŠŲ SPRENDIMAI

AV ir tiesioginis srautinis perdavimas profesionalams

Neprilygstamai aiškiai perteikite toli esantį vaizdą. Įamžinkite, valdykite ir pateikite puikios kokybės turinį naudodamiesi „Canon“ vaizdavimo ekosistema.

Ką filmuojate?

Nesvarbu, ar darote įrašus, ar rengiate srautinį perdavimą biure, studijoje, klasėje arba virtuvėje – „Canon“ vaizdo įrašų ir tiesioginio srautinio perdavimo sprendimai teiks puikios kokybės vaizdą jūsų auditorijai.

 • Bendrovė

  Renkite tiesioginį srautinį savo įmonės susitikimų ar renginių perdavimą arba įrašykite juos ir palaikykite ryšį naudodamiesi plačiomis vaizdo konferencijų galimybėmis.

 • Švietimas

  Perženkite klasės ribas ir renkite pamokas, paskaitas ir konsultacijas internetu.

 • Maldos namai

  Jei negalite nuvykti į maldos namus, stebėkite namuos rengiamus „Canon“ fotoaparatais nuotolinius srautinius perdavimus.

 • Vestuvės

  Renkite tiesiogines srautines švenčių transliacijas arba įrašykite jas, kad bet kur pasaulyje gyvenantys šeimos nariai galėtų bendrauti ir dalytis prisiminimais.

 • Socialinių tinklų ir turinio kūrimas

  Nesvarbu, ar perduodate medžiagą tiesiogiai srautiniu būdu, ar įrašote ir redaguojate vaizdo įrašą – padarysite įspūdį savo sekėjams nepaprastai kokybiškais vaizdais.

 • Renginiai

  Nuo spaudos konferencijų ir produktų pristatymų iki muzikos ir teatro spektaklių – transliuojamų mūsų aparatais renginių vaizdo kokybė bus neprilygstama.


Susiję straipsniai

 • STRAIPSNIS

  Geriausios „Canon“ vaizdo kameros: jūsų pagrindinis vadovas

  Kuri „Canon“ vaizdo kamera geriausiai tinka jūsų tiesioginėms transliacijoms, naujienų rinkimui ir įmonių vaizdo įrašų filmavimo poreikiams?

 • STRAIPSNIS

  Kaip nuotolinis filmavimas padėjo filmų kūrėjams dirbti toliau

  Du filmų kūrėjai dalijasi istorijomis, kaip pasaulinis karantinas padėjo jiems įvesti naujovių į filmų kūrimą, kad galėtų tęsti darbą, bei ką tai reikš ateityje.

 • ARTICLE

  Filming and grading for HDR video

  Filming for HDR delivery? Experts reveal which Canon cameras are best for HDR video, why good exposure is key, and how to plan an HDR workflow.

 • STRAIPSNIS

  Papildykite savo vaizdo įrangos rinkinį vaizdo kamera

  Filmų kūrėjas Sébastien Devaud pasakoja apie svarbų „Canon“ XA ir XF profesionalų klasės vaizdo kamerų vaidmenį jo vaizdo produkcijoje.

 • ARTICLE

  Top tips for shooting corporate video that keeps clients coming back

  Videographer and Canon Ambassador Simeon Quarrie on his video best practices when shooting for big-name corporate clients, from pre-production to finished edit.

 • STRAIPSNIS

  Mažas korpusas, didelis poveikis: susipažinkite su „Canon XA45“

  DoP Peter Demetris išbandė profesionalų kategorijos „Canon XA45“ filmuodamas muzikinį vaizdo įrašą – čia jis papasakos apie jam labiausiai patikusias ypatybes.


 • CANON CR-N700

  NUOTOLINĖS PTZ

  PTZ kameros

  Įvairios išskirtinai kokybiško 4K vaizdo nuotolinio pasukimo, pakreipimo ir priartinimo (PTZ) kameros, sukurtos įvairiai vaizdo produkcijai ir taikymo sritims.

  Canon Camera

  VAIZDO KAMEROS

  Profesionalų vaizdo kameros

  Įspūdingas našumas, paprastas naudojimas

  Interchangeable Lens Cameras

  FOTOAPARATAI

  Keičiamų objektyvų fotoaparatai

  Susipažinkite su „Canon“ fotoaparatais su keičiamais objektyvais ir atraskite naujų kūrybiškų būdų savo objektui įamžinti.

  Pro-4k-projectors

  PROJEKTORIAI

  Projektoriai

  Neįtikėtinas aiškumas, puikūs vaizdai. Pasieksite didžiausią poveikį naudodamiesi mūsų projektoriais.

  Canon Camera

  VAIZDO KAMEROS

  „Cinema EOS“ kameros

  Išskirtinė vaizdo kokybė, beribis kūrybinis valdymas.

  Būkite pirmieji, užsiregistruokite dabar

  Užsiregistruokite, kad gautumėte patarimų iš kitų profesionalų, pramonės srities naujienas, kvietimus į renginius ir aparatinės įrangos atnaujinimus.