Lenses for EOS R

EOS R skirti objektyvai

Susipažinkite su naujos kartos EOS R sistemos objektyvais, sukurtais meistriškiems rezultatams.

Išbandykite visas galimybes

Fotografai ir operatoriai gali išbandyti daugybę naujų kūrybinio fotografavimo ir filmavimo galimybių su „Canon“ EOS R. Novatoriški RF objektyvai ypač greitai fokusuoja ir užtikrina išskirtinę optinę kokybę. Naudojantis EOS R adapteriais galima sklandžiai prijungti turimus EF ir EF-S objektyvus ir nė kiek nesumažinti jų efektyvumo.

EOS R objektyvo filtras

Norint su EOS R sistema naudoti EF ir EF-S objektyvus, reikalingas EOS R tvirtinimo adapteris, kuris užtikrina visišką objektyvų suderinamumą ir nepakitusį efektyvumą.

Ieškote kažko konkretaus? Patikslinkite paieškos kriterijus
Filtruoti pagal

Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM FRT Packshot

Puikus kasdienis objektyvas viso kadro beveidrodinį fotoaparatą naudojantiems fotoentuziastams. Paprastas naudoti RF 24-105mm F4-7.1 IS STM yra lengvas, kompaktiškas ir pasirengęs pakelti jūsų fotografijas į naują lygį.

Sužinokite daugiau

Suderinamumas su EOS S RF stovu

EOS R sistema paveldėjo visus EOS sistemos privalumus ir jos objektyvų seriją, nes naudojant adapterius yra visiškai suderinama su esamais EF ir EF-S optiniais elementais, taip pat jai tinka „Speedlite“ blykstės ir priedai.

Žiūrėti straipsnį

EOS R RF Mount Compatibility

Reikia pagalbos ieškant objektyvo?Fotografuokite savo EOS fotoaparatu tai, kas jums patinka. Pasinaudokite vienu iš mūsų objektyvų pasirinkimo įrankių, kad rastumėte jums tinkamiausią objektyvą.

Jums taip pat gali būti įdomu...