Lenses for EOS R

EOS R skirti objektyvai

Susipažinkite su naujos kartos EOS R sistemos objektyvais, sukurtais meistriškiems rezultatams.

Išbandykite visas galimybes

Fotografai ir operatoriai gali išbandyti daugybę naujų kūrybinio fotografavimo ir filmavimo galimybių su „Canon“ EOS R. Novatoriški RF objektyvai ypač greitai fokusuoja ir užtikrina išskirtinę optinę kokybę. Naudojantis EOS R adapteriais galima sklandžiai prijungti turimus EF ir EF-S objektyvus ir nė kiek nesumažinti jų efektyvumo.

EOS R objektyvo filtras

Norint su EOS R sistema naudoti EF ir EF-S objektyvus, reikalingas EOS R tvirtinimo adapteris, kuris užtikrina visišką objektyvų suderinamumą ir nepakitusį efektyvumą.

Ieškote konkretaus RF objektyvo? Patikslinkite paieškos kriterijus
Filtruoti pagal

canon-camera

Profesionalų lygio makroobjektyvas „RF 100mm F2.8L MACRO IS USM“ tobulai tinka fotografuojant rankose laikomu fotoaparatu 1,4 k. padidintus realaus dydžio vaizdus ir kuriant pribloškiamus L serijos kokybės portretus.

Sužinokite daugiau

canon-camera

Kompaktiškas, tylus ir lengvas 50mm RF fiksuoto židinio nuotolio objektyvas su plačia f/1.8 diafragma tobulai tinka jūsų kūrybinei vizijai atskleisti.

Sužinokite daugiau

canon-camera

Kompaktiškas ir lengvas L serijos būtinasis artinantis teleobjektyvas „RF 70-200mm F4L IS USM“ idealiai tinka kelionėms, sportui ir laukinei gyvūnijai bei portretams.

Sužinokite daugiau

RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM

Kompaktiškas RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM yra ryškus ir universalus, pasižymi puikia ypač artinančio teleobjektyvo galia ir turi 5 padalų vaizdo stabilizatorių.

Sužinokite daugiau

Canon RF 15-35mm F2.8L IS USM Lenses

Ypač platus ir ryškus vaizdas, sukuriantis dinamišką perspektyvą net siauriausiuose vietose: tai užtikrina L serijos optikos kokybė ir 5 padalų vaizdo stabilizavimas

Sužinokite daugiau

Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM FRT Packshot

Puikus kasdienis objektyvas viso kadro beveidrodinį fotoaparatą naudojantiems fotoentuziastams. Paprastas naudoti RF 24-105mm F4-7.1 IS STM yra lengvas, kompaktiškas ir pasirengęs pakelti jūsų fotografijas į naują lygį.

Sužinokite daugiau

RF 24-105mm F4L IS USM

Lengvas ir universalus 24-105mm f/4 L serijos artinantis objektyvas su greitu ir tyliu automatiniu fokusavimu ir 5 vaizdo stabilizavimo padalomis.

Sužinokite daugiau

Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

Fotografuokite viso kadro beveidrodiniu fotoaparatu kaip profesionalai, pasirinkę šį 24–70 mm artinantį objektyvą su greita diafragma ir 5 padalų vaizdo stabilizatoriumi.

Sužinokite daugiau

RF 28-70mm F2L USM

Ypač greitas ir šviesus 28-70 mm f/2 L serijos objektyvas sukuria įspūdingus rezultatus net esant prastam apšvietimui.

Sužinokite daugiau

RF 50mm F1.2L USM

50mm f/1.2 fiksuoto židinio nuotolio objektyvas užtikrina didžiausią ryškumą ir įspūdingai veikia prietemoje.

Sužinokite daugiau

RF 600mm F11 IS STM side

Taisykles laužantis ypač artinantis teleobjektyvas – jis kompaktiškas, lengvas, idealiai tinka laukiniams gyvūnams fiksuoti, kelionėse po safarį ar iš toli fotografuoti mėgstantiems fotografams.

Sužinokite daugiau

RF 70-200mm F2.8L IS USM

Būtinas objektyvas profesionalų lygio artinančių objektyvų trejete – „RF 70-200mm F2.8L IS USM“ tobulai tinka naujienų, sporto ir kelionių reportažams.

Sužinokite daugiau

rf800mm-f11-is-stm-side_800x800-bd5f2b9a-6910-11ea-a071-b083fea007f2

Kompaktiškas, lengvas ir galingas ypač artinantis teleobjektyvas visų pirma yra skirtas laukinės gamtos entuziastams, kurie nori fotografuoti kuo toliau.

Sužinokite daugiau

RF 85mm F1.2L USM

RF 85mm F1.2L USM suteikia portretams neprilygstamą ryškumą, puikiai veikia prietemoje ir užtikrina kūrybinį potencialą.

Sužinokite daugiau

Canon RF 85mm F2 MACRO IS STM

Kompaktiškame ir lengvame „RF 85mm F2 MACRO IS STM“ korpuse slypi universalaus priartinimo ir subtilaus teleobjektyvo glaudinimo galimybės bei 5 padalų optinis vaizdo stabilizatorius.

Sužinokite daugiau

Suderinamumas su EOS S RF stovu

EOS R sistema paveldėjo visus EOS sistemos privalumus ir jos objektyvų seriją, nes naudojant adapterius yra visiškai suderinama su esamais EF ir EF-S optiniais elementais, taip pat jai tinka „Speedlite“ blykstės ir priedai.

Žiūrėti straipsnį

EOS R RF Mount Compatibility

Reikia pagalbos ieškant objektyvo?

Fotografuokite savo EOS fotoaparatu tai, kas jums patinka. Pasinaudokite vienu iš mūsų objektyvų pasirinkimo įrankių, kad rastumėte jums tinkamiausią objektyvą.

Jums taip pat gali būti įdomu...