Lenses for EOS R

EOS R skirti objektyvai

Susipažinkite su naujos kartos EOS R sistemos objektyvais, sukurtais meistriškiems rezultatams.

Išbandykite visas galimybes

Fotografai ir operatoriai gali išbandyti daugybę naujų kūrybinio fotografavimo ir filmavimo galimybių su „Canon“ EOS R. Novatoriški RF ir RF-S serijos objektyvai ypač greitai fokusuoja ir užtikrina išskirtinę optinę kokybę. Naudojantis EOS R adapteriais galima sklandžiai prijungti turimus EF ir EF-S objektyvus ir nė kiek nesumažinti jų efektyvumo.

EOS R objektyvo filtras

Norint su EOS R sistema naudoti EF ir EF-S objektyvus, reikalingas EOS R tvirtinimo adapteris, kuris užtikrina visišką objektyvų suderinamumą ir nepakitusį efektyvumą.

Ieškote konkretaus RF objektyvo? Patikslinkite paieškos kriterijus
Filtruoti pagal

canon-camera

Profesionalų lygio makroobjektyvas „RF 100mm F2.8L MACRO IS USM“ tobulai tinka fotografuojant rankose laikomu fotoaparatu 1,4 k. padidintus realaus dydžio vaizdus ir kuriant pribloškiamus L serijos kokybės portretus.

Sužinokite daugiau

canon-camera

1200 mm RF serijos pažangaus valdymo ir konstrukcijos superteleobjektyvas, kad galėtumėte užfiksuoti kvapą gniaužiančius laukinės gamtos, sporto ir tolimų objektų vaizdus.

Sužinokite daugiau

canon-camera

Plačiausias 14–35 mm RF objektyvas pasižymi L serijos tikslumu ir juo lengva fotografuoti laikant fotoaparatą rankose, nes jis turi 5,5 padalų vaizdo stabilizatorių.

Sužinokite daugiau

canon-camera

Kompaktiškas ir įperkamas ypač platus viso kadro 16 mm objektyvas EOS R serijai, sukurtas vaizdo tinklaraštininkams ir kūrybinio turinio kūrėjams.

Sužinokite daugiau

canon-camera

Kompaktiškas, tylus ir lengvas 50mm RF fiksuoto židinio nuotolio objektyvas su plačia f/1.8 diafragma tobulai tinka jūsų kūrybinei vizijai atskleisti.

Sužinokite daugiau

canon-camera

Kompaktiškas ir lengvas L serijos būtinasis artinantis teleobjektyvas „RF 70-200mm F4L IS USM“ idealiai tinka kelionėms, sportui ir laukinei gyvūnijai bei portretams.

Sužinokite daugiau

canon-camera

Kintamo židinio nuotolio objektyvas (apimantis ir plačiakampio, ir teleobjektyvo padėtis) EOS R serijos APS-C formato fotoaparatams puikiai tinka kelionių, gyvosios gamtos, sporto ir gyvenimo būdo fotografijai.

Sužinokite daugiau

canon-camera

Standartinis APS-C priartinimo objektyvas EOS R serijai, puikiai tinkantis kasdienėms situacijoms, pavyzdžiui, šeimai, gyvenimo būdui, portretams ir atostogoms įamžinti.

Sužinokite daugiau

Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM FRT Packshot

Puikus kasdienis objektyvas viso kadro beveidrodinį fotoaparatą naudojantiems fotoentuziastams. Paprastas naudoti RF 24-105mm F4-7.1 IS STM yra lengvas, kompaktiškas ir pasirengęs pakelti jūsų fotografijas į naują lygį.

Sužinokite daugiau

RF 600mm F11 IS STM side

Taisykles laužantis ypač artinantis teleobjektyvas – jis kompaktiškas, lengvas, idealiai tinka laukiniams gyvūnams fiksuoti, kelionėse po safarį ar iš toli fotografuoti mėgstantiems fotografams.

Sužinokite daugiau

Suderinamumas su EOS S RF stovu

EOS R sistema paveldėjo visus EOS sistemos privalumus ir jos objektyvų seriją, nes naudojant adapterius yra visiškai suderinama su esamais EF ir EF-S optiniais elementais, taip pat jai tinka „Speedlite“ blykstės ir priedai.

Žiūrėti straipsnį

EOS R RF Mount Compatibility

Jums taip pat gali būti įdomu...