EOS R skirti objektyvai

Susipažinkite su naujos kartos EOS R sistemos objektyvais, sukurtais meistriškiems rezultatams.
Canon Camera

EOS R skirti objektyvai

Išbandykite visas galimybes

Fotografai ir operatoriai gali išbandyti daugybę naujų kūrybinio fotografavimo ir filmavimo galimybių su „Canon“ EOS R. Novatoriški RF objektyvai ypač greitai fokusuoja ir užtikrina išskirtinę optinę kokybę. Naudojantis EOS R adapteriais galima sklandžiai prijungti turimus EF ir EF-S objektyvus ir nė kiek nesumažinti jų efektyvumo.
 • GREITIS IR KOKYBĖ

  RF objektyvai

  RF objektyvai – kokybiškesni, greitesni ir optimaliai pritaikyti EOS R fotoaparatui. Jie greiti ir šviesūs, o dėl unikalių jų savybių intuityvus valdymas yra visiškai naujo lygio.

 • KOKYBĖS PAGRINDAS

  Trejeto objektyvai

  Trys būtinieji greitos diafragmos, didelio našumo RF artinantys objektyvai visam ypač plataus kampo, standartiniam ir teleobjektyvo diapazonui. Optimaliai pritaikyti EOS R fotoaparatui objektyvai pasižymi L serijos optikos kokybe ir turi vaizdo stabilizatorių.

 • PATOBULINKITE SAVO OBJEKTYVĄ

  EOS R adapteriai

  EOS R sistemos adapteriai yra unikalūs ir suteikia papildomų kūrybinio valdymo galimybių, kad fotografai ir operatoriai galėtų naudoti turimus EF ir EF-S objektyvus, nes užtikrinamas visiškas jų suderinamumas ir nepakitęs našumas.

 • FIKSUOTI IR LANKSTŪS

  EF objektyvai

  Didelis fiksuoto židinio nuotolio, artinančių ir specialiųjų objektyvų, pvz., makrofotografijos ir „fisheye“, pasirinkimas puikioms nuotraukoms DSLR fotoaparatais.

 • KOMPAKTIŠKI IR LENGVI

  EF-S objektyvai

  Lengvi objektyvai, užtikrinantys puikius vaizdus DSLR fotoaparatams su APS-C jutikliais.

 • OPTIKOS MEISTRAI

  L serijos objektyvai

  Profesionalams ir užkietėjusiems entuziastams skirti L serijos RF ir EF objektyvai užtikrina neprilygstamą optikos veikimą sudėtingomis apšvietimo sąlygomis ir sudėtingoje aplinkoje.

EOS R objektyvo filtras

Norint su EOS R sistema naudoti EF ir EF-S objektyvus, reikalingas EOS R tvirtinimo adapteris, kuris užtikrina visišką objektyvų suderinamumą ir nepakitusį efektyvumą.

34 Gaminiai

  34 Gaminiai

  Taikomi filtrai

  12 / 34 rezultatų

  Suderinamumas su EOS S RF stovu

  EOS R sistema paveldėjo visus EOS sistemos privalumus ir jos objektyvų seriją, nes naudojant adapterius yra visiškai suderinama su esamais EF ir EF-S optiniais elementais, taip pat jai tinka „Speedlite“ blykstės ir priedai.

  Jums taip pat gali būti įdomu...