Canon Zoemini 2, Canon Zoemini S2 in all colours on a table.

MOMENTINIAI FOTOAPARATAI IR
KIŠENINIAI SPAUSDINTUVAI

Elegantiški ir labai patogūs nešiotis kišeniniai modeliai su „Zero Ink“ technologija tobulai tinka ypatingoms akimirkoms fotografuoti ir dalytis nuotraukomis, kad iškart būtų galima džiaugtis rezultatais

Nuotraukos akimirksniu, kuriomis galima dalytis

Fotografuokite, adaptuokite ir klijuokite – šie kišeniniai spausdintuvai spausdina nuotraukas be rašalo. Rinkitės iš modelių „2 viename“: fotoaparatus su praktiškais asmenukių veidrodėliais arba plonus patogius nešiotis spausdintuvus, išmaniai sujungiamus su išmaniuoju telefonu, kad galėtumėte spausdinti tiesiog delne.

Geriausi palydovai socialinių tinklų žvaigždėms

 • Jokio rašalo, jokios netvarkos

  „Canon's ZINK™“ („Zero Ink“) spausdinimo technologija pasižymi tuo, jog visos fotospaudiniams reikalingos cheminės medžiagos yra integruotos į popierių, todėl spaudiniai nesusitepa, neplyšta ir yra atsparūs vandeniui.

 • Kišeninis, nešiojamas ir stilingas

  „Canon Zoemini“ nešiojamieji spausdintuvai ir momentiniai fotoaparatai telpa į kišenę ir gali būti 3 elegantiškų spalvų, tad jie yra stilingi spausdinimo užduočių palydovai keliaujant.

 • Sklandus sujungimas ir individualus pritaikymas

  Programėlė „Canon Mini Print“ suteikia galimybę atskleisti savo individualumą ir įkvėpti nuotraukoms gyvybės panaudojant piešinėlius, pastabas, filtrus, rėmelius, lipdukus, koliažo ir rikiavimo įrankius.

 • Fotografuokite ir kurkite lipdukus

  Kurkite ir dalinkitės momentiniais spaudiniais ant aukštos kokybės 5 x 7,6 cm lipdukų popieriaus su nuplėšiama ir priklijuojama nugarėle, kurio pakuotėse yra po 20, 50 ir 100 lapų, kad niekada nepristigtumėte. Iškirpkite juos bet kokia forma ir dydžiu arba išbandykite supjaustytą 3,3 cm ZINK™ apskritimo formos lipdukų popierių.

„Canon Zoemini“ asortimentas

Kišeninio dydžio nešiojamasis nuotraukų spausdintuvas, kuriam nereikia rašalo. Su programėle „Mini Print“ šis spausdintuvas suteikia beribes kūrybines galimybes spausdinti fotografijų popieriaus lipdukus tiesiog kelyje.

Canon Zoemini S2 in all colours surrounded by ZINK paper.

SPAUSDINTUVAS IR FOTOAPARATAS

„Canon Zoemini S2“

Pagerinkite savo asmenukes, naudodami į kišenę telpantį fotoaparatą-spausdintuvą, kuriame įrengtas veidrodis, žiedinė blykstė, nuotolinis užraktas ir tiesioginės peržiūros funkcija.

SPAUSDINTUVAS

„Canon Zoemini 2“

Akimirksniu spausdinkite iš savo išmaniojo telefono bet kada ir bet kur, naudodami kišeninio dydžio, baterijomis maitinamą spausdintuvą „Canon Zoemini 2“.

Canon Zoemini 2 in all three colours printing stickers.
Rose gold Canon Zoemini 2 on a blue surface surrounded by printed stickers and ZINK paper.

„Canon ZINK™“ fotopopierius

„Zero Ink“ popierius yra padengtas mikrokristalais, kuriuos kaitinant įvyksta reakcija ir sukuriamas neteplus, neplyštantis ir vandeniui atsparus vaizdas be jokio rašalo.

Programėlė „Canon Mini Print“

Prijunkite savo „Canon Zoemini“ spausdintuvą arba momentinį fotoaparatą prie mobiliojo telefono arba planšetinio kompiuterio naudodami „Bluetooth“ per programėlę „Canon Mini Print“ – ją nemokamai atsisiųsite iš „App Store“ ir „Google Play“. Pridėkite filtrų, AR, iškraipymų, piešinių ar teksto, kad vaizdą adaptuotumėte pagal savo poreikius. Naudodami „Live View“ funkciją nustatykite laikmatį savo „Canon Zoemini S2“ įrenginyje ir sukomponuokite tobulą kadrą.

Navy blue Canon Zoemini 2 printing a picture on ZINK paper sticker with a smartphone showing Mini Print app with the printed picture on the screen.
Rose gold Canon Zoemini S2 in the background taking picture remotely of two women with the usage of Mini Print app on the phone one of them is holding in her hand.

Momentinės nuotraukos ir spausdinimas

Fotografuokite arba atsisiųskite nuotraukas tiesiai iš „Facebook“, „Instagram“, „Google Photos“, „Dropbox“ ar „iCloud“ ir spausdinkite keliaudami su „Canon Zoemini 2“. „Canon Zoemini S2“ integruotas fotoaparatas ir asmenukių veidrodėliai – tai visiems jūsų fotografavimo ir spausdinimo poreikiams skirtas „2 viename“ rinkinys viename daliame modelyje.

Kūrybinis adaptavimas

Naudodami programėlę „Canon Mini Print“ ir „Canon Zoemini 2“ bei „Canon Zoemini S2“ galėsite patys patobulinti savo kadrus. Naudokite filtrus, rėmelius, meninius elementus ir užrašus arba paverskite savo nuotraukas koliažais ar pakreiptais plakatais, kad gautumėte išties unikalų spaudinį.

Teal Canon Zoemini S2 instant camera and printer surrounded by printed stickers in a tent with a person holding smartphone showing Mini Print App with different stamps.

Būkite įkvėpti

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Projekto dokumentavimas

  Su „Canon Zoemini 2“ ir 100 lapų fotopopieriaus dokumentuokite 100 asmeninio projekto dienų.

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Vaizdžiai perteikite savo atostogų stilių

  Supaprastinkite lagaminų susidėjimą ir palaikykite tvarką su „Canon Zoemini 2“.

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Kūrybinės idėjos naudojant „Canon Zoemini“ modelius

  Išlaisvinkite kūrybiškumą naudodami nešiojamąjį momentinį fotoaparatą ir kišeninį spausdintuvą

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Geriausi festivalių palydovai

  Išsaugokite prisiminimus būdami kelyje pasinaudodami kišeninio dydžio „Canon Zoemini“ modeliais.

 • SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

  Svarbūs gyvenimo etapai spaudiniuose

  Sužinokite, kaip grupelė jaunuolių atšventė svarbiausius gyvenimo momentus pasinaudodami momentiniu fotoaparatu „Canon Zoemini S2“.

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Išreikškite save naudodami „Canon Zoemini S2“

  Sužinokite, kaip Max Kion ir Dottz Brown įamžina svarbias gyvenimo akimirkas naudodami „Canon“ nuotraukų mini spausdintuvą „du viename“.

 • MOMENTINIAI SPAUSDINTUVAI

  Mados tinklaraščio kūrimas naudojant „Canon Zoemini S2“

  Tinklaraštininkė Izzy Manuel naudoja „Canon Zoemini S2“, kad momentinėmis nuotraukomis pabrėžtų savo vintažinį stilių.

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Personalizuokite savo įrenginius

  Naudodami „Canon“ nešiojamuosius spausdintuvus kurkite savo telefonui ir kitai technikai skirtus personalizuotus lipdukus.

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Geriausi „Canon“ nešiojamieji spausdintuvai

  Susipažinkite su „Canon“ kompaktiškų spausdintuvų asortimentu ir sužinokite, kuris spausdintuvas tinka jums.

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Smagūs darbai su spaudiniais

  Penkios priežastys, kodėl jums reikia kompaktiško nuotraukų spausdintuvo.

 • VESTUVIŲ FOTOGRAFIJA

  Įamžinkite savo vestuves spaudiniuose

  Sužinokite, kodėl spausdintuvai „Canon Zoemini S2“ ir „Zoemini“ yra puikūs vestuvių aksesuarai.

 • Pasisemkite įkvėpimo, užsisakykite jau dabar

  Niekada nepraleiskite naujausių „Canon“ pasiūlymų, patarimų ir praktinių vadovų, naujienų ir kvietimų į vietos renginius.

  Palaikymas naudojant „Canon Zoemini“