Canon Zoemini 2 in navy blue and Canon Zoemini S2 in white on a teal surface surrounded by tape, stamps and paper packaging.

Momentiniai fotoaparatai ir minispausdintuvai

Elegantiški ir labai patogūs nešiotis kišeniniai modeliai suteikia galimybę iškart pasidžiaugti rezultatais, todėl tobulai tinka ypatingoms akimirkoms fotografuoti ir iškart pasidalyti nuotraukomis

Nuotraukos akimirksniu, kuriomis galima dalytis

Fotografuokite ir spausdinkite kišeniniu spausdintuvu. Rinkitės iš modelių „2 viename“ su fotoaparatais ir praktiškais asmenukių veidrodėliais arba plonus patogius nešiotis spausdintuvus, išmaniai sujungiamus su išmaniuoju telefonu, – viskas, kad galėtumėte spausdinti tiesiog delne

Canon Zoemini S2

„Canon Zoemini S2“

Pagerinkite savo asmenukes, naudodami į kišenę telpantį fotoaparatą-spausdintuvą, kuriame įrengtas veidrodis, žiedinė blykstė, nuotolinis užraktas ir tiesioginės peržiūros funkcija.

Žiūrėti daugiau

Canon Zoemini S2
Canon Zoemini 2

„Canon Zoemini 2“

Akimirksniu spausdinkite iš savo išmaniojo telefono bet kada ir bet kur, naudodami kišeninio dydžio, baterijomis maitinamą spausdintuvą „Zoemini 2“.

Žiūrėti daugiau

Canon Zoemini 2

Fotografuokite ir klijuokite – šie kišeniniai modeliai spausdina nuotraukas be rašalo

Spausdinimo be rašalo technologija, 10 lapų popieriaus talpa ir plonas, lengvas korpusas – šie momentiniai fotoaparatai ir kišeniniai spausdintuvai yra geriausi palydovai socialinių tinklų žvaigždėms

Canon Zoemini S

• Asmenukių veidrodėlis ir Micro SD kortelių lizdass tik su „Canon Zoemini S2“

 canon-zoemini

Pamatykite, nufotografuokite ir išspausdinkite

Tikra galia jūsų rankose su momentiniu fotoaparatu ir kišeniniu spausdintuvu

Žiūrėti vaizdo įrašą

Nuotraukos akimirksniu

Pasinaudokite išmaniomis jungtimis ir naudodami „Canon Zoemini“ akimirksniu išspausdinkite savo išmaniojo telefono nuotraukas. „Canon Zoemini S2“ integruotas fotoaparatas ir asmenukių veidrodėliai – tai visiems jūsų fotografavimo ir spausdinimo poreikiams skirtas „2 viename“ rinkinys viename daliame modelyje.

Instant capture

Kūrybinis adaptavimas

Su programėle „Canon Mini Print“ ir „Canon Zoemini“ bei „Canon Zoemini S2“ galėsite patys patobulinti savo kadrus. Naudokite filtrus, rėmelius, meninius elementus ir užrašus arba paverskite savo nuotraukas koliažais ar pakreiptais plakatais, kad gautumėte išties unikalų spaudinį.

Creative customisation
Canon Zoemini

Atraskite

Galimybė akimirksniu išspausdinti atsiminimus ir jais pasidalyti

Žiūrėti vaizdo įrašą

Connect Canon Zoemini to your phone

Programėlė „Canon Mini Print“

Prijunkite savo „Canon Zoemini“ spausdintuvą prie mobiliojo telefono arba planšetinio kompiuterio per programėlę „Canon Mini Print“ – ją nemokamai atsisiųsite iš „App Store“ ir „Google Play“. Darykite savo nuotraukas arba atsisiųskite jas tiesiai iš „Facebook“, „Instagram“, „Google Photos“, „Dropbox“ ar „iCloud“. Galite pridėti filtrų, AR, iškraipymų, piešinių ar teksto, kad vaizdą pritaikytumėte taip, kaip jums norisi. 

Atsisiųskite iš „App Store“
Atsisiųsti iš „Google Play“

„Canon ZINK™“ fotopopierius

ZINK popierius yra padengtas mikrokristalais, kuriuos kaitinant įvyksta reakcija ir sukuriamas neteplus, neplyštantis ir vandeniui atsparus vaizdas be jokio rašalo.

Pirkti 20 lapų

Pirkti 50 lapų

Smudge-Proof, Tear-Proof and Water Resistant Images

#FreeYourStory

Būkite drąsūs. Būkite išraiškingi. Būkite originalūs. Parodykite gyvenimą pro savo objektyvą. Tai gali būti nuotrauka, spauda ar juosta – norime pamatyti unikalų jūsų užfiksuotą jūsų požiūrį į pasaulį.

Sužinokite daugiau

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

Susiję gaminiai

Pasisemkite įkvėpimo, užsisakykite jau dabar

Niekada nepraleiskite naujausių „Canon“ pasiūlymų, patarimų ir praktinių vadovų, naujienų ir kvietimų į vietos renginius.

Užsisakykite jau dabar