Photographer Richard Walch looks out over a coastline, taking a photo with his Canon camera.

Istorijos

KRAŠTOVAIZDŽIO FOTOGRAFIJA

Objektyvų kraštovaizdžiui fotografuoti iššūkis

Profesionalė Verity Milligan dalijasi savo patirtimi fotografuojant kūrybiškus kraštovaizdžius dviem lengvais objektyvais.

Skaityti daugiau

Landscape lens challenge

Mūsų istorijos

Pokalbiai su pirmaujančiais fotografais, įkvepiančios aistringų žmonių istorijos ir informatyvi įvairių kūrybinių žanrų apžvalga – visa tai rasite mūsų istorijose.

Ieškote kažko konkretaus? Patikslinkite paieškos kriterijus
Filtruoti pagal

Taking portraiture to the streets

Nuo portreto iki spausdintos nuotraukos: fotografas ir „TikTok“ žvaigždė Kym Moseley dalijasi savo patarimais, kaip padaryti ir dalytis dėmesį patraukiančiais nepažįstamųjų kadrais.

Skaityti daugiau

Margarita Sheremet & Moments

Canon’s 15 Second Film Festival gave content creators and video enthusiasts all over the Nordics a possibility to become Canon’s first ever Nordic Filmmaker. Now winner Margarita Sheremet shares her passion for videos and Canon’s cameras with us in her interview.

Skaityti daugiau

children stand on stool in kitchen

Pasikalbėjome su Caroline Holt apie jos kelionę į šeimos fotografijos pasaulį. Mums buvo smalsu sužinoti, kaip jai pavyksta įamžinti kasdienybės grožį ir kodėl taip svarbu rasti bendrą kalbą su šeima, kad pavyktų perteikti jos istoriją.

Skaityti daugiau

busy road in Cuba

Daugeliui mūsų mintis apie keliavimą ištisus septynerius metus fotografuojant pasaulį atrodo nepasiekiama svajonė. Pasikalbėjome su Jeroenu apie jo kelionę po pasaulį ir jo parodą ten, kur kažkada buvo mirties gamykla.

Skaityti daugiau

couple ride through town on scooter

Fotografuoti įdomius portretus yra labai sunku, todėl svarbu išeiti iš savo komforto zonos. Kalbėjomės su Emmanuel‘iu Cole‘u apie jo darbą tyrinėjant ekscentriškiausius ir įdomiausius Londono veikėjus ir kraštovaizdžius.

Skaityti daugiau

snowboarder performs jump on slope of mountain

Išskirtiniame interviu Lorenz Holder kalbėjosi su CPN rašytoju Steve‘u Fairclough ir aptarė jo darbą, jo požiūrį į vaizdo kūrimą ir kodėl jam patinka dirbti su „Canon EOS“ DSLR fotoaparatais ir EF objektyvais.

Skaityti daugiau

cars driving in rain

Sarah Caron yra Paryžiuje įsikūrusi prancūzė fotožurnalistė. Mes ją prisivijome Kuboje, kur ji ilsėjosi po intensyvios mados fotosesijos, kad suteiktume galimybę išbandyti „EOS M5“ ir paklausinėtume šiek tiek apie jos karjerą ir apie jos fotografavimo metodus.

Skaityti daugiau

shadows cast on wall

Savamokslis fotožurnalistas Christopher Anderson gimė Kanadoje, užaugo vakarų Teksase ir didžiąją savo suaugusio gyvenimo dalį vadino savo namais Niujorką. Prisijungėme jam tyrinėjant savo naują aplinką, kad sužinotume apie tai, kaip jis suvokia namus.

Skaityti daugiau

scuba diver swimming with shark

„Canon“ tyrinėtojas ir apdovanojimais įvertintas laukinės gamtos fotografas Franco Banfi aiškina apie savo meilę povandeninei fotografijai ir ką reiškia bandyti padaryti tobulą kadrą, kai esi apsuptas mėlynųjų ryklių.

Skaityti daugiau

light trails in city

Prieblandoje fotografuojantis Nige‘as Levanterman‘as įamžina spalvingų miesto erdvių skleidžiamą galią. Čia sužinosite, kaip jis suderina ilgą išlaikymą ir ryškias šviesas, norėdamas papasakoti dinamiškas šviesos istorijas.

Skaityti daugiau

RNLI worker

Clive‘as Booth‘as garsėja išskirtiniu stiliumi – ypatingai pasirenkamas fokusavimas ir išnaudojamas esamas apšvietimas sukuria jo darbuose mistinę, nežemišką nuotaiką. Paklausėme jo, kokią įtaką šviesa padarė jo fotografavimo būdui.

Skaityti daugiau

Domina tam tikras žanras?

Pažiūrėkite daugiau mūsų patarimų ir metodų

Kilo noras išbandyti? Mūsų ekspertų nurodymai suteiks pasitikėjimo išbandyti naują kūrybinį metodą jau šiandien

ŽIŪRĖTI PATARIMUS IR METODUS

Miesto centre po tiltu šalia kelio stovi žmogus ir ruošiasi fotografuoti „Canon“ fotoaparatu.

Pasisemkite įkvėpimo, užsisakykite jau dabar

Niekada nepraleiskite naujausių „Canon“ pasiūlymų, patarimų ir praktinių vadovų, naujienų ir kvietimų į vietos renginius.

Užsisakykite jau dabar