Compact Digital Cameras

Kompaktiški skaitmeniniai fotoaparatai

Pasitelkę naujausias „Canon“ technologijas, galime jums pasiūlyti geriausią kompaktišką fotoaparatą – bet kokiam profesionalumo lygiui.

Mažas, bet ypač tikslus

Šie kompaktiški skaitmeniniai fiksuoto objektyvo fotoaparatai puikiai tinka naudoti kasdien, nes yra lengvi ir yra patogūs nešiotis. Jie patiks tiems, kas nori turėti universalų ir visada paruoštą naudoti fotoaparatą. „Canon“ asortimente kiekvienas ras sau tinkamą gaminį – nuo ekspertų lygio kompaktiškų fotoaparatų su dideliu jutikliu iki paprastų fotoaparatų, kuriuos tereikia nukreipti ir paspausti mygtuką.

Mūsų naujausi gaminiai

Nauji kompaktiški fotoaparatai

Pasitelkę naujausias „Canon“ technologijas, galime jums pasiūlyti geriausią naują kompaktišką fotoaparatą – bet kokiam profesionalumo lygiui.

Canon PowerShot PX

„Canon PowerShot PX“

Automatiškai įamžinkite brangiausias gyvenimo akimirkas su šiuo protingu išmaniuoju fotoaparatu, kuris atpažįsta veidus ir prisijungia prie jūsų išmaniojo įrenginio.

Sužinokite daugiau

Canon PowerShot PX
Canon PowerShot ZOOM

„Canon PowerShot ZOOM“

Delne telpantis „PowerShot“ stebuklingoms šeimos akimirkoms ar laukinei gamtai fotografuoti 100 mm, 400 mm1 arba (skaitmeniniu būdu) 800 mm diapazonu.

1 Nurodyti židinio nuotoliai yra 35mm atitikmenys.

Sužinokite daugiau

CANON PowerShot ZOOM
PowerShot G7 X Mark III

„PowerShot G7 X Mark III“

Idealiai tinka tinklaraštininkams ir vaizdo tinklaraščiams. Ryšį su tinklu palaikantis fotoaparatas, kuriuo galėsite kurti jūsų sekėjams patiksiančius vaizdo įrašus ir nuotraukas.

Sužinokite daugiau

Kompaktiškų fotoaparatų asortimentas ir filtras

Ieškote kažko konkretaus? Patikslinkite paieškos kriterijus
Filtruoti pagal

canon-camera

Automatiškai įamžinkite brangiausias gyvenimo akimirkas su šiuo protingu išmaniuoju fotoaparatu, kuris atpažįsta veidus ir prisijungia prie jūsų išmaniojo įrenginio.

Sužinokite daugiau

IXUS 285 HS

Stilius ir našumas, telpantis jūsų kišenėje – 12 k. artinantis IXUS, kurio fotografijomis lengvai pasidalysite „Wi-Fi“ arba NFC ryšiu.

Sužinokite daugiau

PowerShot SX430 IS

Įamžinkite brangius prisiminimus gražiose ir detaliose nuotraukose su šiuo mažu, paprastu, tinkle veikiančiu fotoaparatu su didelėmis 45 k. artinimo galimybėmis

Sužinokite daugiau

Visada būkite prisijungę

USB vaizdo konferencijų rinkinys ir EOS internetinės kameros paslaugų programinė įranga suteikia galimybę paversti „Canon“ fotoaparatą internetine kamera. USB sprendimai tinka tam tikriems rinktiniams mūsų EOS ir „PowerShot“ fotoaparatams. Nežinote, kurį fotoaparatą pasirinkti? Nesijaudinkite, paruošėme jums pirkimo vadovą, kad rastume sau tinkamą „Canon“ fotoaparatą.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Sužinokite daugiau apie EOS internetinės kameros paslaugų programinę įrangą

Livestreaming Kits

Būkite įkvėpti

Skiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

Žiūrėti visus straipsnius

Kurkite įspūdingesnius kelionių kadrus su „Canon PowerShot G5 X Mark II“

Veiksmo fotografas Jamesas Northas demonstruoja įgūdžius ir pasakoja, kodėl daugiafunkcis „Canon PowerShot G5 X Mark II“ yra idealus kelionių palydovas.

Skaityti daugiau

Take better travel shots with the Canon PowerShot G5 X Mark II

Jums taip pat gali būti įdomu...

Pasisemkite įkvėpimo, užsisakykite jau dabar

Niekada nepraleiskite naujausių „Canon“ pasiūlymų, patarimų ir praktinių vadovų, naujienų ir kvietimų į vietos renginius.

Užsisakykite jau dabar