VAIZDŲ KŪRIMO SPRENDIMAI

Nuotraukų ir vaizdo įrašų kūrimo sprendimai

Susipažinkite su daugeliu pramonės ir prekybos sričių, kuriose mūsų nuotraukų kūrimo sprendimai gali padėti tobulinti ir stiprinti jūsų verslą.
alt text

Komercinės nuotraukos

Sužinokite, kaip atspausdinti didelį kiekį itin kūrybiškų prekių nuotraukų interneto svetainei arba katalogams kuriant ekonomišką ir aukštos kokybės turinį, kad pagyvintumėte produktą ir paskatintumėte prekės ženklus judėti į priekį.

3D fotogrametrija

3D fotogrametrija – tai matmenų nustatymas iš nuotraukų. Sužinokite, kaip greitai ir lengvai nuskaityti, redaguoti ir atkurti fizinius objektus skaitmeninėje aplinkoje.

alt text
GettyImages-1187651037

Fotobūdelė

Fotobūdelė yra universali vaizdo kūrimo priemonė, skirta lengvai ir greitai užfiksuoti portretus įvairiuose renginiuose ir ceremonijose. Pozuokite, paspauskite mygtuką ir atsiimkite atspausdintą nuotrauką vos per keletą sekundžių. „Canon“ pasirūpino, kad ją naudoti būtų ekonomiška ir be galo smagu.

SDK

Galimybė integruoti fotoaparato valdymą verslo programinėje įrangoje reiškia, kad fotoaparatą ir spausdintuvą galite valdyti automatiškai. Sužinokite, kaip toks visa apimančių procedūrų supaprastinimas mažina išlaidas ir taupo laiką.

Inspection SDK Fashion
Inspection Wind Turbines

Patikra

Daugybė įmonių aktyviai naudojasi „Canon“ įranga įvairaus pobūdžio svarbiems patikros duomenims identifikuoti ir įrašyti. Sužinokite, kaip „Canon“ specialūs programinės įrangos ir kamerų sprendimai didina gamybos darbo srautų ir daugybės įvairių automatizuotų sistemų veiksmingumą.

Verslo nuotraukos ir vaizdo įrašai

Aukštos kokybės nuotraukos ir vaizdo įrašai yra labai svarbūs bendrovės komunikacijos įrankiai didinant prekės ženklo žinomumą ir siunčiant tinkamą žinią klientams. Sužinokite, kokiais efektyviais ir ekonomiškais būdais „Canon“ siūlo perteikti jūsų žinią.

Corporate photography and video
Canon Camera

Biometrika

Saugumo ženkliukai, tapatybės dokumentai, renginio bilietai ir dar daugiau; „Canon“ vaizdo kūrimo sprendimai siūlo jūsų verslui geresnių būdų palaikyti savo darbuotojų saugumą.

Susisiekite su mumis

Sužinokite daugiau apie visą mūsų gaminių ir paslaugų asortimentą, kuris atliepia jūsų verslo poreikius.