„Canon“ prieinamumas

„Canon“ įsipareigojimas užtikrinti prieinamumą visiems

Prisitaikykite pagal save

Mūsų svetainės prieinamumo didinimas

Susisiekite su mumis


2020 m. liepos mėn. pareiškimas dėl „Canon Europe“ svetainės prieinamumo


„Canon“ įsipareigojimas užtikrinti prieinamumą visiems

„Canon Europe“ įsipareigoja siekti, kad mūsų svetainės, programėlės ir skaitmeninės paslaugos būtų kiek įmanoma prieinamesnės. Siekiame suderinti patrauklų naudojimą ir aukštą prieinamumo ir integracijos lygį, kad mūsų skaitmeninėmis paslaugomis galėtų naudotis visi, nepriklausomai nuo jų gebėjimų ar negalios. Tai yra dalis mūsų įsipareigojimo vertinti visus žmones, neatsižvelgiant į jų kultūrą, papročius, kalbą ar rasę, kaip gyvenančius ir dirbančius kartu vardan bendros gerovės – tai mūsų įmonės „kyosei“ filosofija, gilus įsitikinimas, kuriuo grindžiama visa mūsų veikla. Kurdami savo svetainę, programėles ir turinį, vadovaujamės geriausios patirties prieinamumo gairėmis, pvz., WCAG 2.0 ir ISO 30071-1.

Prisitaikykite pagal savo poreikius

Nors ši svetainė iškart buvo kuriama siekiant, kad ja naudotis būtų patogu, kai kam gali būti naudinga pritaikyti kompiuterį pagal savo asmeninius poreikius: pvz., kad svetainės turinys būtų verčiamas kalba, kad būtų pakeista jos spalvinė schema arba padidintas teksto dydis.

Jei manote, kad tai būtų naudinga ir jums, rekomenduojame apsilankyti:

BBC My Web, My Way or WAI’s Better Web Browsing: Tips for Customizing your Computer ir paskaityti straipsnį arba peržiūrėti vaizdo įrašus, kuriuose aprašoma, kaip galite pritaikyti šiuos pakeitimus sau (naudodami kompiuteryje, telefone arba planšetiniame kompiuteryje įdiegtas prieinamumo funkcijas arba įdiegdami pagalbines technologijas).

Mūsų svetainės prieinamumo didinimas

Paprašę neįgaliųjų išbandyti mūsų svetainę, sužinojome apie kelis galimus naudingus patobulinimus, kad ji taptų prieinamesnė, ir parengėme planą jiems įgyvendinti. Šiuo metu stengiamės ištaisyti šias problemas:

 • Siekiame užtikrinti, kad kuo daugiau mūsų vaizdo įrašų būtų su titrais, transkribuoti arba su garso aprašu. Jei kyla sunkumų naudojantis mūsų vaizdo įrašais, kreipkitės į mus adresu: accessibility@canon-europe.com.
 • Peržiūrime svetainės alternatyvųjį tekstą (aprašus) ir taisome neatitikimus.
 • Siekiame, kad mūsų svetainės naršymas būtų nuoseklesnis, ir pagerinti pasirinkto puslapio elemento paryškinimo matomumą.
 • Peržiūrime mūsų puslapio vidinio naršymo prieinamumą ir siekiame įtraukti praleidimo nuorodas.
 • Siekiame patobulinti naršymo žymų nuoseklumą ir informaciją tam tikrose mūsų nuorodose, kad jos būtų suprantamesnės ekrano skaityklių naudotojams.
 • Siekiame pagerinti klaidų pranešimus įvesties laukeliuose, kurie yra palaikymo ir kontaktiniuose puslapiuose. Jei kyla sunkumų naudojantis mūsų formomis, kreipkitės į mus adresu: accessibility@canon-europe.com.
 • Siekiame patobulinti fotoaparatų ir objektyvų pasirinkimo įrankių valdymą klaviatūra.
 • Fotoaparatų kainos palyginimo įrankis informaciją pateikia spalvomis. Ieškome kitų būdų šiai informacijai pateikti, kad ji būtų tinkama spalvų neskiriantiems asmenims. Taip pat peržiūrime mūsų svetainėje naudojamas teksto ir fono spalvas, kad įsitikintume, jog tekstą lengva skaityti, ir kad naršyklėse visą tekstą būtų galima padidinti.
 • Tam tikriems naudotojams gali reikėti pagalbos suprasti tam tikrus produktų puslapių elementus. Ieškome būdų pateikti instrukcijas, kad šie elementai būtų aiškesni.
 • Tam tikrose vietose ekrano skaityklės gali neištarti tinkamai žodžių, kurie nėra parašyti pagrindine puslapio kalba. Dirbame, kad išspręstume šią problemą.
 • Tam tikroms svetainės funkcijoms naudojama WAI-ARIA prieinamumui užtikrinti. Visuose šiuolaikiniuose kompiuteriuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir telefonuose yra WAI-ARIA palaikančios naršyklės. Tačiau senesni „Android 4.1“ įrenginiai šios funkcijos neturi. Jei jūsų telefone arba planšetiniame kompiuteryje naudojama sistema „Android 4.1“ ir kyla problemų naudojant svetainę, rekomenduojame atnaujinti operacinę sistemą jūsų įrenginyje.

Jei bet kurie iš šių esamų apribojimų trukdo jums gauti reikiamą informaciją ar paslaugą mūsų svetainėje, kreipkitės į mus adresu accessibility@canon-europe.com ir mes mielai jums padėsime.

Būtinai praneškite, jei kyla sunkumų naudojantis šia svetaine

Mes visada ieškome būdų pagerinti mūsų svetainės prieinamumą, todėl jei randate joje kažką, ką yra sunku naudoti, būtinai mus informuokite adresu accessibility@canon-europe.com. Kad greitai suprastume iškilusį sunkumą, būtų gerai, jei užklausoje nurodytumėte informaciją, kurią patariama pateikti „Contacting Organisations about Inaccessible Websites“.

Visi konstruktyvūs atsiliepimai apie mūsų svetainės prieinamumą ar patogumą naudoti yra labai laukiami ir bus išsamiai apsvarstyti.

Šis pareiškimas dėl prieinamumo paskutinį kartą buvo atnaujintas 2020 m. liepos mėn. ir atitinka Tarptautinio standarto ISO 30071-1 rekomendaciją dėl prieinamumo pareiškimų.