„Canon“ prieinamumas

„Canon“ įsipareigojimas užtikrinti prieinamumą visiems

Prisitaikykite pagal save

Mūsų svetainės prieinamumo didinimas

Susisiekite su mumis


2023 m. spalio mėn. pareiškimas dėl „Canon Europe“ svetainės prieinamumo


„Canon“ įsipareigojimas užtikrinti prieinamumą visiems

„Canon Europe“ įsipareigoja siekti, kad mūsų svetainės, programėlės ir skaitmeninės paslaugos būtų kiek įmanoma prieinamesnės. Siekiame suderinti patrauklų naudojimą ir aukštą prieinamumo ir integracijos lygį, kad mūsų skaitmeninėmis paslaugomis galėtų naudotis visi, nepriklausomai nuo jų gebėjimų ar negalios. Tai yra dalis mūsų įsipareigojimo vertinti visus žmones, neatsižvelgiant į jų kultūrą, papročius, kalbą ar rasę, kaip gyvenančius ir dirbančius kartu vardan bendros gerovės – tai mūsų įmonės „kyosei“ filosofija, gilus įsitikinimas, kuriuo grindžiama visa mūsų veikla. Kurdami savo svetainę, programėles ir turinį vadovaujamės geriausios patirties prieinamumo gairėmis, pvz., WCAG 2.1 ir ISO 30071-1.

Prisitaikykite pagal savo poreikius

Nors ši svetainė iškart buvo kuriama siekiant, kad ja naudotis būtų patogu, kai kam gali būti naudinga pritaikyti kompiuterį pagal savo asmeninius poreikius: pvz., kad svetainės turinys būtų verčiamas kalba, kad būtų pakeista jos spalvinė schema arba padidintas teksto dydis.

Jei manote, kad tai būtų naudinga ir jums, rekomenduojame apsilankyti:

WAI’s Better Web Browsing: Tips for Customizing your Computer ir skaityti straipsnį arba peržiūrėti vaizdo įrašus ir sužinoti, kaip šios pritaikymo funkcijos gali būti naudingos jums (naudojant kompiuteryje, telefone arba planšetiniame kompiuteryje įdiegtas prieinamumo funkcijas arba diegiant pagalbines technologijas).

Mūsų svetainės prieinamumo didinimas

Pakvietę ekspertus atlikti prieinamumo auditą ir paprašę žmonių su negalia išbandyti mūsų svetainę, sužinojome apie kelis galimus naudingus patobulinimus, kad ji taptų prieinamesnė, ir parengėme planą jiems įgyvendinti. Šiuo metu stengiamės ištaisyti šias problemas:

  • Peržiūrime alternatyvųjį tekstą svetainėje ir taisome neatitikimus.
  • Dirbame siekdami pateikti garso aprašą didesniam vaizdo įrašų skaičiui.
  • Taip pat peržiūrime tam tikrų mūsų svetainės elementų struktūrą, kad jie būtų intuityvūs ir logiški, kai juos skaito ekrano skaityklės.
  • Peržiūrime tam tikrų nuorodų savo svetainėje spalvą, kad jos būtų lengviau atpažįstamos.
  • Peržiūrime teksto ir fono spalvas, naudojamas tam tikruose mūsų svetainės tekstuose ir piktogramose, kad juos būtų lengva skaityti ir kad visą tekstą būtų galima padidinti naršyklėse.
  • Geriname meniu ir pranešimo apie slapukus juostos prieinamumą savo svetainėje.
  • Tobuliname tam tikrų svetainės elementų veikimą tik su klaviatūra dirbantiems naudotojams.
  • Peržiūrime puslapių kodavimą, kad ekrano skaityklės galėtų tinkamai tarti juose esančius žodžius.

Jei bet kurie iš šių esamų apribojimų trukdo jums gauti reikiamą informaciją ar paslaugą mūsų svetainėje, kreipkitės į mus adresu accessibility@canon-europe.com ir mes mielai jums padėsime.

Būtinai praneškite, jei kyla sunkumų naudojantis šia svetaine

Mes visada ieškome būdų pagerinti mūsų svetainės prieinamumą, todėl jei randate joje kažką, ką yra sunku naudoti, būtinai mus informuokite adresu accessibility@canon-europe.com. Kad greitai suprastume iškilusį sunkumą, būtų gerai, jei užklausoje nurodytumėte informaciją, kurią patariama pateikti „Contacting Organisations about Inaccessible Websites“.

Visi konstruktyvūs atsiliepimai apie mūsų svetainės prieinamumą ar patogumą naudoti yra labai laukiami ir bus išsamiai apsvarstyti.

Šis pareiškimas dėl prieinamumo paskutinį kartą atnaujintas 2023 m. spalio mėn. ir atitinka Tarptautinio standarto ISO 30071-1 rekomendaciją dėl prieinamumo pareiškimų.