EOS DSLR fotoaparatai

Mūsų EOS gaminiai yra sukurti puikiai vaizdo kokybei nepriklausomai nuo jūsų patirties lygio.
Bomen aan een beekje in het bos

Atraskite detales

„Canon“ DSLR fotoaparatai pasižymi plačiu dinaminiu diapazonu, todėl išsaugo detales šviesiose ir tamsiose vietose ir tiesiai iš fotoaparato gaunami mažai iškraipymų turintys vaizdai ir stulbinami mažo lauko gylio portretai. Profesionalios kokybės rezultatai – kaskart.
Mūsų naujausi gaminiai

Nauji DSLR fotoaparatai

Naujas vaizdo kokybės lygis. Naujieji mūsų DSLR fotoaparatai pasižymi moderniausia „Canon“ optine technologija ir novatoriškomis dizaino funkcijomis, kad galėtumėte kiekvieną akimirką įamžinti neįtikėtinai detaliai.

EOS 90D

EOS 90D – tai visų funkcijų DSLR, su kuriuo galite priartinti vaizdą, fotografuoti greičiau ir užfiksuoti puikius 32,5 megapikselio vaizdus.

EOS 90D

DSLR fotoaparatų asortimentas ir filtras

9 Gaminiai

  9 Gaminiai

  Taikomi filtrai

  9 / 9 rezultatų

  „Canon“ EOS internetinės kameros paslaugų programinė įranga

  Panaudokite savo „Canon“ fotoaparatą kaip aukštos kokybės internetinę kamerą, įdiegdami jame mūsų EOS internetinės kameros paslaugų programinę įrangą.

  Būkite įkvėpti

  Skiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

  Išraiškingos ir greitos laukinės gamtos nuotraukos su „Canon EOS 90D“

  Žinodamas, kad neįtikėtini laukinės gamtos momentai prabėga akimirksniu, fotografas Markusas Varesvuo pamėgo greitąjį „Canon EOS 90D“. Pamatykite nuostabius jo fotografavimo rezultatus.

  Skaityti daugiau
  EOS 90D

  Jums taip pat gali būti įdomu...

  NAUJIENLAIŠKIS

  Pasisemkite įkvėpimo, užsisakykite jau dabar

  Niekada nepraleiskite naujausių „Canon“ pasiūlymų, patarimų ir praktinių vadovų, naujienų ir kvietimų į vietos renginius.