EOS-1D X Mark III

Patobulinome tai, kas ir taip buvo geriausia – pristatome EOS‑1D X Mark III

„Canon Inc.“ pristato naują DSLR kokybės ir našumo lygį

Tobulumo grožis. Pristatome EOS-1D X Mark III

„Canon Inc.“ paskelbė, kad kuria EOS-1D X Mark III – profesionalų lygmens DSLR fotoaparato „EOS-1D X Mark II“, kurį vertina viso pasaulio sporto ir laukinės gamtos fotografai, įpėdinį.

Užsiregistruokite, jei jus domina EOS-1D X Mark III

Pirmieji gaukite naujienas apie EOS-1D X Mark III, „Canon“ pasiūlymus, patarimus ir vadovus, karščiausias naujienas ir pakvietimus į vietos renginius.

REGISTRUOTIS DABAR

Nauja automatinio fokusavimo greičio ir tikslumo era

EOS-1D X Mark III turi visiškai naują AF jutiklį, kurio skiriamoji geba 28 kartus didesnė už pirmtako, naudojant pažangius AF algoritmus su giliojo mokymosi technologija, kad būtų užtikrintas neprilygstamas fokusavimo sekimas bet kokiose situacijoje. „Live View“ ir filmavimo režimu papildomai veikia „Dual Pixel CMOS AF“ maždaug 90 x 100 procentų jutiklio su 525 AF sritimis. Dėl automatinio fokusavimo platesniame EV diapazone, fokusuojama dabar kaip niekad tiksliai ir universaliai.

A new era in autofocus speed and accuracy

Išskirtinės nuotraukos ir vaizdo įrašai

Naujasis „Canon“ CMOS jutiklis ir galingas naujas DIGIC procesorius užtikrina dar kokybiškesnį vaizdą net su aukštu ISO. O kur dar 4K 60p vaizdo įrašai ir galimybė filmuoti RAW formato arba 10 bitų įrašus su „Canon Log“, kurie įrašomi į fotoaparate į „CFexpress“ korteles. Naujas ryškesnis vaizdo ieškiklis užtikrina ryšį su objektu realiu laiku ir be jokios delsos.

Outstanding stills and video

Itin greitas fotoaparato ryšys

Profesionalui būtina kuo greičiau pristatyti užfiksuotą turinį. Todėl EOS-1D X Mark III turi sklandžiam ryšiui skirtas „Wi-Fi“, „Bluetooth Low Energy“ ir GPS galimybes. Dvigubai greičiau nei „EOS-1D X Mark II“ veikiantis per integruotą eterneto prievadą arba pasirenkamą WFT-E9, turintis pertvarkytą naudotojo sąsają, kad valdyti būtų galima paprasčiau ir intuityviau, EOS-1D X Mark III yra skirtas tam, kad darbas būtų atliktas greičiau nei bet kada.

High speed camera communications

Visada pasiruošęs veikti – bet kokioje situacijoje

EOS-1D X Mark III yra iš esmės atnaujintas ir parengtas puikiai veikti: jis siūlo ne tik stulbinamą 16 k./s kadrų dažnį su optiniu vaizdo ieškikliu, bet ir 20 k./s su mechaniniu arba elektroniniu užraktu „Live View“ režimu su visais AE ir AF. Šis fotoaparatas sukurtas taip, kad jam niekur nebūtų lygių: LP-E19 akumuliatorius gerokai pailgina jo akumuliatoriaus naudojimo trukmę, įtaisyti nauji šviečiantys mygtukai ir įdiegtas visiškai naujas AF taškų pasirinkimo valdymas ne tik daugiafunkciu valdikliu, bet ir mygtuku AF-ON. Ir visa tai nuo aplinkos poveikio apsaugotame magnio lydinio korpuse.

Always ready to perform, whatever the situation

Užsiregistruokite, jei jus domina EOS-1D X Mark III

Pirmieji gaukite naujienas apie EOS-1D X Mark III, „Canon“ pasiūlymus, patarimus ir vadovus, karščiausias naujienas ir pakvietimus į vietos renginius.

REGISTRUOTIS DABAR

Jus taip pat gali dominti...

„Canon Professional Services“

Nariai gali naudotis CPS palaikymu vietoje ir per svarbius įvykius, pirmenybine remonto paslauga ir, atsižvelgiant į narystės lygį, nemokama atsarginės įrangos nuoma.

Prisijunkite

Sužinokite daugiau

Canon Professional Services
  • Canon
  • Fotoaparatai
  • Patobulinome tai, kas ir taip buvo geriausia – pristatome EOS-1D X Mark III