STRAIPSNIS

„Canon EOS-1D X Mark III“: prisijunkite

Canon EOS-1D X Mark III

Prisijunkite greitai ir lengvai – tiek naudodami sporto aikštelės tinklą stadione, tiek siųsdami istoriją per išmanųjį telefoną iš kito pasaulio krašto. Su „Canon EOS-1D X Mark III“ galima paprasčiau nei bet kada perkelti nuotraukas ten, kur jos turi būti – ir pranokti savo konkurentus.

Belaidis tinklas

„Canon EOS-1D X Mark III“ turi integruotą „Wi-Fi“, kuris idealiai tinka ryšiui su išmaniaisiais įrenginiais ir kompiuteriais tiek studijoje, tiek fotografavimo vietoje.

Naudodami išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius, kuriuose veikia programėlė „Camera Connect“ ir programėlė „Digital Photo Professional Express“*, galite naršyti, redaguoti, retušuoti ir persiųsti nuotraukas būdami kelyje. Jas taip pat galima panaudoti kaip modernų fotoaparato nuotolinio valdymo būdą: komponuoti įrenginio ekrane, keisti fotoaparato nuostatas ir fotografuoti arba filmuoti. Šias užduotis galima atlikti ir su PC bei „Mac“ kompiuteriais, kuriuose veikia „EOS Utility“.

O kai reikalingas stipresnis belaidis ryšys, pasirenkamas WFT-E9 belaidis adapteris suteikia papildomą diapazoną ir daugiau patikimumo zonose, kuriose yra daug skaitmeninių įrenginių, pvz., futbolo stadionuose. Jis atitinka MIMO 802.11ac standarto reikalavimus, pagal kurį ryšiui iki 150 metrų atstumu naudojami abu 5 GHz ir 2,4 GHz diapazonai bei leidžiamas prisijungimas prie saugiųjų SFTP serverių.

* Reikalingas išmanusis įrenginys, turintis „Bluetooth“ 4.0 (arba naujesnę) versiją. Taip pat reikalingas išmanusis įrenginys, kuriame būtų naudojama operacinė sistema „iOS“ 11.4 (arba naujesnė) arba „Android“ 5.0 (arba naujesnė)

FTP perdavimo būsenos rodinys

Šis rodinys, kurio pageidavo naujienų ir sporto fotografai, siunčiantys vaizdus per FTP, parodo vaizdų siuntimo trukmę. Juo vadovaudamiesi fotografai gali nuspręsti, ar likti kur yra ir baigti vaizdo perdavimą, ar ieškoti spartesnio ryšio kitoje vietoje.

Eterneto jungtys

Didžiausiuose viso pasaulio sporto renginiuose šalia aikštelių būna eterneto jungtys fotografams, kad jie galėtų fotografuodami persiųsti vaizdus naujienų agentūroms. Todėl suteikėme „Canon EOS-1D X Mark III“ žaibiškai greito gigabitinio eterneto jungtį, kuri persiunčia duomenis dvigubai greičiau nei „1D X mark II“.

Ryšio nuostatos dabar yra sugrupuotos atskirame meniu skirtuke. Dabar galima įrašyti iki 20 išankstinių ryšio nuostatų, kad jas būtų galima iškart iškviesti, o tinklo prieigos ir FTP serverių informacija laikoma atskirai, kad naujoje vietoje būtų galima greičiau įsikurti. Agentūros netgi gali perduoti ryšio nuostatas savo fotografams elektroniniu būdu, kad jas būtų galima įkelti į fotoaparatą naudojantis atminties kortele.

Eterneto jungtys dabar palaiko saugiuosius SFTP protokolus, kurie neleidžia vaizdų perimti.

Canon EOS-1D X Mark III


< Atgal į „Canon EOS-1D X Mark III“ apžvalgą

Susiję straipsniai