RF ir RF-S objektyvai

Dėl išskirtinės optinės technologijos ir konstrukcijos RF ir RF-S objektyvai yra labai kokybiški, greiti ir našūs. Šie ateičiai skirti objektyvai turi patobulintas filmavimo funkcijas ir tokias malonias smulkmenas kaip valdymo žiedas bei mažesnis dydis.

Leiskite padėti jums rasti tobulą „Canon“ objektyvą

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.

RF ir RF-S objektyvų asortimentas

Greitai veikiantys RF ir RF-S objektyvai ir dar didesnis optikos aiškumas – standartinės EOS R sistemos savybės.

Objektyvų suderinamumo vadovas

Sužinokite daugiau apie skirtingus „Canon“ fotoaparatų objektyvų tipus ir apie tai, kaip atskirti, ar jie tinka jūsų fotoaparatui.

EOS R fotoaparato sistema

Laimėjimų pelniusi EOS R sistema, išsiskirianti mūsų išmaniąja AF technologija bei neįtikėtinu RF objektyvų asortimentu, siūlo itin intuityvų požiūrį į fotografavimą ir filmavimą, sklandžiai dirba kartu su jumis, kad sutelktumėte dėmesį į objektą ir savo amatą.

EOS R BK FSL
Panaudokite EOS R sistemos galią savo verslui

Panaudokite EOS R sistemos galią savo verslui

Sužinokite, kaip mūsų beveidrodinio fotoaparato sistema gali padėti padidinti jūsų verslo galimybes, užtikrindama sklandžią integraciją įvairiose srityse.

Padidinkite pasiekiamą atstumą

„Canon“ ilgintuvai (dar vadinami telekonverteriais) padidina efektyvų objektyvo židinio nuotolį. Pasirinkite tinkamą objektyvo ilgintuvą ir sužinokite daugiau apie tai, kodėl ir kaip naudoti telekonverterius.

Tinka naudoti su:
„RF 600mm F11 IS STM“, „RF 800mm F11 IS STM“, „RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM“

RF ilgintuvai
„Canon“ klubas

Prisijungti prie „Canon“ klubo

Toliau puoselėkite savo aistrą ir nepraleiskite galimybės gauti papildomo palaikymo, įkvėpimo, privalumų ir kt.