EOS R skirti objektyvai

Canon RF 15-35mm F2.8L IS USM

Greičiausias „Canon“ ypač plataus kampo artinantis objektyvas ir būtinųjų objektyvų trejybės narys su „Nano USM“ varikliu, 5 padalų vaizdo stabilizatoriumi ir pribloškiantį ryškumą suteikiančiais 3 asferiniais bei 2 UD elementais.

Varžybų dvasios perteikimas

Atsipalaiduokite ir pažiūrėkite filmą apie apdovanojimais įvertintą reklamos ir gyvenimo būdo fotografą Matthew Joseph, kaip jis naudodamas EOS R ir RF 15-35mm artinantį objektyvą fotografavo elitinės irkluotojų komandos pasiruošimą ir treniruotes.

Objektyvas puikiai tinka...

 • ŽANRAS

  Kūrybiškas veiksmas

  Panaudokite šio objektyvo ypač platų 15–35 mm regos lauką, kad sutalpintumėte jame daugybę papildomų spalvų ir kontrasto kupinų detalių ir dramos, ir atraskite naują būdą dinamiškiau fotografuoti veiksmą.

 • ŽANRA

  Kraštovaizdžiai ir architektūra

  Nusileiskite žemai, kad atrastumėte įdomių naujų kampų, ir mėgaudamiesi 5 padalų vaizdo stabilizavimu visiškai ramiai fotografuokite detaliausius vaizdus net sumažėjus apšvietimo lygiui.

 • ŽANRAS

  Kelionės ir reportažai

  Dėl kompaktiško dydžio, išskirtinės L serijos konstrukcijos kokybės ir greitai veikiančios maksimalios diafragmos, galite būti tikri, kad bet kokioje situacijoje su šiuo objektyvu jūsų papasakota istorija bus detali ir aiški

Spartus ir plačiai apimantis

Naujos meninės perspektyvos – pasinaudokite šiuo greitu ir ryškiu f/2.8 artinančiu objektyvu su dinaminiu 15–35 mm židinio nuotoliu ir 5 padalų vaizdo stabilizatoriumi

Canon Camera

Išskirtinė optinė kokybė

Trys asferiniai ir du UD objektyvo elementai, pažangi optinė danga ir 9 menčių diafragma aukštesnio standarto fotografijai.

Canon Camera

Jautrus ir tikslus

„Nano USM“ variklis užtikrina greitą, tylų ir neįtikėtinai sklandų automatinį fokusavimą, todėl galėsite mėgautis greitu ir tiksliu fokusavimu

Canon Camera

L serijos konstrukcijos kokybė

Ramiai fotografuokite bet kokiomis sąlygomis – kokybiška L serijos konstrukcija yra atspari aplinkos poveikiui, o priekiniai ir galiniai elementai yra dengti fluoru, todėl objektyvas nebijo vandens, dulkių ir įbrėžimų

Canon Camera

Įgyvendinkite savo kūrybinę viziją

EOS R sistema paveldėjo visus EOS sistemos privalumus ir jos objektyvų seriją, nes naudojant adapterius yra visiškai suderinama su esamais EF ir EF-S optiniais elementais, taip pat jai tinka „Speedlite“ blykstės ir priedai.

Techniniai duomenys

 • F2.8

  Našumui prietemoje ir mažam lauko gyliui

 • Vaizdo stabilizatorius

  5 stabilizavimo padalos neišsiliejusiems vaizdams

 • Asferinis ir UD

  Išskirtinai ryškiems vaizdams

 • „Nano USM“ variklis

  Sklandžiam, greitam ir tyliam veikimui

 • Sub-bangos ilgio struktūros objektyvo danga

  Kad nebūtų blyksnių ir šešėlinių vaizdų

 • Objektyvo valdymo žiedas

  Papildoma ISO, diafragmos ir užrakto kontrolė

Pakuotės turinys

 • RF 15-35MM F2.8L USM

 • Objektyvo gaubtas EW-88F

 • Objektyvo dėklas LP1222

 • Objektyvo dangtelis

 • Objektyvo dangtelis E-82 II

Rankose laikomas fotoaparatas „Canon EOS R“ ir objektyvas „Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM“.

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.

Profesionalų rankose...

Sužinokite, kaip „Canon“ užsitarnavo išskirtinių inovacijų ir vaizdo kokybės reputaciją, ir raskite daugiau informacijos apie šios įmonės fotoaparatus ir objektyvus, kuriais džiaugiasi viso pasaulio profesionalai.

Plačiakampiai objektyvai

Idealiai gatvių fotografijai ir kraštovaizdžiams fotografuoti tinkantys „Canon“ plačiakampiai objektyvai yra sukurti aprėpti kadre daugiau vaizdo. Susipažinkite su mūsų plačiakampių objektyvų asortimentu.

Susiję gaminiai

Plačiakampiai objektyvai

Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.