DSLR skirti objektyvai

Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM

Profesionalus kasdienis L serijos artinantis objektyvas, išgaunantis aukštą vaizdo kokybę su nuolatine f/2.8 diafragma.

Standartinis priartinantis objektyvas profesionalams

Profesionalų kokybės standartinis priartinimo mechanizmas, užtikrinantis aukščiausią vaizdo kokybę ir sparčią f/2,8 diafragmą visame priartinimo diapazone. Šis L serijos objektyvas yra pagarsėjęs tarp profesionalių fotografų kaip kelioninis artinantis objektyvas, nes pasižymi aštria optika ir jį galima naudoti beveik bet kokioje aplinkoje. Idealus įtaisas bet kuriam viso kadro EOS fotoaparatui.


Objektyvas „EF 24–70 mm f/2.8L II USM“ puikiai tinka:

 • Kelionės

 • Fotožurnalistika

 • Kraštovaizdžių

 • Portretiniai

Fotografavimas prietemoje laikant fotoaparatą rankose

Dėl „EF 24–70 mm f/2.8L II USM“ nuolatinės f/2.8 diafragmos per visą artinimo diapazoną, šis objektyvas puikiai fotografuoja prietemoje, net kai beveik nėra aplinkos apšvietimo. Fiksuota diafragma taip pat suteikia galimybę optimaliai valdyti lauko gylį. Nauja 9 menčių diafragma sukuria apvalią apertūrą, kuri padeda gražiau sulieti foną su patraukliu „bokeh“ efektu. Tai reiškia, kad objektas gali išsiskirti iš fono be jokių trukdžių.

Canon Camera

Naujos kartos optinė konstrukcija

Pasižymintis naujausiomis optinio dizaino savybėmis, „EF 24–70 mm f/2.8L II USM“ naudoja tris asferinius elementus, kad užtikrintų aukščiausią įmanomą vaizdo kokybę su šio židinio nuotolio objektyvu. Ženkliai sumažintas spalvų iškraipymas ir sumažintas spalvų išsiliejimas reiškia mažiau laiko nuotraukų apdorojimui, o ryškumas per visą nuotraukos plotį prilygsta aukščiausios kokybės objektyvams.

Kas yra asferinis elementas?

Asferinis elementas – tai netaisyklingos formos vidinė jūsų objektyvo detalė, kuri ištaiso iškraipymus, atsiradusius dėl sferinių objektyvo elementų išlinkimų.

Šios detalės yra tik profesionalams skirtuose objektyvuose.

Standartiniuose objektyvuose atsirandančių asferinių iškraipymų galima išvengti naudojant aukštesnės kokybės objektyvus su papildomais asferiniais elementais.

„EF 24–70 f/2.8L II USM“ turi tris asferinius elementus, kad galėtų atskirai kovoti su pavieniais vidiniais iškraipymais ir jūsų nuotraukos būtų išskirtinio ryškumo.

Canon Camera

Tikslus automatinis fokusavimas, su valdymu

Žiedinio tipo ultragarsinis automatinio fokusavimo variklis užtikrina galimybę greitai, beveik negirdimai ir tiksliai sufokusuoti vaizdą. Jis taip pat turi rankinio fokusavimo viršenybės funkciją, todėl visada galite išlaikyti kontrolę. Tai padeda tiksliai sufokusuoti ir įsitikinti, kad sufokusuota kaip tik tai, ko reikia jūsų kūrybiniam sumanymui.

L serijos konstrukcijos kokybė

Kuriant visus L serijos objektyvus naudojamos tik geriausios technologijos ir gamybos metodai. Šie objektyvai yra iš „prabangos“ serijos ir juose yra viskas, ką „Canon“ gali pasiūlyti geriausio.

„EF 24–70 mm f/2.8L II USM“ yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl yra pakankamai tvirtas, kad būtų galima kasdien naudoti profesionaliai veiklai. Atmosferos poveikiui atspari danga saugo nuo dulkių ir drėgmės, o fluoru dengtus priekinius ir užpakalinius elementus lengva valyti.

Canon Camera

Pavyzdžių galerija

Peržiūrėti galeriją

Ar turėčiau atnaujinti „EF 24–70 mm f/2.8L USM“?

„EF 24–70 mm f/2.8L II USM“ pakeičia „EF 24–70 mm f/2.8L USM“, nes jame įdiegta visiškai nauja optikos konstrukcija.

Ryškus vaizdas per visą nuotrauką
Spalvų iškraipymas sumažintas per visą židinio diapazoną. Teleobjektyvo diapazone atlikti patobulinimai bendrojo pobūdžio iškraipymams panaikinti, o stambaus plano diapazone ženkliai sumažintas įgaubtasis iškraipymas.

Patvaresnė ir tvirtesnė konstrukcija bei geresnis veikimas
Dėl aukščiausios kokybės konstrukcijos ir sustiprinto objektyvo cilindro atsparumo smūgiams ir kratymui, „EF 24–70 mm f/2.8L II USM“ tapo gerokai patvaresnis. Naujoji artinimo užrakto svirtis užfiksuoja artinimo padėtį pačiame plačiausiame gale, apsaugodama nuo pažeidimų pervežant.

Sustiprinta apsauga nuo aplinkos poveikio
Užtikrinant atsparumą sudėtingiausiomis sąlygomis, imtasi visų priemonių, kad būtų sukurtas objektyvą nuo dulkių ir drėgmės apsaugantis sprendimas.

Nepaprastai patogus naudojimas
Nesisukantis priekinis objektyvo elementas reiškia, kad, pakeitus fokusavimą arba priartinus, jums nereikės iš naujo reguliuoti filtro, kai naudojamas poliarizuojantis filtras arba filtro laikiklis.

Geresnis „bokeh“ efektas
Iki 9 menčių padidinta diafragma suteikia apvalesnę apertūrą ir užtikrina sklandesnį „bokeh“ efektą.

Susiję priedai

 • Objektyvų priedai

  Plėtimo žiedas EF12 II

  Naudojamas su pasirinktais objektyvais, šis 12 mm plėtimo žiedas sudaro galimybę fokusuoti žymiai arčiau.
 • Objektyvų priedai

  Plėtimo žiedas EF 25 II

  Šis 25 mm plėtimo žiedas montuojamas tarp fotoaparato korpuso ir objektyvo, kad būtų galima iš arčiau sufokusuoti ir naudoti daugiau objektyvo „makro“ galimybių, išlaikant elektronikos veikimą.
 • Objektyvų priedai

  Objektyvo gaubtas EW-88C

  Objektyvo gaubtas neleidžia į objektyvą patekti šviesai, todėl nuotraukoms nekenkia nepageidaujamas spindesys.
 • Objektyvų priedai

  Lens Cap E-82II

  Apsaugo jūsų „Canon“ objektyvą, kai jo nenaudojate.
 • Objektyvų priedai

  Objektyvo dangtelis nuo dulkių E

  Apsaugo jūsų „Canon“ objektyvą, kai jo nenaudojate.
 • Objektyvų priedai

  PL-C B 82mm Circular Polarising Filter

  Apsaugo priekinį objektyvų elementą nuo nešvarumų ir pažeidimo. Tinka objektyvams, kurių filtro sriegio skersmuo – 82 mm.
 • Objektyvų priedai

  Objektyvo maišelis LP1219

  Apsauginis minkštas dėklas pasirinktiems EF objektyvams.
 • Galbūt jums taip pat patiks...

  Mūsų objektyvų ekspertų išrinkti keturi „EF 24–70 mm f/2.8L II USM“ atitinkantys alternatyvūs objektyvai.

  Plačiakampiai objektyvai

  Mūsų siūlomi plačiakampiai objektyvai suteikia galimybę fotografuoti platesniu regos lauku ir daugiau sutalpinti kadre.
  Sužinokite daugiau