eos-m50-kit-lifestyle-001

„Canon“ EOS internetinės kameros paslaugų programinė įranga

Naudodami mūsų aukščiausios klasės vaizdo rinkinius ir „Canon“ EOS internetinės kameros paslaugų programinę įrangą, turėsite viską, ko reikia neribotiems vaizdo posėdžiams, skambučiams ir konferencijoms. Sužinokite daugiau apie mūsų „Canon“ internetinių kamerų programinę įrangą.

Visada būkite prisijungę

Geresni vaizdo skambučiai ir tiesioginės transliacijos. Paverskite savo „Canon“ fotoaparatą internetine kamera ir jūsų vaizdo konferencijų vaizdas bus kur kas kokybiškesnis. Dalyvaukite posėdžiuose su bendradarbiais, šnekučiuokitės su draugais ir šeimos nariais ir palaikykite ryšį, net kai keliaujate. Pradėkite atsisiųsdami EOS internetinės kameros paslaugų programinę įrangą.

Pradėkime

Užpildykite šią formą, kad atsisiųstumėte „Canon“ EOS internetinės kameros paslaugų programinę įrangą sistemai „Windows“. Netrukus bus galima atsisiųsti ir „Mac“ skirtą versiją.

Atsisiųsti sistemai „Windows“

Suderinami gaminiai

Susipažinkite su mūsų aukščiausios klasės EOS ir „PowerShot“ fotoaparatais. Visi šie modeliai yra suderinami su „Canon“ EOS internetinės kameros paslaugų programine įranga.


Vaizdo transliacija su „Canon“

Sužinokite, kaip atnaujinti savo internetinę kamerą, kad su ja galėtumėte transliuoti vaizdą ir rengti vaizdo konferencijas – jums padės mūsų išsamus vadovas.

Sužinokite daugiau

Reikia pagalbos?

EOS internetinės kameros paslaugų programa veikia su įvairiais rinktiniais EOS ir „PowerShot“ fotoaparatais, bet, kad būtų lengviau, mes parengėme pirkimo vadovą, padėsiantį rasti jums tinkamiausią „Canon“ fotoaparatą.

Pirkimo vadovas

eos-m6-mark-ii-kit-lifestyle

Jus taip pat gali dominti...Susipažinkite su „Canon“ fotoaparatų ir programinės įrangos asortimentu – jie padės jums palaikyti ryšį iš bet kurio pasaulio kampelio.