eos-m50-kit-lifestyle-001

„Canon“ EOS internetinės kameros paslaugų programinė įranga

Naudodami mūsų aukščiausios klasės vaizdo rinkinius ir „Canon“ EOS internetinės kameros paslaugų programinę įrangą, turėsite viską, ko reikia neribotiems vaizdo posėdžiams, skambučiams ir konferencijoms. Sužinokite daugiau apie mūsų „Canon“ internetinių kamerų programinę įrangą.

Visada būkite prisijungę

Geresni vaizdo skambučiai ir tiesioginės transliacijos. Paverskite savo „Canon“ fotoaparatą internetine kamera ir jūsų vaizdo konferencijų vaizdas bus kur kas kokybiškesnis. Dalyvaukite posėdžiuose su bendradarbiais, šnekučiuokitės su draugais ir šeimos nariais ir palaikykite ryšį, net kai keliaujate. Pradėkite atsisiųsdami EOS internetinės kameros paslaugų programinę įrangą.

Pradėkime

Užpildykite šią formą, kad atsisiųstumėte „Canon“ EOS internetinės kameros paslaugų programinę įrangą sistemai „Windows“ ir „Mac“.

Atsisiųsti sistemai „Windows“

Atsisiųsti sistemai „Mac“

„Canon“ patarimai: EOS internetinės kameros paslaugų programinės įrangos naudojimas

  • Jeigu jūsų kompiuteryje jau yra įdiegta EOS internetinės kameros paslaugų programinės įrangos beta versija, pašalinkite ją prieš bandydami įdiegti EOS internetinės kameros paslaugų programinę įrangą.
  • Kamera vienu metu gali veikti tik su viena taikomąja programa kompiuteryje. Jeigu jūsų bandoma naudoti vaizdo konferencijų ar transliacijų taikomoji programa negauna vaizdo iš jūsų kameros, uždarykite visas kitas kompiuterio taikomąsias programas, kurios gali būti prijungtos prie kameros.
  • Naudojant EOS internetinės kameros paslaugų programinę įrangą su „Messenger“ naršyklėje „Firefox“, EOS internetinės kameros paslaugų programine įranga nebus nurodyta kaip jūsų įrenginio funkcija. Rekomenduojame naudoti „Messenger“ darbastalio versiją arba kitą naršyklę.
  • Mes negalime garantuoti EOS internetinės kameros paslaugų programos suderinamumo su visomis rinkoje siūlomomis vaizdo konferencijų ir (arba) transliacijų taikomosiomis programomis. Jei kiltų problemų, rekomenduojame naudoti kitą vaizdo konferencijų arba transliacijų taikomąją programą ir (arba) naršyklę.

Suderinami gaminiai

Susipažinkite su mūsų aukščiausios klasės EOS ir „PowerShot“ fotoaparatais. Visi šie modeliai yra suderinami su „Canon“ EOS internetinės kameros paslaugų programine įranga.


Vaizdo transliacija su „Canon“

Sužinokite, kaip atnaujinti savo internetinę kamerą, kad su ja galėtumėte transliuoti vaizdą ir rengti vaizdo konferencijas – jums padės mūsų išsamus vadovas.

Sužinokite daugiau

Reikia pagalbos?

EOS internetinės kameros paslaugų programa veikia su įvairiais rinktiniais EOS ir „PowerShot“ fotoaparatais, bet, kad būtų lengviau, mes parengėme pirkimo vadovą, padėsiantį rasti jums tinkamiausią „Canon“ fotoaparatą.

Pirkimo vadovas

eos-m6-mark-ii-kit-lifestyle
SUSIJĘS PRODUKTAS

„Canon PowerShot G7 X Mark III“

Idealus pasirinkimas vaizdo tinklaraščių kūrėjams, vaizdo konferencijoms ir tinklaraštininkams. Ryšį su tinklu palaikantis fotoaparatas, kuriuo galėsite kurti jūsų sekėjams patiksiančius vaizdo įrašus ir nuotraukas.

Žiūrėti išsamesnius duomenis

G7X MK III Vlogging

Jūsų žiūrovams patiksiantys vaizdo įrašai

Įamžinkite kraštovaizdį 4K raiška. Filmuokite sulėtintai sportą su iki 120 k./s. kadrų dažniu. Prijunkite išorinį mikrofoną, kad galėtumėte tobulai aiškiai įrašyti savo kelionių vaizdo tinklaraščių garsą. Tiesiogiai transliuokite pribloškiamos kokybės vaizdą žaisdami ir patobulinkite savo žiniatinklio kamerą verslo vaizdo konferencijų skambučiams. Galimybės su „PowerShot G7 X Mark III“ yra beribės.

Visą straipsnį skaitykite čia

G7X MK III Vlogging live streaming and video conferences

Jus taip pat gali dominti...

Susipažinkite su „Canon“ fotoaparatų ir programinės įrangos asortimentu – jie padės jums palaikyti ryšį iš bet kurio pasaulio kampelio.

„Windows“, „Microsoft“, „Teams“ yra „Microsoft Corporation“ registruotieji prekių ženklai Jungtinėse Amerikos Valstijose ir (arba) kitose šalyse.
„Google Chrome™“ yra „Google Inc.“ prekių ženklas
„Messenger“ prekių ženklas yra „Facebook“ nuosavybė.
„Firefox“ prekių ženklas yra „Mozilla Foundation“ nuosavybė.