Blank-Rect Image

Canon EOS M200

Niekada nebuvo taip lengva fotografuoti ir dalytis kūrybingomis, profesionaliai atrodančiomis nuotraukomis. „EOS M200“ yra išmanus, sujungtas, lengvas fotoaparatas, atrakinsiantis jūsų kūrybingumą ir pakelsiantis nuotraukas į kitą lygį.

Galerija

Paprastas sujungtas kūrybiškumas

Nesekite išmaniųjų telefonų minios. Atraskite savo kūrybinę pusę naudodamiesi paprasto naudojimo sujungtu „EOS“ fotoaparatu, leidžiančiu išgauti profesionaliai atrodančias nuotraukas, keisti objektyvus ir užfiksuoti bet kurios progos atmosferą net esant silpnam apšvietimui.

Žiūrėti visą specifikaciją

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį. Gaukite naujienas ir produktų informaciją.
sample lowlight

Pagerinkite savo fotografiją

Padarykite daugiau kadrų nei išmaniuoju telefonu. Aukštos kokybės nuotraukos, padarytos naudojant „EOS M200“, nepavaldžios laikui – užfiksuokite svarbių progų atmosferą ir parodykite geriausius dalykus.

sample

Nepastebimai sujungtas su jūsų skaitmeniniu gyvenimu

Parodykite savo kūrybinius įgūdžius draugams ir sekėjams. Susiekite „EOS M200“ su savo išmaniuoju įrenginiu naudodamiesi „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“, kad galėtumėte automatiškai perkelti vaizdą, dalintis nuotraukomis internetu ir nuotoliniu būdu valdyti fotoaparatą.

sample lowlight

Išlaisvinkite savo kūrybiškumą

Niekada nebuvo taip lengva ar smagu fotografuoti savo išskirtiniu stiliumi. Naudojant „EOS M200“ vartotojo sąsają su vadovu ir „Creative Assist“ režimą išgauti profesionaliai atrodančias nuotraukas tampa paprasta.

simple compact

Visur telpantis dizainas

„EOS M200“ yra mažas ir pakankamai lengvas, todėl gali keliauti kartu kasdienėje rankinėje. 180˚ atlenkiamas jutiklinis ekranas padeda komponuoti iš kūrybinių rakursų ir išgauti puikias asmenukes.

Papasakokite kiekvieną istoriją

Naudodami platų keičiamų objektyvų asortimentą galėsite papasakoti kiekvieną istoriją. Sužadinkite savo kūrybiškumą su nešiojamuoju EF-M arba padidinkite lankstumą su bet kuriuo EF/EF-S objektyvu ir adapteriu.

Išbandykite dabar

Vlogging cameras from Canon

„Canon“ fotoaparatai vaizdo tinklaraščiams

Kas jus žiūri? Pritraukite didesnę auditoriją kurdami puikų turinį su idealiai vaizdo tinklaraščiams tinkančiu „Canon“ fotoaparatu.