A man photographing a black male model in a studio with a laptop in front showing the picture in EOS Utility software.

PROGRAMINĖ ĮRANGA

„CANON“ EOS PASLAUGŲ PROGRAMA

Valdykite savo EOS fotoaparatą nuotoliniu būdu ir lengvai perkelkite failus naudodami nemokamą „Canon“ fotoaparato programinę įrangą, pritaikytą asmeniniams (PC) ir „Mac“ kompiuteriams.

Nemokama failų perkėlimo ir nuotolinio fotografavimo programinė įranga EOS fotoaparatams

Perkelkite nuotraukas ir filmus į savo asmeninį (PC) arba „Mac“ kompiuterį arba valdykite fotoaparatą nuotoliniu būdu sujungę jį su kompiuteriu. Belaidžiam nuotraukų perkėlimui ir nuotoliniam valdymui naudokite USB kabelį arba „wi-fi“ ryšį*.

Valdykite savo fotosesiją

Naudokite fotoaparatą įprastai prisijungę prie EOS paslaugų programinės įrangos, kuri nuotraukas automatiškai perkels į kompiuterį, fotoaparato atminties kortelę arba į juos abu. Leiskite klientui pasirinkti mėgstamiausias nuotraukas fotosesijos metu.

A man photographing a black male model in a studio, a woman in red headscarf pointing at the laptop standing in the foreground showing the picture in EOS Utility software.
Laptop standing on a table in the garden showing a picture of a bird feeder and a bird in EOS Utility software. A camera on a tripod in the background facing into the garden.

Valdykite fotoaparatą nuotoliniu būdu

Užtikrinkite tobulą kadravimą su tiesioginės peržiūros funkcija, kurioje naudojami kadravimo tinkleliai ir komponavimo įrankiai. Valdykite fotoaparatą nuotoliniu būdu sujungę jį su kompiuteriu arba belaidžiu ryšiu* – tai tobulas būdas fotografuoti natiurmortus studijoje arba sporto renginius. Naudodami EOS paslaugų programinę įrangą taip pat galite aktyvinti intervalinio laikmačio funkciją ir filmuoti laiko slinkties režimu.

Tvarkykite perkeltus failus

Perkeltas nuotraukas galima automatiškai pervadinti ir išsaugoti aplankuose pagal fotografavimo datą, laiką ir kitus nustatymus, padėsiančius jas sutvarkyti. Taip pat galite pridėti arba pakeisti metaduomenis ir nuotraukų autoriaus teisių informaciją.

A man creating a folder structure in EOS Utility software on a laptop. A camera is shown next to it on the table.
Laptop showing multiple pictures of the same black male model in EOS Utility software with DPP connected. A camera is next to the laptop on a table.

Pridėkite pasirinktinius nuotraukų stilius „Picture Styles“ ir prisijunkite prie DPP

Užregistruokite atsisiųstus nuotraukų stilius „Picture Styles“ EOS fotoaparate, patys susikurkite juostos simuliavimo parinktis ir spalvų profilius. EOS paslaugų programinė įranga taip pat lengvai integruojama su „Digital Photo Professional“ programa sklandžiai darbo eigai.

Atnaujinkite fotoaparato nustatymus ir aparatinę įrangą

Palengvinkite fotoaparato nustatymą naudodami EOS paslaugų programinę įrangą. Atnaujinkite fotoaparato nustatymus, įskaitant tinklo ir FTP nustatymus, sinchronizuokite laiką ir datą su savo kompiuteriu ir įdiekite aparatinės įrangos atnaujinimus savo fotoaparate ir objektyvuose.

A black man shown with camera in his hands in front of the laptop, updating firmware on the camera.
A laptop on a table with camera next to it. Camera screen is showing a picture of a black male model. Laptop screen is showing EOS Utility software with a selection of images of the same man.

Perkelkite nuotraukas ir filmus iš savo fotoaparato

Naudodami EOS paslaugų programinę įrangą perkelkite nuotraukas ir vaizdo įrašus iš savo fotoaparato į asmeninį (PC) arba „Mac“ kompiuterį. Pasirinkite konkrečias nuotraukas, visas nuotraukas arba tik tas, kurių dar neperkėlėte. Bendrinkite nuotraukas nuotoliniu būdu su kitais, kad akimirksniu gautumėte įvertinimą.

* Išsamią informaciją žr. fotoaparato vadove.

Pateikiama „Mac“ ir „Windows“

Atsisiųskite „Canon“ EOS paslaugų programinę įrangą

Susiję straipsniai

Jus taip pat gali dominti...