Canon Camera

PROGRAMINĖ ĮRANGA

„CANON“ EOS PASLAUGŲ PROGRAMA

Valdykite savo EOS fotoaparatą nuotoliniu būdu ir lengvai perkelkite failus naudodami nemokamą „Canon“ fotoaparato programinę įrangą, pritaikytą asmeniniams (PC) ir „Mac“ kompiuteriams.

„CANON“ EOS PASLAUGŲ PROGRAMA

Nemokama failų perkėlimo ir nuotolinio fotografavimo programinė įranga EOS fotoaparatams

Perkelkite nuotraukas ir filmus į savo asmeninį (PC) arba „Mac“ kompiuterį arba valdykite fotoaparatą nuotoliniu būdu sujungę jį su kompiuteriu. Belaidžiam nuotraukų perkėlimui ir nuotoliniam valdymui naudokite USB kabelį arba „wi-fi“ ryšį*.
 • Valdykite savo fotosesiją

  Naudokite fotoaparatą įprastai prisijungę prie EOS paslaugų programinės įrangos, kuri nuotraukas automatiškai perkels į kompiuterį, fotoaparato atminties kortelę arba į juos abu. Leiskite klientui pasirinkti mėgstamiausias nuotraukas fotosesijos metu.

 • Valdykite fotoaparatą nuotoliniu būdu

  Užtikrinkite tobulą kadravimą su tiesioginės peržiūros funkcija, kurioje naudojami kadravimo tinkleliai ir komponavimo įrankiai. Valdykite fotoaparatą nuotoliniu būdu sujungę jį su kompiuteriu arba belaidžiu ryšiu* – tai tobulas būdas fotografuoti natiurmortus studijoje arba sporto renginius. Naudodami EOS paslaugų programinę įrangą taip pat galite aktyvinti intervalinio laikmačio funkciją ir filmuoti laiko slinkties režimu.

 • Tvarkykite perkeltus failus

  Perkeltas nuotraukas galima automatiškai pervadinti ir išsaugoti aplankuose pagal fotografavimo datą, laiką ir kitus nustatymus, padėsiančius jas sutvarkyti. Taip pat galite pridėti arba pakeisti metaduomenis ir nuotraukų autoriaus teisių informaciją.

 • Pridėkite pasirinktinius nuotraukų stilius „Picture Styles“ ir prisijunkite prie DPP

  Užregistruokite atsisiųstus nuotraukų stilius „Picture Styles“ EOS fotoaparate, patys susikurkite juostos simuliavimo parinktis ir spalvų profilius. EOS paslaugų programinė įranga taip pat lengvai integruojama su „Digital Photo Professional“ programa sklandžiai darbo eigai.

 • Atnaujinkite fotoaparato nustatymus ir aparatinę įrangą

  Palengvinkite fotoaparato nustatymą naudodami EOS paslaugų programinę įrangą. Atnaujinkite fotoaparato nustatymus, įskaitant tinklo ir FTP nustatymus, sinchronizuokite laiką ir datą su savo kompiuteriu ir įdiekite aparatinės įrangos atnaujinimus savo fotoaparate ir objektyvuose.

 • Perkelkite nuotraukas ir filmus iš savo fotoaparato

  Naudodami EOS paslaugų programinę įrangą perkelkite nuotraukas ir vaizdo įrašus iš savo fotoaparato į asmeninį (PC) arba „Mac“ kompiuterį. Pasirinkite konkrečias nuotraukas, visas nuotraukas arba tik tas, kurių dar neperkėlėte.

Pateikiama „Mac“ ir „Windows“

Atsisiųskite „Canon“ EOS paslaugų programinę įrangą

Susiję straipsniai

Jus taip pat gali dominti...