Easy-PhotoPrint Editor App

PROGRAMĖLĖ EASY-PHOTOPRINT EDITOR

Šia patogia naudoti nuotraukų redagavimo programėle redaguokite nuotraukas, kurkite koliažus, atvirkus ir kitas savitas dovanas.

Nemokama nuotraukų spausdinimo programėlė spausdintuvams PIXMA ir MAXIFY

„Canon Easy-PhotoPrint Editor“ programėlė – tai paprastas būdas savo mėgstamas nuotraukas stilingai ir individualiai paversti stilingais spaudiniais ar unikaliomis dovanomis – spausdinti ne tik paprasta, bet ir smagu!
 • Intuityvus veikimas ir lengvas spausdinimas

  Rinkitės vaizdus tiesiog savo įrenginyje image.canon, „Dropbox“, „Facebook“, „Google Drive“, „Instagram“ ir „OneDrive“, redaguokite, puoškite ir spausdinkite.

 • Daugybė parengtų naudoti šablonų

  Rinkitės iš daugybės patogių šablonų ir pasinaudodami laisvo išdėstymo redaktoriumi kurkite nuotraukų maketus, atvirukus, koliažus, kalendorius, diskų etiketes, nuotraukų ID, vizitines korteles, lipdukus ir plakatus.

 • Redaguokite ir pritaikykite savo nuotraukas

  Redaguokite nuotraukas: apkarpykite, keiskite foną ir pridėkite tekstą ar rėmelius bei naudokite kūrybiškus „Antspaudus“, pavyzdžiui, rodykles, kalbos debesėlius, gyvūnus, skaičius ir simbolius – susikurkite tokį spaudinį, kokio norite.

 • Kurkite koliažus

  Rinkite prisiminimus unikaliame iškarpų albume sau arba padovanokite jį. Pasirinkite spausdinamo vyniojamojo popieriaus dizainus ir savitai juos pritaikykite.

 • Verslo ir asmeniniai reikalai

  Kurkite plakatus ir pritaikykite juos savo verslui. Spausdinkite ID nuotraukas, kurkite savo vizitines korteles arba kalendorių ir spausdinkite diskų etiketes.

Galimos versijos „iOS“ ir „Android“ įrenginiams

Atsisiųskite programėlę „Canon Easy-PhotoPrint Editor“

Pateikiama „Mac“ ir „Windows“

Atsisiųskite „Canon Easy-PhotoPrint Editor“ versiją kompiuteriui

Suderinamumas

Palaikomus spausdintuvus žiūrėkite šioje svetainėje.

Susiję straipsniai

Jus taip pat gali dominti...