A printout on a printer tray of an iron-on transfer of a polar bear. different print applications, smartphone, cloth bag, T-shirt, party glasses

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Jūsų spausdintas pasaulis: pritaikykite, kurkite, įkvėpkite!

Yra daugybė būdų kurti namuose su „Canon“ popieriumi, programėlėmis ir spausdintuvu.

Jei norite įgyvendinti savo idėjas, drąsiai rinkitės „Canon“ spausdinimo popierių kūrybai. Aukštos kokybės matinis fotopopierius arba dvipusis matinis popierius suteiks profesionalią išvaizdą sveikinimo atvirukams, iškarpų albumui ar rankdarbių projektams iš „Creative Park“. Blizgus fotopopierius puikiai tinka mėgstamiausiems socialinių tinklų kadrams išspausdinti, kad galėtumėte jais papuošti savo namų sienas. Daugkartinis lipnusis fotopopierius ir magnetinis fotopopierius suteikia galimybę keisti nuotraukas pagal nuotaiką, o užlyginamos plėvelės šviesiems ir tamsiems audiniams – galimybę išlaisvinti savo vidinį stileivą.

Naudodami programėlę „Canon PRINT“ lengvai susiesite spausdintuvą su visomis nuotraukomis jūsų išmaniajame telefone, o programėlė „Easy-PhotoPrint Editor“ idealiai tinka nuotraukoms redaguoti ir jų koliažams kurti, taip pat atvirukams ir kitiems išskirtiniams kūriniams.

Taigi, įsigykite popieriaus, pasidomėkite šiomis smagiomis idėjomis ir pradėkite savo mėgstamiausias nuotraukas naudoti taip, kad jos papuoštų jūsų gyvenimą.

Imkitės rankdarbių su „Creative Park“

A selection of paper-crafted animals from Canon's Creative Park, including an owl, a squirrel and a hedgehog.
„Creative Park“ – puikus būdas suburti visą šeimą. Kodėl neperkėlus išorinio pasaulio į namus ir nesukūrus mielų draugiškų gyvūnų kolekcijos?

Jei ieškote įkvėpimo, užmeskite akį į fantastišką šablonų pasirinkimą, kurį rasite „Creative Park“ – tai nemokamas „Canon“ popierinių rankdarbių šaltinis jūsų „Canon“ spausdintuvui. Čia išties yra visko ir kiekvienam. Galbūt jūs pradėsite nuo trimatės didžiosios pandos, arba mielo delne telpančio ežiuko, o gal nuo šių magiškų lankstinių, vaizduojančių Raudonkepuraitę? Tiesiog pasirinkite, ką norite daryti, atsisiųskite šabloną ir paprastas instrukcijas, išspausdinkite juos ant rekomenduojamo popieriaus ir būsite pasiruošę daugybei smagaus laiko!

Norite rimtesnių iššūkių? Pabandykite sukurti miniatiūrinę žymaus objekto kopiją, pavyzdžiui, Tauerio bokštą, Tiranosaurą arba Triceratopsą, o gal imsitės vintažinio kabrioleto „Mercedes Benz 500K“? Jei namuose norisi daugiau spalvų, čia rasite šablonų pakabinamiems drugeliams, dekoratyvinėms girliandoms ir net įvairių gėlių ir vazų, kurias galėsite išspausdinti ir padaryti popierinę puokštę.

Tegul jūsų namai atgyja

Photos printed on Canon Magnetic Photo Paper MG-101 arranged on the front of a fridge.
Pasirinkite mėgstamiausius kadrus ir išspausdinkite juos ant magnetinio fotopopieriaus, kad papuoštumėte savo virtuvę spalvingu koliažu ant šaldytuvo.

Įdėkite į spausdintuvą magnetinio fotopopieriaus ir sukurkite įmantriausią ekspoziciją savo šaldytuvui – beje, vėliau galėsite ją lengvai pertvarkyti ir vėl sukurti naują vaizdą. O galbūt vertėtų atnaujinti namų biurą magnetine nuotaikų lenta, kuri padės susikoncentruoti į jūsų idėjas? Magnetus lengvai pakoreguosite su „Canon“ programėle „Easy-PhotoPrint Editor“ – ji padės greitai sukurti patrauklų derinį.

Tada įdėkite daugkartinio lipniojo fotopopieriaus ir sukurkite ant veidrodžio savo mylimiausių žmonių nuotraukų koliažą arba papuoškite svetainės sieną prisiminimais apie praėjusių atostogų nuotykius. Naudodami lipnųjį fotopopierių galite asmeninėmis detalėmis papuošti ir savo nešiojamąjį kompiuterį, spinteles ar kitus daiktus. Išspausdinkite klijuojamas savo vaikų nuotraukas ir, jiems pasiekus tam tikrą svarbų etapą, klijuokite jas ant savo susikurtos „Creative Park“ augimo liniuotės – jiems tai patiks!

Papuoškite telefoną

Smartphones decorated with Canon Restickable Photo Paper RP-101.
Gana nuobodžių telefono dėkliukų – praturtinkite juos naudodami daugkartinį lipnųjį fotopopierių. Išmanųjį telefoną lengva individualizuoti – ir jo išvaizdą bet kada galėsite pakeisti, kad ji atitiktų jūsų nuotaiką.

Dauguma mūsų nešiojasi išmaniuosius telefonus, bet kartais jie atrodo gana nuobodžiai. Galbūt vertėtų pagyvinti saviškį ir suteikti jam individualumo? Programėlę „Creative Park“ galima naudoti tiesiog savo išmaniajame telefone ir susikurti suasmenintą turinį jame. Taip pat galite rasti šablonų ir lipdukų, juos atsisiųsti ir išspausdinti ant lipniojo fotopopieriaus. Kai išsispausdinsite norimą dizainą, apkirpkite jį iki reikiamo dydžio ir formos, nulupkite nugarėlę ir priklijuokite. Norite permainų? Tiesiog nuplėškite ir išsispausdinkite naują. Lipnioji nugarėlė nepalieka po savęs klijų, todėl galite keisti lipdukų vietą kaip tik norite.

O gal verta žengti dar toliau ir papuošti savo išmanųjį telefoną iš mėgstamiausių nuotraukų sukurtais lipdukais? Tai gali būti jūsų geriausi draugai, jūsų vaikai ar mylimas augintinis. Arba išspausdinkite savo veido nuotrauką, kad visi matytų jūsų šypseną, net kai naudojate įrenginį. Galite netgi pajuokauti – tegul jūsų telefonas įgyja netikėtą pavidalą, pvz., jūsų mėgstamiausio saldumyno ar, galbūt, meliono riekės.

Išsiskirkite iš minios

A woman wearing a t-shirt decorated with an iron-on transfer of a polar bear (left). A printout on a printer tray of an iron-on transfer of a polar bear (right).
Susikurkite išskirtinį stilių su pritaikomomis lygintuvu užklijuojamomis plėvelėmis. Išspausdinkite mėgstamiausias nuotraukas ant marškinėlių, rankinių ar pagalvėlių.

Norite pademonstruoti išraiškingą savo stilių? Turite sporto komandą ar grupę draugų, kuriuos norite suvienyti? Lygintuvu užklijuojamas plėveles galima naudoti su įvairių tipų audiniais, įskaitant drabužius, rankines, skaras ir dar daug visko – jie geriausiai tinka natūralaus pluošto audiniams, pavyzdžiui, linui ar medvilnei. Galbūt esate sukūrę puikų marškinėlių dizainą arba norite, kad ant pagalvėlės būtų jūsų šuniuko snukis? Kad ir kokią turėtumėte viziją, galite ją išspausdinti ant „Canon“ lygintuvu užklijuojamos plėvelės ir lygintuvu perkelti ant audinio.

Lygintuvu užklijuojamos plėvelės yra dviejų tipų: skirtos šviesiam audiniui ir tamsiam audiniui, todėl galite būti ramūs, kad gausite reikiamas spalvas ant bet kokio daikto. Daug lygintuvu užklijuojamos plėvelės dizaino pavyzdžių rasite ir svetainėje „Creative Park“, pvz., gyvūnų, augalų ir piktogramų.

Skleiskite meilę

A woman holding printed sunglasses (left). A printed banner spelling 'Happy Birthday' (right).
Papuoškite namus spausdintais plakatais arba pasidarykite aksesuarų, kad smagiai praleistumėte laiką.

Švenčiate su kambariokais ir šeima ar dalijatės savo ypatinga proga internete – prisijungti gali visi, pasipuošę savo šventine apranga ir aksesuarais iš „Creative Park“. Šioje svetainėje yra daugybė smagių šventinių rankų darbo idėjų, o „Canon“ aukštos kokybės matinis fotopopierius tobulai tinka teminėms dekoracijoms kurti.

a rope with pegged images with writing on them

Tegul linksmybės tęsiasi ir toliau – išspausdinkite savo draugų nuotraukas ir pasikabinkite jas ant sienos. Įdėkite 5x5 col. „Plus Glossy II“ kvadratinio fotopopieriaus į spausdintuvą (arba 3,5x3,5 col., jei tinka jūsų spausdintuvui), ir galėsite spausdinti mėgstamus kadrus „Instagram“ formatu. Tokios retrostiliaus nuotraukos puikiai atrodo visur, bet smagiausia jas pakabinti ant virvelės ar juostos ir ja papuošti sieną ar lentyną, taip sukuriant išskirtinę šventinę atmosferą.

two greeting cards on the left folded and one open card on the right with a picture of 2 hands making a heart shape

Net jei nėra galimybių susitikti atšvęsti gimtadienį ar kitą ypatingą progą, savo jausmus galima išreikšti nusiuntus išskirtinį atviruką. „Canon“ 7x10 col. dvipusis matinis popierius turi vidinį lenkimą, todėl su pridedamais vokais galite siųsti suasmenintus atvirukus – argi tai ne puikus būdas parodyti artimiesiems, kaip jūs juos branginate!

Autorė: Angela Nicholson

Susiję straipsniai
Printer fun for everyone

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Džiaugsmai, naudojant spausdintuvą, visiems

Šeši būdai, kaip PIXMA spausdintuvas gali suteikti energijos jūsų namams, jūsų šeimos veiklai ir jūsų įrenginiams.

A table filled with paper craft items and a child making them under adult supervision.

SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

Atraskite šimtus nemokamų, linksmų popierinių rankdarbių projektų

Nuo lėlių spektaklių iki stalo žaidimų, mokomųjų pagalbinių priemonių ir prasmingų galvosūkių – naudokite įvairius „Creative Park“ popierinius rankdarbius, kad jūsų vaikai visą dieną turėtų įdomios veiklos.

Printing bespoke cards

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Išskirtinių atvirukų spausdinimas

Šeši žingsniai, kaip sukurti gražius ir išskirtinius sveikinimo atvirukus.

Susiję gaminiai

Susiję gaminiai

Susiję gaminiai

Rekomenduojamos programėlės

Susiję straipsniai

Skiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

Atgal į visus patarimus ir metodus