SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

Sukurkite šioms Kalėdoms asmeninę dovaną – jūsų pačių spausdintus atvirukus

Parenkite stilingą šventinę fotosesiją ir vadovaudamiesi išsamiu mūsų vadovu susikurkite savo kalėdinius atvirukus.
Namuose spausdintas kalėdinis atvirukas šalia rankų darbo dekoracijų ir „Canon“ dvipusis matinis popierius ant staltiesės su kalėdinės eglutės motyvu.

Siųsdami asmeninį kalėdinį atviruką parodome dėmesį ir rūpestingumą, be to, tai yra kur kas smagiau, nei kelionė į parduotuves. Susikurti savitą atviruką lengva – tereikia nuotraukos, kuria norėtumėte pasidalyti, „Canon PIXMA“ spausdintuvo (pvz., „Canon PIXMA TS5350“ serijos) ir pakuotės „Canon“ dvipusio matinio popieriaus.

Jeigu nuotrauką jau turite, įkelkite ją į programėlę „Easy-PhotoPrint Editor“, kad pridėtumėte į šabloną ir papuoštumėte tekstu ir piešiniais. Jei fotografuojate iš naujo, galbūt vertėtų į kadrą įtraukti ir šventiniais džemperiais pasipuošusius draugus ir šeimos narius? Arba padaryti taip, kaip mes, ir surengti kalėdinių augintinių portretų fotosesiją. Ką bepasirinktumėte, šiais septyniais paprastais žingsniais lengvai sukursite ir išspausdinsite savo asmeninį kalėdinį atviruką.

Namuose spausdintas kalėdinis atvirukas šalia rankų darbo dekoracijų ir kalėdinės eglutės papuošimo.

Jūsų „Canon PIXMA“ spausdintuvas pravers ne tik spausdinant išskirtinius kalėdinius atvirukus – juo galite kurti dekoracijas ir priedus savo šventinėms nuotraukoms.

1. Sukurkite nuotraukos stilių

Moteris lygintuvu klijuoja plėvelę ant pilko megztinio.

Jei planuojate į savo šventines nuotraukas pakviesti draugų ir šeimos narių, galbūt vertėtų jiems sukurti išskirtinį kalėdinį megztuką?

Moteris laiko pilką megztinį, papuoštą šventiniu pingvino paveikslėliu.

„Canon“ lygintuvu užklijuojamos plėvelės yra A4 formato, todėl galite kurti didelius piešinius ar prakeisdami viename lape sutalpinti kelis mažesnius motyvus.

Jei nuspręsite fotografuotis patys, galbūt vertėtų pasiruošti šventinį foną? „Creative Park“ rasite daugybę kalėdinių dekoracijų šablonų – nuo vainikų ir plakatų iki snaigių ir Kalėdų Senio ornamentų. Daug kalėdinio dizaino idėjų rasite ir programėlėje „Creative Park“, kuri tinka ir „iOS“, ir „Android“ – tiesiog atsisiųskite ją iš „App Store“ arba „Google Play“. Norėdami spausdinti iš programėlės „Creative Park“, turėsite prijungti suderinamą „Canon PIXMA“ rašalinį spausdintuvą – žr. palaikomų spausdintuvų modelių* sąrašą.

Jei norėsite fotografuotis su draugais ir šeima, papuoškite juos šventiniais namuose spausdintais Kalėdiniais megztukais. „Canon“ lygintuvu užklijuojamos plėvelės yra skirtos šviesiems arba tamsiems audiniams, pasirinkite jas atsižvelgdami į tai, ar spausdinsite dizainą ant baltų marškinėlių, ar ant tamsaus sportinio nertinio ar džemperio. Abu variantai geriausiai laikosi ant natūralių audinių, tokių kaip medvilnė. Tiesiog išspausdinkite dizainą ant plėvelės, iškirpkite jį ir lygintuvu prilipinkite prie audinio – daugiau informacijos ieškokite instrukcijose.

Jei jau pasirengėte šventinei nuotraukai, laikas fotografuoti. Geriausios kokybės kadrą gausite su „Canon“ fotoaparatu – labiausiai tiktų „Canon EOS 850D“ arba „Canon EOS M50“, bet galite naudotis ir išmaniuoju telefonu, jei norite. Tiks bet kokia jums patinkanti nuotrauka.

2. Pasirinkite atviruko šabloną

Moteris peržiūri kalėdinių atvirukų šablonus savo išmaniojo telefono programėlėje „Easy-PhotoPrint Editor“.

Programėlėje „Easy-PhotoPrint Editor“ rasite įvairių kalėdinių atvirukų dizainų.

Programėlėje „Easy-PhotoPrint Editor“ galima pasirinkti įvairių kalėdinių atvirukų šablonų. Atsidarykite programėlę ir pradžios ekrane pasirinkite „Cards“ (atvirukai), kad pamatytumėte siūlomus dizaino variantus. Jei pasirinkimą norite susiaurinti, kad būtų rodomi tik konkrečiai perlenktam dvipusiam matiniam popieriui skirti variantai, viršutiniame kairiajame ekrano kampe bakstelėkite mygtuką „Filter“ (filtras) ir prie parinkties „Card Format“ (atviruko formatas) pasirinkite „Half-fold“ (perlenktas pusiau). Slinkite žemyn iki atvirukų, kurie pažymėti kaip „Christmas“ (kalėdiniai) arba „Season's Greetings“ (šventiniai sveikinimai). Radę jums patinkantį, bakstelėkite, kad atsisiųstumėte, ir prie parinkties „Paper Size“ pasirinkite 7"x10".

3. Importuokite savo nuotrauką

Programėlėje „Easy-PhotoPrint Editor“ leidžiama pasirinkti įvairias saugojimo vietas, įskaitant telefono nuotraukų albumą, image.canon, „Dropbox“, „Facebook“, „Google Drive“, „Instagram“, „OneDrive“ arba „Google Photos“, todėl lengvai rasite savo mėgstamiausius kadrus. Jeigu tai pirmas kartas, kai jungiatės prie internetinės saugyklos, turėsite įvesti savo prisijungimo duomenis. Peržiūrėkite vaizdus ir pasirinkite vieną ar daugiau, kuriuos norite naudoti, tada bakstelėkite „Next“ (toliau), kad sudėtumėte juos į pasirinktą atviruko išdėstymą.

4. Pakoreguokite atviruką

Išmaniuoju telefonu programėlėje „Easy-PhotoPrint Editor“ kalėdinio atviruko dizainą redaguojantis žmogus.

Savo atviruką galite koreguoti programėlėje „Easy-PhotoPrint Editor“ – čia lengvai pridėsite smagių antspaudų, papildomų vaizdų ar asmeninę žinutę.

Ekrano apačioje rasite paprastai naudojamų įrankių rinkinį, kad galėtumėte pridėti daugiau vaizdų arba pakeisti šabloną. Taip pat galite pridėti antspaudų, pvz., kalbos debesėlį ir žvaigždučių, arba, laikantis šventinės temos, snaigių arba amalo šakelę. Čia rasite ir galimybę pridėti papildomo teksto, kad galėtumėte parašyti asmeninę žinutę savo šeimai ir draugams.

5. Paruoškite spausdintuvą

Kalėdiniu megztuku vilkinti moteris deda popierių į „Canon PIXMA“ spausdintuvą.

Kai būsite pasirengę spausdinti savo dizainą, įdėkite į spausdintuvą dvipusio matinio popieriaus.

Kai būsite patenkinti atviruko dizainu, galėsite įdėti į spausdintuvą dvipusio matinio popieriaus. Pastebėsite, kad visi lapai yra iš anksto perlenkti, kad atvirukai turėtų dailų lenkimą. Popieriaus rinkinyje pridedami ir vokai jūsų užbaigtiems kūriniams.

6. Išspausdinkite atviruką

Naminis kalėdinis atvirukas, išnyrantis iš „Canon PIXMA TS5350“ serijos spausdintuvo.

„Canon PIXMA TS5350“ serijos spausdintuvas puikiai tinka rankdarbiams ir kitai kūrybai – ir juo galite spausdinti tiesiai iš išmaniojo telefono.

Moteris, laikanti namų darbo kalėdinį atviruką.

Ant „Canon“ dvipusio matinio popieriaus išspausdintas atvirukas atrodo profesionaliai, be to, jis yra iš anksto perlenktas, kad lenkimas būtų lygus ir dailus.

Kai būsite pasirengę savo kūrinį išspausdinti, ekrano viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite „Next“ (toliau). Jei tai pirmas kartas, kai programėlę „Easy-PhotoPrint Editor“ naudojate su savo „Canon PIXMA TS5350“ serijos spausdintuvu, vadovaukitės nurodymais ekrane, kad prijungtumėte programėlę prie spausdintuvo. Kai programėlė ras spausdintuvą ir prie jo prisijungs, pasirinkite „Print“ (spausdinti).

7. Perlenkite ir išsiųskite

Moteris deda namuose spausdintą atviruką į baltą voką.

Dvipusis matinis popierius parduodamas kartu su vokais, todėl galėsite iškart išsiųsti savo namuose spausdintą atviruką.

Atsargiai perlenkite atviruką pagal lenkimo liniją, parašykite viduje sveikinimą, įdėkite atviruką į pridedamą voką, užklijuokite ir išsiųskite pašte. Dabar galite atsipūsti ir pagalvoti apie savo kitą šventinių rankdarbių projektą.

Autorė: Angela Nicholson

Susiję straipsniai

 • AUGINTINIŲ PORTRETAI

  Linksmi ir šventiški augintinių portretai

  Paprasti patarimai, gudrybės ir metodai įspūdingų naminių gyvūnėlių nuotraukų užfiksavimui per šias Kalėdas.

 • Demonstruokite šeimos akimirkas su nuotraukų kalendoriumi

  KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Sukurkite nuotraukų kalendorių

  Pritaikykite ir susikurkite nuotraukų kalendorių, pilną brangių akimirkų.

 • RANKDARBIŲ SPAUSDINIMAS

  Spausdinimas ir rankdarbiai šioms Kalėdoms

  Šį šventinį sezoną kalėdines dovanas, papuošimus ir žaidimus pasidarykite patys.

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Rankų darbo stalo dekoracijos iš popieriaus

  Su „Creative Park“ sukurkite gražių stalo dekoracijų visoms progoms.