KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Namuose sukurtos stalo dekoracijos: rankdarbių iš popieriaus patarimai ir idėjos

Nuo rankdarbių iš popieriaus ornamentų iki servetėlių žiedų ir vardinių kortelių – kurkite savo dekoracijas su PIXMA spausdintuvu ir „Creative Park“.
Valgomojo stalo, padengto linine staltiese ir papuošto pušies kankorėžiais, medžių lapais ir popieriniais dirbiniais, nuotrauka stambiu planu.

Nesvarbu, ar gimtadienio šventė, šventinis pobūvis, ar šeimos susibūrimas plačiame būryje, – visiems patinka įspūdingai padengti stalą. Stalo dekoracijų kūrimas yra ne tik pigesnis būdas surengti vakarėlį, bet ir geresnis aplinkos požiūriu, nes vėliau popierinius šablonus galima perdirbti arba pasilaikyti būsimam renginiui.

„Canon“ metė iššūkį profesionaliai stilistei Dani Tucker iš „The Social Kitchen“ sukurti stalo įvaizdį naudojant jai naują priemonę – popierių. „Stalo įvaizdis – tai tiesiog būdas paversti stalą nepaprastai gražiu, – aiškina Dani, – tačiau šis būdas neturi būti labai brangus. Man tai tiesiog reiškia kūrybišką požiūrį į stalo dekoracijas ir šiek tiek asmeniškumo jose.“

Pamatykite, kaip Dani pavyko susitvarkyti su užduotimi, ir atraskite populiariausių patarimų, kaip susikurti popierines stalo dekoracijas.

1. Temos pasirinkimas

Moteris ilgais rudais plaukais dėlioja pušies kankorėžius ant gražiai papuošto valgomojo stalo.

Įkvėpimu jūsų stalo dekoracijoms gali būti bet kas, pavyzdžiui, galite sukurti ekstravagantišką gėlių fiestą šventinei vasaros vakarienei ar gimtadienio stalą draugui, papuoštą jo mėgstama spalva ar hobiu. Čia Dani padeda pušies kankorėžių ant stalo žiemos tematika.

Stalo, papuošto pušies kankorėžiais, žvakėmis ir popierinėmis snaigėmis, žvaigždėmis, pelėdomis ir meduoliniais nameliais, pagamintais naudojant „Creative Park“, nuotrauka stambiu planu.

Pasibaigus šventei, galite svečiams padovanoti kai kuriuos rankdarbių iš popieriaus modelius kaip atsisveikinimo dovanėlę, juos išmesti į popieriui skirtą dėžę arba pasilikti būsimai ypatingai progai.

Norėdami sukurti savo stalo įvaizdį, pradėkite nuo temos, po to jums prireiks tik popieriaus, spausdintuvo ir pasirinktų dizainų. „Creative Park“ rasite daug nemokamų šablonų: nuo popierinių pastatų ir gyvūnų iki dekoracijų ir netgi servetėlių laikiklių ir vardinių kortelių, kad galėtumėte pradėti. Pavyzdžiui, stalui gėlių tematika galima naudoti gėlių ir drugelių šablonus, suklijuotus tarpusavyje, kad jie taptų ryškiu stalo takeliu ar girlianda, ir suderinti su dekoruotomis vardinėmis kortelėmis, norint suteikti asmeniškumo.

Šiuo atveju buvo pasirinkta žiemos tematika. Dani nurodo, kad procesas prasidėjo nuo spalvų paletės. „Pasirinkau auksinę, geltoną ir rudą, kadangi norėjau įtraukti natūralių atspalvių. Tada susirinkau elementus, kad sukurčiau įvaizdį, išlaikydama tą spalvų paletę. Norėjau, kad jis būtų žiemiškas, todėl pridėjau eukalipto, kuris dažnai naudojamas žiemos vainikuose, o tada pridėjau keletą žvakių, kad sustiprinčiau nuotaiką.“

Gaminant stalo dekoracijas nereikia daug išleisti, o kurdama stilių Dani visada būtinai panaudoja kasdien naudojamus daiktus. „Viską, ką naudojau, lengva rasti, – sako ji. – Senus uogienės stiklainius panaudojau žvakių laikikliams, o vazas užpildžiau kitais turimais daiktais.“

Stalo puošimo pagrindui Dani parinko auksinius žvaigždžių šablonus ir geltonas snaiges, suderintas su miniatiūrinėmis pelėdomis. Tada ji pridėjo meniu spaudinius ir vardines korteles, taip pat pušies kankorėžių ir lapų, kurių pririnko, kad sukurtų auksinės ir žalios spalvos kontrastą.

2. Šablonų spausdinimas

Moteris ilgais rudais plaukais paima išspausdintą žvaigždės formos šabloną iš „Canon“ spausdintuvo.

„Šablonus išspausdinau iš telefono programėlės „Creative Park“nustačius spausdintuvą, ją naudoti išties paprasta“, – sako Dani.

Prieš spausdindami pasirinktus dizainus įsitikinkite, kad turite tinkamas laikmenas. Kiekviename „Creative Park“ šablone nurodytas konkretus popieriaus tipas. Dažniausiai būna reikalingas „Canon“ matinis fotopopierius. Tai tikrai gali turėti reikšmingos įtakos galutinei struktūrai, nes iš matinio fotopopieriaus pagaminami tvirtesni modeliai nei iš standartinio spausdinimo popieriaus.

Galite spausdinti tiesiogiai iš išmaniojo telefono naudodami „Creative Park“ svetainę arba programėlę.

Kai išspausdinsite visus šablonus, laikas pradėti kurti. Atsižvelgiant į tai, kiek dirbinių kuriate, darbą galėsite padaryti per keletą vakarų, kad galutiniai rezultatai būtų aukščiausios kokybės.

3. Šablonų darymas

Prie stalo sėdinčio asmens nuotrauka iš viršaus, kurioje jis matyti besinaudojantis išmaniuoju telefonu ir žiūrintis į popierinės žvaigždės svetainėje „Canon Creative Park“ vaizdą. Tos pačios žvaigždės spaudinys yra ir ant stalo.

„Creative Park“ yra įvairaus gebėjimo asmenims tinkančių šablonų, pradedant nuo paprastų dizainų ir baigiant sudėtingais kūriniais.

Moteris pasilenkia virš medinio stalo, lanksto ir išpjauna rankdarbių iš popieriaus šablonus ant mažo pjaustymo kilimėlio.

„Šablonams suklijuoti naudojau klijų taškus. – Aiškina Dani. – Taškus perpjoviau per pusę, nes kai kurie šablonai buvo gana maži, ir taip sutvirtinau modelį.“

Atidžiai laikykitės instrukcijų, nes kai kuriuose modeliuose prieš kerpant reikia perlenkti konstrukciją. Tada iškirpti šablonus ir užlenkti ąseles, kurias reikia suklijuoti. Galite naudoti klijus, kad sujungtumėte šablonus, tada palikite juos sutvirtėti ir išdžiūti.

Galite netgi koreguoti dizainą pagal save, kad jūsų šventės dekoracijos būtų unikalios. „Šablonus galima suasmeninti užrašant vardus žvaigždžių arba namukų šablonuose, – pataria Dani. – O jei švenčiate gimtadienį, galite parašyti, kiek metų sukanka arba „Smagaus gimtadienio". Manau, graži rašysena ir geras rašiklis gali būti tikrai sumani ir veiksminga priemonė dekoruojant.“ Taip pat galite pridėti dizainų per programėlę – tai gali būti dar vienas pasirinkimas.

Dani savo stalo temai pritaikė originalius šablonus: ji naudojo per pusę padalytą žvaigždės šabloną, kad žvaigždės gulėtų ant stalo, ir suklijavo meduolinių namukų šablonus, kad modeliai būtų tvirti. Ji taip pat pritvirtino savo mažas meniu korteles ant didesnių spalvotų kortelių, kad sukurtų rėmelį, ir naudojo snaigės šablonus aukštyn kojomis, kad spalvos derėtų su tema.

4. Stalo padengimas

Gražiai papuoštas valgomasis stalas, padengtas linine staltiese ir papuoštas pušies kankorėžiais, medžių lapais ir popieriniais dirbiniais.

Patys pasigaminę dekoracijų galite keisti temas kada panorėję ir tiesiog išspausdinti daugiau šablonų, o tai yra ekonomiškas būdas pritaikyti stalo puošimo elementus skirtingiems įvykiams. Galite pagaminti popierinius dirbinius skirtus ne tik keturiems metų laikams, bet ir kūdikių sutiktuvių, Naujųjų metų išvakarių šventėms ar net išvykimo vakarėliui šalies, į kurią keliaujate, tema, naudodami „Creative Park“ įžymių statinių architektūros šablonų asortimentą.

Kai užbaigsite visus šablonus, laikas išdėlioti juos ant stalo. Pasirūpinkite, kad būtų paruoštos lėkštės, stalo įrankiai ir taurės, kad galėtumėte tinkamai papuošti.

Dani rekomenduoja pirmiausia išdėlioti didesnius daiktus ir tada tęsti mažėjimo tvarka. „Pradedu nuo staltiesės, – sako ji, – po to dedu didžiausius objektus, pavyzdžiui, gėles vazose ar ant stalo dedamas gėles, tada imuosi mažesnių ir išdėlioju juos.“

Pirmiausia stalo centre sudėkite pagrindines dekoracijas – tai gali būti gėlės, palaidi medienos gabaliukai, pušies kankorėžiai ar net švieži vaisiai, pvz., apelsinai ar moliūgai, priklausomai nuo jūsų temos. Tada pridėkite mažesnius elementus, pvz., meniu sąrašus ir vardines korteles, nes juos lengva padėti ties kiekviena lėkšte.

Dani siūlo sugrupuoti nelyginį daiktų skaičių: ji visada prideda po tris dekoracijas, kad atrodytų patraukliau.

Kai tik tai bus padaryta, laikas aplink šiuos daiktus išdėstyti mažesnes dekoracijas iš popieriaus ant stalo, taip, kaip jums atrodo tinkama. Galbūt kiekvienam žmogui prie taurės padėti miniatiūrinę pelėdą? Tada galite pridėti paskutinius akcentus, pvz., servetėlių žiedus ir kitus mažus ornamentus.

Dani sužavėjo nemokamų šablonų, kuriuos galima rasti „Creative Park“, asortimentas ir ji pasidžiaugė galimybe pasisemti įkvėpimo. „Manau, kad šis iššūkis išties šaunus ir suteikė man laisvę kūrybiškai dirbti su popieriumi, kad jis atrodytų gražiai. To dar nebuvau dariusi, todėl galėjau palavinti kūrybinius raumenis“, – sakė ji.

Jei esate įkvėpti pabandyti, naršykite naudodami grotažymę #MadeWithPixma, kad rastumėte daugiau kūrybiškų idėjų, tada bendrinkite stalo vaizdą su rankomis pagamintais dirbiniais iš popieriaus, pažymėję @canonemea.

Kad ir kokia būtų proga, kodėl nepapuošus stalo rankdarbiais iš popieriaus?

Autorė: Tamzin Wilks

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai