KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Pasaulis ties pirštų galiukais: popieriaus dirbinių iššūkis

Išbandykite savo kūrybinius įgūdžius ir atkurkite ypatingą reikšmę turinčius miestus pasinaudodami spausdintuvu „Canon PIXMA“ ir „Creative Park“.
Rankdarbių meistrė Paula Milner ir jos vyras Danas laiko japoniškos pilies ir Didžiojo Beno popierinius modelius, sukurtus pasinaudojant „Canon Creative Park“ šablonais.

Kurios kelionių akimirkos suteikė daugiausia džiaugsmo? Nuo darbo užsienyje ir kultūrinių nuotykių su draugais iki smagių šeimos atostogų ir savarankiškų kelionių po miestus – prisiminimai, patirti lankantis gražiausiose pasaulio dalyse, yra smagūs. Tačiau grįžus namo geriausios patirtys nesibaigia.

Galbūt manote, kad rankdarbiai iš popieriaus yra tik vaikams, tačiau svetainėje „Canon Creative Park“ taip pat yra daug sudėtingesnių dizainų, įskaitant garsiausių pasaulio įžymybių šablonus.

Šie popieriniai pastatai puikiai tiktų šventei tam tikros vietos tematika arba pobūviui, kuriam reikalingos unikalios dekoracijos, jie taip pat galėtų tapti teminės ekspozicijos namuose dalimi, kad pažymėtų reikšmingą kelionę. Laiko praleidimas kerpant ir meistraujant taip pat yra dėmesingo įsisąmoninimo praktikos veikla. Derinkite su tradicine šalies švente ir vietine muzika ir ši veikla gali įgauti visiškai kitokį atspalvį.

Rankdarbius mėgstančios poros iššūkis

Rankdarbių meistrė Paula Milner ir jos vyras Danas konstruoja iš „Canon Creative Park“ popieriaus dirbinių šablonų.

Rankdarbių meistrė Paula Milner ir jos vyras Danas pastebėjo, kad kartu kuriami dirbiniai iš popieriaus yra puikus būdas atsipalaiduoti.

Profesionali rankdarbių meistrė Paula Milner, žinoma Crafty Lass vardu, ir jos vyras Danas, „Formula One“ inžinierius, priėmė iššūkį sukurti savo mėgstamiausias įžymybes „Canon PIXMA TS7450a“ serijos spausdintuvu. Paula domėjosi rankdarbiais nuo pat vaikystės, bet būtent vestuvės paskatino jos aistrą kurti. Ji ištisus metus visus šiam įvykiui reikalingus aksesuarus gamino rankomis – nuo servetėlių laikiklių ir juostų iki šimtų medžiaginių gėlių statinių ir stalo dekoracijoms. Dabar ji kuria audinius ir veda amatų dirbtuves ir renginius.

„Danas taip pat yra labai kūrybingas. Jei jam duosite projektą, jis tikrai juo mėgausis,“ – sako Paula.

„Gyvenimas būna toks įtemptas, – priduria Danas. Gali būti sunku rasti laiko atsijungti, ypač turint du vaikus. Ši konstravimo veikla suteikė mums galimybę tai padaryti.“

Jei norite mesti iššūkį sau ir sukurti savo architektūros stebuklus, jums reikės toliau nurodytų dalykų. Taip pat pateikiame keletą Paulos ir Dano gudrybių ir patarimų.

Monitorius, kurio ekrane rodomos instrukcijos, kaip pastatyti japonišką pilį naudojant „Canon Creative Park“ šabloną.

Svetainėje „Canon Creative Park“ yra ne tik popierinių dirbinių projektai, bet ir iššokantys atvirukai, sveikinimo atvirukai, kalendoriai ir sienų dekoracijos. Kiekvienas šablonas, nuo paprasto iki sudėtingesnio, turi savo instrukcijų rinkinį, kad galėtumėte sukurti kažką gražaus, kad ir koks būtų jūsų įgūdžių lygis.

Pasirinkite mėgstamiausią kelionės akimirką

Nešiojamojo kompiuterio ekranas, kuriame matyti Olandijos vėjo malūno šablonas, kurį galima atsisiųsti iš svetainės „Canon Creative Park“.

Paula pasirinko sukonstruoti ne tik Didįjį Beną, bet ir olandišką vėjo malūną, kuris primintų jos keliones. „Aš Amsterdame gyvenau trumpai, tačiau pakankamai ilgai, kad jis padarytų reikšmingą poveikį, – prisimena ji. – Man tiesiog nepaprastai patinka kultūra. Mano mama, kai buvo jaunesnė, taip pat gyveno Amsterdame, todėl šis vėjo malūnas man daug reiškia.“

Vyras laiko iš „Canon Creative Park“ šablono surinktą Nagojos pilies Japonijoje modelį ir juo žavisi.

Danas šiam iššūkiui pasirinko istorinę Nagojos pilį, tačiau yra ir kitų Japonijos paminklų, iš kurių galima rinktis, įskaitant Matsujamos pilį, Matsumoto pilį, Šuri pilį ir net miniatiūrinę Nacionalinio vakarų meno muziejaus versiją.

Paula ir Danas nusprendė atkurti įžymius pastatus, kurie su jais yra kaip nors asmeniškai susiję. Paula pasirinko Londono Didįjį Beną ir vėjo malūną, atspindintį Olandiją, nes ji kažkada gyveno Amsterdame. „Didysis Benas yra labai britiškas ir ikoniškas. Neseniai nusivežiau mūsų sūnų Fredį jį pamatyti, todėl jaučiausi dar ypatingiau, kadangi kartu galėjome pasidžiaugti tokiu gražiu pastatu. Kai jį pastačiau, jis žinojo, koks tai pastatas, ir tai jam priminė mūsų smagią dienos kelionę į Londoną“, – sako Paula.

Danas pasirinko japonų pilį, nes dirbo toje šalyje, būtent tuo metu, kai Paula gyveno Amsterdame. „Japonija mano širdyje užima ypatingą vietą, – aiškina jis. – Savo karjeros pradžioje man pasisekė, kad turėjau dvi komandiruotes ten dirbti, aš įsimylėjau kultūrą ir atmosferą“, – sako jis. – Laikas, praleistas vaikščiojant parkais žydint sakuroms ir lankantis istorinėse vietose, pvz., Nikko, yra prisiminimai, kurie liks su manimi amžinai.“

Pasirinkite žinomą pastatą

„Canon Creative Park“ Didžiojo Beno šablonas išlenda iš „Canon PIXMA“ spausdintuvo.

Didysis Benas nėra vienintelė Londono įžymybė svetainėje „Creative Park“ – čia taip pat yra Tauerio tilto šablonas. O jei norite pasirinktą šalį atgaivinti pasinaudodami paprastesniais dizainais, kodėl gi nepasirinkus gėlių ar gyvūnų, kurie taip pat atspindi tą regioną?

Kadangi yra tiek daug nemokamų šablonų, iš kurių galite rinktis, tikrai rasite įžymybę, kuri yra jums svarbi. Nuo Romos Koliziejaus ir Eifelio bokšto Paryžiuje iki Barselonos Šventosios Šeimos bažnyčios ir pasvirusio Pizos bokšto – galima rinktis iš daugybės popierinių projektų.

Paula siūlo susieti šablono dizaino pasirinkimą su gimtadienio vakarėlių idėjomis, vestuviniais suvenyrais, mergvakariais ir dar daugiau. „Tai puiki idėja vakarėliams. Net vestuvėms galite sukurti skirtingas jums svarbias vietas, kurias įkomponuotumėte į centrines puošmenas, arba pristatyti medaus mėnesio vietą. Tai būtų tikrai gražus dalykas, kurį pora gali padaryti kartu, galite į pagalbą pritraukti ir draugų“, – sako ji.

Popierinės įžymybės taip pat gali būti puikus pasirinkimas išvykimo vakarėliui, norint atšvęsti kruizo jubiliejų arba pasveikinti ką nors grįžus namo po kelionių.

Iškirpkite, sulankstykite ir sukonstruokite

Rankos, laikančios liniuotę ir žirkles, kuriomis iškerpama „Canon Creative Park“ šablono dalis.

Paulai ir Danui patiko su įžymybių konstravimu susijęs iššūkis. Šioms sudėtingesnėms konstrukcijoms užbaigti gali prireikti kelių valandų, o susitelkimas į užduotį gali padėti pakelti nuotaiką ir sumažinti stresą ir nerimą.

Rankos, žirklėmis iškerpančios Didžiojo Beno dalis iš „Canon Creative Park“ šablono, išspausdinto ant „Canon“ matinio fotopopieriaus.

Paulai didelį įspūdį padarė „Canon“ matinis fotopopierius. „Spausdinimo kokybė nuostabi, – sako ji. – Detalumo lygis – neįtikėtinas. Jei šį projektą iš popieriaus bandytumėte padaryti iš kopijavimui skirto popieriaus, jis niekada neišlaikytų savo struktūros.“

Kai atsisiųsite šabloną, būtinai naudokite tinkamas laikmenas, pvz., rekomenduojamą „Canon“ matinį fotopopierių, kuris tikrai gali turėti įtakos galutinei konstrukcijai.

„Tikrai rekomenduoju naudoti „Canon“ matinį fotopopierių“, – priduria Paula, – nes jis daug lengviau sulankstomas ir gana gerai išlaiko savo struktūrą. Taip pat siūlyčiau nepagailėti laiko lankstymui ir tikrai užtikrinti, kad kraštai būtų aštrūs ir tvarkingi, kad, kai ateis laikas viską sujungti, pats dirbinys įgautų formą, o ne būtų sujungtas per jėgą.“

Danas sutinka, kad skirdami pakankamai laiko užduočiai atlikti, ją atliksite su didesniu malonumu, ypač jei konstruojate su šeima ir draugais. „Skirkite daugiau laiko, nei rekomenduojama, – sako jis. – Taip nejausite spaudimo baigti, nereikės skubėti ir nepadarysite klaidų. Neskubėkite ir jus nustebins galutinis rezultatas.“

Gal verta išspausdinti instrukcijas ir padalinti projektą per keletą vakarų bei mesti sau iššūkį sukurti geriausią pastatą, kokį tik galite? Kai pamatysite, kad viskas susidėlioja į vieną visumą, pajusite tikrą pasiekimo jausmą.

Pademonstruokite savo kūrybą

Popierinis vėjo malūnas, pagamintas iš „Creative Park“ šablono, vaizduojamas kartu su Olandijos vėliava, mažu dviračiu ir pora medinių klumpių.

Jūsų popierinis dirbinys kartu su kelionės suvenyrais ir mielais atminimo daiktais gali tapti teminės ekspozicijos dalimi.

Popierinis Didžiojo Beno modelis, pastatytas ant Jungtinės Karalystės vėliavos.

Paula mano, kad popieriniai dirbiniai gali būti puikus būdas mokyti vaikus apie skirtingas šalis ir kultūras. „Tikrai manau, kad mokyklos turėtų iš to naudos, – sako ji. – Praėjusį pusmetį mano sūnaus klasė vykdė projektą „Mylėk savo vietovę“. Jis buvo apie Britaniją, Londoną ir mūsų kaimą. Didžiojo Beno modelis būtų nuostabus objektas, iš kurio vaikai galėtų pasimokyti.“

Kai sunkus darbas bus baigtas ir surinksite išspausdintą kelionės įžymybę, laikas pasigrožėti savo kūryba. Galbūt planuojate pakabinti savo architektūros šedevrą ar pritvirtinti jį prie sienos arba naudoti jį kaip stalo dekoraciją – yra daug idėjų, kaip parodyti savo dirbinį iš popieriaus.

„Turime spintelę su knygomis ir suvenyrais, todėl planuojame į ją įdėti Dano daiktų iš Japonijos, kad sukurtume temą“, – sako Paula.

Danas ir Paula mano, kad ši veikla yra puikus įrankis mokytis apie kitas kultūras, taip pat įdomus kūrybinis šaltinis. „Tiesiog galima tiek daug išmokti iš įvairių žmonių, – entuziastingai sako Danas. – Taip pat yra tiek daug gražių vaizdų ir garsų, kuriuos reikia atrasti, ir kiekvieną kartą tai sustiprina jausmą, kad gyvename kartu labai ypatingoje vietoje, kurią turėtume gerbti ir saugoti.“

Pajutote įkvėpimą ir norite išbandyti patys? Naršykite naudodami grotažymę #MadeWithPixma, kad rastumėte daugiau kūrybinių idėjų, ir tada pasidalykite savo rankų darbo pasaulio stebuklais pažymėdami juos @canonemea.

Autorė: Lorna Dockerill

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Saulės sistemos kūrimas

  Skirkite laiko atkurti ryšius, mokytis ir žaisti su kosmoso tematikos popieriniais rankdarbiais iš „Creative Park“ kolekcijos.

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Tarsi profesionalo kurtas kelionių dienoraštis

  Paverskite „Canon Zoemini S2“ užfiksuotas atostogų akimirkas individualiu menišku dienoraščiu.

 • SPAUSDINIMAS

  Geriausi spausdintuvai dizaineriams

  Dizaineriams spausdintuvas yra nepamainomas įrankis – padėsime išsirinkti jūsų poreikiams tinkamiausią modelį.

 • SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

  Geriausi patarimai, kaip kurti apgalvotas popierines dovanas

  Sužinokite, kaip galite sukurti prasmingas dovanas naudodami „Canon Creative Park“ ir spausdintuvą PIXMA.