PROFESIONALŪS VAIZDO ĮRAŠŲ SPRENDIMAI

Filmų kūrimas

Nevaržykite siekių – tegul visas pasaulis tampa kinematografija. Filmų kūrėjai, kuriems svarbu kūrybiškumas, dėl išskirtinės vaizdo kokybės ir valdymo galimybių renkasi „Cinema EOS“.

Ką filmuojate?

Kad ir kokį projektą rengtumėte, mūsų galingų kino kamerų ir objektyvų asortimentas atvers neprilygstamas universalias galimybes ir suteiks daugiau kūrybinių galių.

 • Kinas

  Jei jums svarbiausia kūrybiškumas, lanksčios „Cinema EOS“ sistemos naudojimo ir veikimo galimybės pasitarnaus perteikiant kūrybinius sumanymus.

 • Komercija

  Jei jūsų klientas reikalauja tobulo darbo ir tai labai svarbu, pasikliaukite „Canon“ profesionaliais vaizdo įrašų sprendimais, ir sukursite įspūdingus rezultatus.

 • Muzikos vaizdo įrašai

  Kūrybiniam bendradarbiavimui su muzikos pramone reikia ypatingo talento – ir kūrybiškų „Canon“ vaizdo įrašų galimybių.

 • Dokumentika

  Greitai reaguokite į nuolat kintančius įvykus ir nenuspėjamas istorijas. Papasakokite istoriją – savaip.

 • Nepriklausomi filmai

  Nesvarbu, ar tik pradedate kūrybinę karjerą, ar esate patyręs filmų kūrėjas, „Canon Cinema EOS“ sistema padės įgyvendinti kūrybinę viziją.

 • Gamta / laukiniai gyvūnai

  Gamtoje randame įspūdingiausių pasaulio vaizdų. Jei proga įamžinti akimirką pasitaiko tik kartą, fiksuokite ją „Canon“ fotoaparatu ir objektyvu.

 • Redagavimas

  Mūsų informaciniuose ekranuose rasite pažangiausius įrankius, kad galėtumėte lanksčiai naudotis ir kurti neprilygstamą medžiagą.


Naujausi straipsniai

 • ARTICLE

  A decade of Canon Cinema EOS

  Discover how Cinema EOS – from the EOS C300 through to the EOS C70 – has enabled the making of 10 diverse productions over the past 10 years.

 • ARTICLE

  B-cams for filmmakers – which is right for you?

  Discover the best B-cams in the Canon ecosystem – from Cinema EOS and mirrorless EOS to pro camcorders and PTZ.

 • ARTICLE

  Exploring the magic of Canon cinema lenses

  Multi-award-winning DoP Martin Christ looks back over a career accompanied by Canon.

 • ARTICLE

  Seeing in the dark with the Canon ME20F-SH and EOS R5

  How underwater specialist DoP Peter Zuccarini was able to film in pitch-black conditions with Canon's speciality low-light video camera.

 • ARTICLE

  How to use 3D LUTs on the Canon EOS C70

  The EOS C70's Look File function enables you to apply 3D LUTs to your videos for outstanding creative control. Find out how they work and how to set them up.

 • ARTICLE

  What matters to future filmmakers?

  Embracing challenges, collaboration and moving beyond the gatekeepers, young creatives Ashleigh Jadee, Jack Harries and Irene Cruz are pushing the boundaries of film.

 • FILMMAKING

  Creative colour: how Canon Log enhances filmmaking

  Cinematographer Ivan D'Antonio describes how he uses Canon Log to get the best from his cameras, refine his footage and realise his personal vision.

 • ARTICLE

  Filming a Nollywood hit on the EOS C500 Mark II

  To create a cinematic look for his Netflix hit Citation, director and filmmaker Kunle Afolayan turned to Cinema EOS and a set of Sumire Primes.


 • Canon Camera

  VAIZDO KAMEROS

  „Cinema EOS“ kameros

  Išskirtinė vaizdo kokybė, beribis kūrybinis valdymas.

  Canon Camera

  LENSES

  „Cinema EOS“ objektyvai

  „Canon Cine“ objektyvai apdovanoti neprilygstamomis optinėmis savybėmis, puikia konstrukcija ir funkcijomis, tinkamomis filmams kurti.

  Interchangeable Lens Cameras

  FOTOAPARATAI

  Keičiamų objektyvų fotoaparatai

  Susipažinkite su „Canon“ fotoaparatais su keičiamais objektyvais ir atraskite naujų kūrybiškų būdų savo objektui įamžinti.

  broadcast

  INFORMACINIAI EKRANAI

  Profesionalūs ekranai

  „Canon“ 4K profesionalūs informaciniai ekranai pasižymi plačia spalvų gama ir dideliu dinaminiu diapazonu, todėl puikiai tinka vaizdo transliacijoms ir kino produkcijai.

  Būkite pirmieji, užsiregistruokite dabar

  Užsiregistruokite, kad gautumėte patarimų iš kitų profesionalų, pramonės srities naujienas, kvietimus į renginius ir aparatinės įrangos atnaujinimus.