Interchangeable Lens Cameras

Keičiamų objektyvų fotoaparatai

Susipažinkite su „Canon“ fotoaparatais su keičiamais objektyvais ir atraskite naujų kūrybiškų būdų savo objektui įamžinti.

Atraskite EOS R

EOS R sistemaEOS R sistemos pagrindas – pirmaujanti „Canon“ technologija, suteikianti naujus objektyvus ir didesnį fokusavimo greitį. Per adapterį ji integruojama su visa EF ir EF-S objektyvų EOS sistema, taip pat jai galima naudoti „Speedlite“ blykstes ir priedus.

Susipažinkite su EOS R sistema

Skaitmeniniai veidrodiniai fotoaparatai„Canon“ DSLR fotoaparatai pasižymi plačiu dinaminiu diapazonu, todėl išsaugo detales šviesiose ir tamsiose vietose ir tiesiai iš fotoaparato gaunami mažai iškraipymų turintys vaizdai ir stulbinami mažo lauko gylio portretai. Profesionalios kokybės rezultatai – kaskart.

Atraskite DSLR asortimentą

Kompaktiniai beveidrodiniaiMūsų kompaktiniai EOS M beveidrodiniai fotoaparatai pasižymi geriausiomis „Canon“ kompaktinių ir DSLR fotoaparatų savybėmis, todėl užtikrina puikios kokybės nuotraukas ir filmus, kuriuose gausu detalių, spalvų ir atmosferos – net fotografuojant prietemoje.

Atraskite „EOS M“ beveidrodinių fotoaparatų asortimentą

Raskite sau tinkamiausią sistemą

Jau daugiau kaip 30 metų legendinė EOS sistema suteikia fotografams ir filmų kūrėjams pranašumo. Su mūsų fotoaparatais ir objektyvais dabar kurti lengva kaip niekad.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

Visi objektyvai

„Canon“ objektyvai visame pasaulyje garsėja dėl išskirtinai ryškių, aiškių ir gražių vaizdų, kuriuose gausu spalvų ir kontrastų. Meistriškumo ir naujausių optinių technologijų derinys užtikrina aukščiausią nuotraukų ir filmų kokybę.

Išbandykite dabar

All lenses

Nežinote, kurį modelį pasirinkti?

Naudokite mūsų fotoaparatų pasirinkimo įrankį ir raskite idealų fotoaparatą.

Rasti mano fotoaparatą

„Canon DSLR“ fotoaparato pasirinkimo įrankis

Pasisemkite įkvėpimo, užsisakykite jau dabar

Niekada nepraleiskite naujausių „Canon“ pasiūlymų, patarimų ir praktinių vadovų, naujienų ir kvietimų į vietos renginius.

Užsisakykite jau dabar

  • Canon
  • Fotoaparatai
  • Fotoaparatai su keičiamais objektyvais – beveidrodiniai ir kompaktiniai fotoaparatai