EOS R7

Beveidrodiniai fotoaparatai

Canon EOS R7

EOS R technologija, sujungta su nedidelio, spartaus ir galingo įrenginio APS-C dizainu – būtent toks yra šis hibridinis beveidrodinis fotoaparatas.

Tyrinėkite laukinę gamtą

 • Ko imsitės toliau?

  Neprilygstamų EOS 7D serijos fotoaparatų įpėdinio EOS R7 naujosios kartos beveidrodiame EOS R serijos korpuse apjungiamas moderniausių technologijų našumas ir fantastiškas greitis.

 • EOS R naujovių ir APS-C dizaino derinys

  EOS R7 konstrukcijos esminė dalis yra APS-C dydžio jutiklis, todėl objektyvais galima pasiekti 1,6 karto toliau nei naudojant lygiavertį židinio nuotolį viso kadro fotoaparate. Pasijusite, tarsi būtumėte prie pat savo fotografuojamo objekto, ir galėsite užfiksuoti visą kadrą užpildančius gyvūnų portretus bei įspūdingas veiksmo nuotraukas.

 • Techniniai duomenys

  • „Dual Pixel CMOS AF II“

   AF, kuris atpažįsta ir seka žmones, gyvūnus ir transporto priemones

  • Iki 15 k./s nepertraukiamas fotografavimas

   Bei galimybė fotografuoti serijos režimu, 30 k./s greičiu su fotoaparato elektroniniu užraktu4

  • 32,5 megapikselio APS-C dydžio jutiklis

   Tobulas raiškos, greičio ir našumo esant silpnam apšvietimui balansas.

  • -5EV fokusavimas esant silpnam apšvietimui2

   Tikslus fokusavimas esant silpnam apšvietimui

  • „ISO 32.000“

   Standartinis didžiausias jautrumas

  • „Full HD“ iki 120p

   Itin sklandžiai perteikiamiems judesiams9

  • Bendradarbiaujantis IS

   Kartu veikiantis korpuso ir objektyvo stabilizavimas su 7 padalų3 apsauga nuo fotoaparato judėjimo

  • 4K / 60p

   Vaizdo įrašymas

  • 2,36 mln. taškų EVF

   Su iki 120 k./s atnaujinimo greičiu10

  • 7,5 cm 1,62 milijono taškų kintamo kampo jutiklinis ekranas

   Pažvelkite į savo objektą kitaip

  • Procesorius DIGIC X

   Reaktyvus valdymas ir minimali EVF delsa

  PRISTATOME EOS R7

  Naujas APS-C fotoaparato dizaino etapas

  Žiūrėkite, kaip laukinės gamtos fotografė ir turinio kūrėja Dani Connor EOS R7 fotoaparatu fiksuoja Iberijos lūšies paieškas.

  EOS R7 apžvalga

 • Naujos kartos automatinis fokusavimas

  Su giliojo mokymosi dirbtiniu intelektu ir objektų atpažinimu

 • Aukštesnio lygio vaizdo stabilizavimas

  7 padalų stabilumui3 apsaugai nuo fotoaparato virpėjimo, naudojant RF-S 18–150 mm F3,5–6,3 IS STM, iki 8 padalų stabilumui13, naudojant kitus RF objektyvus

 • Greitis ir našumas, kuris jus apstulbins

  Tobula fotografinė akimirka gali trukti vos kelias sekundės dalis, todėl sukūrėme ypač greitą EOS R7

 • Naujas vaizdo kokybės etapas

  Lūkesčius pranokstančios nuotraukos ir vaizdo įrašai

 • Kita svarbi EOS dizaino dalis

  Naujos funkcijos, instinktyvus lytėjimas

 • Naujas ryšio suvokimas

  Bendrinkite, siųskite, transliuokite ir apdorokite

 • Naujos kartos automatinis fokusavimas
  Su giliojo mokymosi dirbtiniu intelektu ir objektų atpažinimu

  EOS R7 fotoaparatui suteikėme giliojo mokymosi dirbtinį intelektą ir iTR AF technologiją, kuri naudojama EOS R3, EOS R5 ir EOS R6 fotoaparatuose. Tai reiškia, kad ji gali atpažinti žmones, gyvūnus ir transporto priemones bei išlaikyti puikų jų ryškumą, nepriklausomai nuo jų judėjimo kadre.

  Lūkesčius pranokstantis automatinis fokusavimas

  Laukinės gamtos fotografams patiks tai, kad fotoaparatas atpažįsta skrendančius paukščius ir, jiems skrodžiant peizažu, išlaiko jų ryškumą. Sporto fotografai džiaugsis fotoaparato gebėjimu sekti greitai ir nenuspėjamai judančius žmones, net kai jie dėvi šalmą, žiūri kita kryptimi ar apsiverčia aukštyn kojomis.

  EOS R7 fotoaparato „Dual Pixel CMOS AF II“ fokusavimo sistema apima ir seka visus objektus per visą kadrą praktiškai 100 procentų 1 bei užtikrina greitą, tikslų AF, net esant silpnam apšvietimui, pvz., -5EV 2, arba maksimaliai sumažinus diafragmą iki f/22.

  Lūkesčius pranokstantis automatinis fokusavimas

  Aukštesnio lygio vaizdo stabilizavimas
  7 padalų apsauga nuo fotoaparato virpėjimo3

  Įsivaizduokite, kaip šaunu fotografuoti ilgo išlaikymo nuotraukas laikant fotoaparatą rankose ir specialiai sulieti judančius objektus nenaudojant stovo. Arba itin sklandžiai filmuoti vaikštant su fotoaparatu. EOS R7 fotoaparato korpuse integruotas vaizdo stabilizatorius (IBIS) atveria įvairias naujas kūrybiškumo galimybes, skatinančias persvarstyti, kaip naudoti fotoaparato sistemą.

  7 padalų apsauga nuo fotoaparato virpėjimo
  Stabilumas net kai patys nestovite stabiliai

  Stabilumas net kai patys nestovite stabiliai

  Fotoaparato IBIS veikia kartu su daugelyje RF objektyvų integruotu optiniu vaizdo stabilizatoriumi. Dėl žaibiško RF tvirtinimo elemento ryšio greičio ir plataus fizinio pločio, įmanoma pasiekti iki 7 padalų stabilumą3, naudojant RF-S 18–150 mm F3,5–6,3 IS STM, ir iki 8 padalų stabilumą13, naudojant kitus RF objektyvus, per 5 ašis, kuris suteikia galimybę stabiliai fotografuoti fotoaparatą laikant rankose net nustačius ilgą išlaikymą, be jokio fotoaparato virpėjimo.

  O kai fotografuojate su objektyvais be IS (pvz., greitais fiksuoto židinio nuotolio objektyvais), platus EOS R sistemos objektyvo tvirtinimo elementas leidžia EOS R7 IBIS užtikrinti labai efektyvų fotoaparato virpėjimo stabilizavimą.

  EOS R7 panoraminis režimas

  Sistema taip pat padeda sulygiuoti nuožulnius horizontus ir išlaikyti objektų ryškumą fotografuojant slenkančiu arba panoraminiu režimu.

  Visiškai stabilūs filmai

  Filmuojant prie IBIS ir IS sistemų prisijungia trečioji technologija – „Movie Digital IS“. Kartu šios sistemos taip gerai išlygina fotoaparato judėjimą, kad galima pamanyti, jog medžiaga buvo nufilmuota naudojant gimbalą.

  Stulbinamu greičiu…
  Greitis ir našumas, kuris jus apstulbins

  Tobula fotografinė akimirka gali trukti vos kelias sekundės dalis, todėl sukūrėme ypač greitą EOS R7. Fotografuokite RAW, JPEG ir HEIF formatu stulbinančiu greičiu – 15 k./s6 arba iki 30 k./s4 naudojant fotoaparato tylųjį elektroninį užraktą7, su nepertraukiamu AF ir AE, kuris nuolat reaguoja fotografuojant ir filmuojant. Didžiausias elektroninio užrakto greitis 1/16 000 sek. atskleidžia detales, kurios yra dažnai nepastebimos plika akimi.

  Procesorius DIGIC X

  Sukurtas greitai reaguoti

  Fotoaparato DIGIC X procesorius užtikrina greitą, gyvybingą valdymą bei praktiškai pašalina vaizdo ieškiklio delsą, todėl fotografavimas ir filmavimas yra išties reaktyvus. Viena 30 k./s greičio vaizdų serija galima užfiksuoti iki 42 RAW ir 126 JPEG formato failų.8

  Sklandūs judesiai puikiai užfiksuoti vaizdo įrašuose

  Filmuojant 4K formatu galima pasirinkti kadrų dažnį iki 60p, o filmuojant „Full HD“ – iki 120 p9. Judantys objektai užfiksuojami neįtikėtinai tiksliai, o postprodukcijoje sukuriami itin sklandūs sulėtinto veiksmo efektai.

  Sklandūs judesiai puikiai užfiksuoti vaizdo įrašuose

  Naujas vaizdo kokybės etapas.
  Lūkesčius pranokstančios nuotraukos ir vaizdo įrašai

  Fotografuojant ir filmuojant EOS R7 fotoaparato 32,5 megapikselių CMOS jutiklis ir DIGIC X vaizdų apdorojimas perteikia įspūdingus rezultatus. EOS R sistemos techniniai privalumai apjungiami su mūsų patirtimi optikos ir jutiklių dizaino srityje, todėl vaizdo kokybė yra geresnė nei bet kada anksčiau.

  Pasaulyje sparčiausiai nykstančios katės fotografavimas

  Lūkesčius pranokstanti vaizdo kokybė

  Nuotraukos yra itin detalios, spalvingos ir plataus dinaminio diapazono, o maksimalus ISO 32 000 jautrumas užtikrina tai net esant silpnam apšvietimui. Galima filmuoti itin aukštos kokybės 4K vaizdo įrašus perdiskretizuojant 7K jutiklio medžiagą, o „Canon Log 3“ užtikrina platų dinaminį diapazoną bei daugybę galimybių postprodukcijoje.

  Lūkesčius pranokstanti vaizdo kokybė

  Padaryta su EOS R7

  • f/11
  • 1/80
  • 32000

  Kita svarbi EOS dizaino dalis
  Naujos funkcijos, instinktyvus lytėjimas

  Tobulinkite savo kūrybiškumą naudodami fotoaparatą, kurio technologijos pasiekiamos pirštų galiukais, tačiau primena taip gerai pažįstamą, instinktyviu naudojamu pasižymintį DSLR. Naujos dizaino savybės, kaip kombinuotas AF taško parinkiklis ir galinis valdymo ratukas, apjungiamos su klasikiniu EOS valdymu ir akimirksniu atpažįstamais meniu skirsniais, todėl nuo pat pradžių jausitės tarsi grįžę namo.

 • Elektroninis vaizdo ieškiklis

  Net įspūdingasis 120 k./s10 2,36 milijonų taškų elektroninis vaizdo ieškiklis turi OVF pagalbinį apšvietimą, kuris pasitarnaus pereinantiems nuo DSLR fotoaparatų.

 • Kintamo kampo skystųjų kristalų ekranas

  Su kintamo kampo skystųjų kristalų ekranu lengva fotografuoti bei filmuoti sudėtingais kampais. Taip pat galima filmuoti vertikaliai – tai puikiai tinka kuriant istorijų turinį socialiniams tinklams.

 • Kombinuotas AF taško parinkiklis

  Naujos dizaino funkcijos apima kombinuotą AF taško parinkiklį ir galinį valdymo ratuką.

 • APS-C privalumai

  APS-C privalumai

  EOS R7 konstrukcijos esminė dalis yra APS-C dydžio jutiklis, todėl objektyvais galima pasiekti tolimesnius objektus nei naudojant tą patį židinio nuotolį viso kadro fotoaparate. Dėl mažesnio jutiklio formato EOS R7 yra portatyvesnis – tai puiki savybė keliaujant po laukinę gamtą, fotografuojant aviacijos šventes arba sportines trasas.

  Integruokite ir išplėskite

  O kalbant apie objektyvus, ant EOS R7 fotoaparato galite uždėti visus esamus EF ir EF-S objektyvus, naudodami „Canon“ tvirtinimo adapterius, ir jie veiks būtent taip, kaip prisimenate, o gal net geriau – visa tai geresnio EOS R sistemos funkcionalumo dėka.

  Galite pritaikyti EOS R7 tiksliai pagal savo poreikius. Pritaikomi ratukai ir mygtukai papildo pasirinktinius fotografavimo režimus ir programuojamą „My Menu“ ekraną.

  Integruokite ir išplėskite

  „NUOSTABU TURĖTI FOTOAPARATĄ, PASIŽYMINTĮ R SISTEMOS GREIČIU IR GEBĖJIMU PASIEKTI TOLIMUS OBJEKTUS BEI TURINTĮ APS-C JUTIKLĮ.“

  Naujas ryšio suvokimas
  Bendrinkite, siųskite, transliuokite ir apdorokite

  EOS R7 fotoaparatą galima sujungti su kitais įrenginiais ir naudoti kartu su jūsų išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteriu ar kompiuteriu per „Canon Camera Connect“ programą. Mažai energijos eikvojanti „Bluetooth“ technologija palaiko ryšį su jūsų išmaniuoju įrenginiu, kad galėtumėte naršyti, atsisiųsti ir bendrinti originalaus dydžio arba sumažintas nuotraukas ir vaizdo įrašus per Wi-Fi – kad ir kur būtumėte. EOS R7 fotoaparate taip pat yra „Made for iPhone“11 priemonė, tad galite sujungti įrenginius sparčiuoju USB-C kabeliu.

  Pateikite naujienas apie tuo metu vykstančius įdomius gyvenimo įvykius socialinių tinklų stebėtojams arba siųskite nuotraukas tiesiai klientams, jei tai darote darbo tikslais Naudojant EOS R7 netgi galima tiesiogiai transliuoti vaizdo įrašus į „YouTube“5.

  Sujungiamumo diagrama

  Iš anksto pradėkite pasiruošimą montažui

  Su integruotu „Wi-Fi“ paprasta prisijungti prie mūsų internetinio tinklų sietuvo, image.canon, sklandžiam tiesioginiam nuotraukų ir vaizdo klipų perkėlimui12 į saugyklą debesyje vėlesnei peržiūrai. Perkelkite visas nuotraukas, kad jas galėtumėte peržiūrėti grįžę namo, arba įvertinkite, atsirinkite ir persiųskite tik jums patinkančias nuotraukas.

  Iš anksto pradėkite pasiruošimą montažui

  „Canon“ siekia, kad iki 2050 m. jų verslo veikloje išmetamas CO2 kiekis būtų lygus nuliui

  Tai pasieksime vidutiniškai 3 % per metus pagerindami vienam produktui per CO2 gyvavimo ciklą išmetamųjų teršalų kiekio mažinimo indeksą. Tai reikštų, kad iki 2030 m. CO2 lygis nuo 2008 m. sumažėtų 50 %. Mes pripažįstame, kad tai atitinka Paryžiaus susitarime nurodytą mažinimo lygį.

  Mes ir toliau atliksime tikslines apžvalgas iš ilgalaikės perspektyvos, kurios yra būdas prisidėti prie mažo anglies dioksido kiekio technologijų visuomenėje kūrimo.

  Photographer looking down view finder
  EOS R7 – dėžės turinys

  Dėžės turinys

  Viskas, ko reikia, tobulinant fotografavimo ir filmavimo įgūdžius.

  • EOS R7 fotoaparato korpusas

  • Fotoaparato apmovas R-F-5

  • Fotoaparato dirželis ER-R7

  • Priedėlio dangtelis ER-SC2

  • Maitinimo elementų įkroviklis LC-E6E

  • Akumuliatorių paketas LP-E6NH

  • Baterijų komplekto dangtelis

  • KS kabelis

  • Naudotojo vadovo rinkinys

  Priedai / objektyvai / eksploatacinės medžiagos

  Susiję straipsniai

  Susiję gaminiai

  1. Taikoma, kai sekant objektą rodomas jo rėmelis ir prie fotoaparato pritvirtinamas tinkantis objektyvas, kol veikia viso diapazono AF arba objektas sėkmingai aptinkamas kitoje srityje. Daugiau informacijos apie tinkančius objektyvus pateikta skyriuje „Papildoma informacija apie EOS R7“, svetainėje „cam.start.canon“.
  2. Fotografuojant su f/1.2 objektyvu, centriniu AF tašku, vieno kadro AF, 23 °C/73 °F temperatūroje, ISO100. Išskyrus RF objektyvus su„Defocus Smoothing“ danga
  3. 7 padalos pagal CIPA standartą su RF 18–150 mm F3,5–6,3 IS STM, kurio židinio nuotolis yra 150 mm
  4. Nepertraukiamo fotografavimo greitis gali būti lėtesnis, priklausomai nuo objekto, fotografavimo sąlygų, fotoaparato sąrankos arba naudojamo objektyvo ir t. t. Daugiau informacijos pateikta išplėstiniame naudotojo vadove. Daugiau informacijos apie objektyvus, palaikančius didžiausią nepertraukiamo fotografavimo greitį naudojant „Servo AF“, pateikta skyriuje „Papildoma informacija apie EOS R7“, svetainėje „cam.start.canon“. Priklausomai nuo objekto pobūdžio arba fotografavimo sąlygų, slenkančio užrakto metodu fotografuotame vaizde gali atsirasti iškraipymų.
  5. Fotoaparato tiesioginio transliavimo paslauga palaiko tiesioginį transliavimą tik „YouTube“. Prieš naudojant tiesioginio transliavimo paslaugą reikalinga registracija image.canon. Naujausi reikalavimai pateikti „YouTube“. Tiesioginis transliavimas „YouTube“ gali būtų pakeistas, sustabdytas arba nutrauktas be įspėjimo. „Canon“ neprisiima atsakomybės už jokias trečiųjų šalių teikiamas paslaugas, įskaitant jų tiesioginį platinimą „YouTube“.
  6. Nepertraukiamo fotografavimo greitis gali skirtis priklausomai nuo įvairių sąlygų, daugiau informacijos rasite specifikacijose.
  7. Gali pasigirsti ne tik užrakto skleidžiamų garsų (diafragmos, objektyvo fokusavimo variklio garsai, elektroniniai garsai ir kt.).
  8. Pagal „Canon“ testavimo standartus su 32 GB UHS-II kortele (naudojant vieno kadro AF, ISO 100, standartinio nuotraukų stiliaus nustatymus), vaizdų skaičius priklauso nuo įvairių nustatymų ir naudojamo objektyvo. Daugiau informacijos apie palaikomus objektyvus pateikta svetainėje adresu „cam.start.canon“
  9. Esant dideliam kadrų dažniui, filmo režimu garsas neįrašomas
  10. Didžiausias kadrų dažnis AF metu, užrakto mygtuko nuspaudimas iki pusės arba nepertraukiamas fotografavimas yra 59,94 k./s. Atkreipkite dėmesį, kad rodinio kadrų dažnis gali būti mažesnis, priklausomai nuo naudojamo objektyvo ir fotografavimo sąlygų.
  11. „iPad“, „iPad Air“, „iPad Pro“, „iPhone“ ir „Lightning“ yra JAV registruoti prekių ženklai, priklausantys „Apple Inc.“. ir kitose šalyse. „tvOS“ yra prekės ženklas, priklausantis „Apple Inc.“
  12. Įjungus automatinio nusiuntimo funkciją, fotoaparato įjungimo metu palaikomas automatinis vaizdo failų perkėlimas. Automatinis įkėlimas vyksta ne po kiekvieno atskiro vaizdo failo, o tada, kai fotoaparatas įjungiamas.
  13. Pasukimo į kairę ar dešinę arba aukštyn ar žemyn kryptis, remiantis CIPA standartu, 8,0 padalos su RF 24–105 mm F4 L IS USM, kai židinio atstumas 105 mm. Priklausomai nuo įsigijimo laiko, reikia atnaujinti objektyvo programinę - aparatinę įrangą. Daugiau informacijos apie palaikomus objektyvus pateikta skyriuje „Papildoma informacija apie EOS R7“, svetainėje „cam.start.canon“