EOS R adapteriai

Sujunkite savo EOS R sistemą su platesniu EF ir EF-S objektyvų pasauliu
Canon Camera

Integruokite ir išplėskite

„EOS R“ sistemos adapteriai užtikrina visišką „Canon“ EF ir EF-S objektyvų suderinamumą, todėl EOS fotoaparatą turintys „Canon EOS R“ sistemos savininkai galės panaudoti visus savo turimus objektyvus1.

Panaudokite savo EF-S objektyvus EOS R sistemoje

EF-S objektyvai yra sukurti APS-C jutiklio EOS DSLR fotoaparatams, bet naudojant adapterį jie tinka ir EOS R sistemos fotoaparatams. Fotoaparatas automatiškai sukurs apkirptus vaizdus, kurie atitiks mažesnį EF-S optikos vaizdo apskritimą.

„EOS R“ tinkantys objektyvai

Sužinokite, kokius objektyvus galite naudoti su EOS R adapteriais.

Canon Camera
Canon Camera

Sukurtas ilgam

EOS R adapteriai yra pritaikyti intensyviam profesionaliam naudojimui – jų priekyje ir gale yra metaliniai tvirtinimo elementai. Taip pat jie apsaugoti nuo dulkių ir drėgmės, todėl galite fotografuoti net nepalankiausiomis sąlygomis.

Sukurtas siekiant našumo

Jūsų objektyvai veiks taip pat, kaip ir su EOS DSLR fotoaparatais, todėl galite tikėtis to paties puikaus našumo ir aukštos kokybės.

Canon Camera
Canon Camera

Inžinerijos šedevras

„Canon“ inžinierių sukurti EOS R sistemos adapteriai užtikrina prie „EOS R“ prijungtų EF ir EF-S objektyvų suderinamumą, kokybę ir našumą.

Tvirtinimo adapteris „EF-EOS R“

Su standartiniu tvirtinimo adapteriu EF-EOS R galima EF-S ir EF objektyvus sklandžiai naudoti ant EOS R fotoaparatų. Jau turintys EF-S ar EF optinių elementų kolekciją fotografai gali ramiai investuoti į EOS R sistemą, nes jų objektyvai ir toliau veiks taip, kaip turėtų veikti.
Žiūrėti išsamesnius duomenis

Valdymo žiedo tvirtinimo adapteris EF-EOS R

Naudojant valdymo žiedo tvirtinimo adapterį EF-EOS R, galima taip pat konvertuoti objektyvus, kaip ir su tvirtinimo adapteriu EF-EOS R, bet kartu gaunamas ir objektyvo valdymo žiedas. Šis žiedas yra pritaikomas ir lengvai randamas, todėl galima apčiuopomis pakeisti įvairius parametrus neatitraukiant fotoaparato nuo veido.
Canon Camera

Pritaikomos funkcijos

Per fotoaparato meniu galima užprogramuoti objektyvo valdymo žiedą ir pakoreguoti įvairius parametrus, pvz., diafragmos, išlaikymo, ISO jautrumo ir ekspozicijos kompensavimo.

Intuityvus jutiminis valdymas

Objektyvo valdymo žiedas lengvai randamas neatitraukus fotoaparato nuo veido. Švelnus spragtelėjimai leidžia pajausti trečdalį ar pusę padalos (sklandesnio veikimo pageidaujantys operatoriai juos gali pašalinti užsisakę specialią „Canon“ paslaugą).

Canon Camera

Įdedamo filtro tvirtinimo adapteris EF-EOS R

Įdedamo filtro tvirtinimo adapteris EF-EOS R perima tvirtinimo adapterio EF-EOS R savybes ir papildo jas galimybe naudoti įdedamus filtrus, todėl filtrų nereikia montuoti objektyvo priekyje – tai ypač naudinga plačiakampiams objektyvams su dideliu priekiniu objektyvo elementu. Jį galima naudoti su kintamu neutralaus tankio (V-ND) filtru2 arba žiediniu poliarizuojančiu (C-PL) filtru, o norint fotografuoti be filtro efektų galima rinktis ir skaidrų (CL) filtrą.

Canon Camera

Adapteris V-ND: kintamas neutralaus tankio filtras

Neutralaus tankio filtrai padeda kontroliuoti į fotoaparatą patenkančios šviesos kiekį – tai naudinga operatoriams, kurie nori filmuoti su plačia diafragma ar ilgu išlaikymu ryškioje šviesoje. Jį naudodami kraštovaizdžio fotografai gali naudoti ilgesnį išlaikymą judesiui danguje ir vandenyje sulieti2.

Adapteris C-PL: žiedinis poliarizuojantis filtras

Poliarizuojantys filtrai išsprendžia problemas su spindesiu ir migla ir sumažina nuo stiklo paviršių atsispindinčios šviesos kiekį. Be to, filtrai sustiprina spalvų sotį ir įspūdį spalvingose scenose.

Canon Camera

Adapterių priedai

 • Drop-In Filter Mount Adapter EF-EOS R skirtas CL filtras

  Skaidrus filtras tiems, kas nusipirko įdedamo filtro adapterį, bet nenori naudoti jokių filtro efektų.

 • Drop-In Filter Mount Adapter EF-EOS R skirtas PL filtras

  Žiedinis poliarizuojantis filtras, kuris sustiprins spalvas, kontrastą ir sotį bei suvaldys nepageidaujamus atspindžius.

 • ND filtras įdedamo filtro tvirtinimo adapteriui EF-EOS R

  Neutralaus tankio filtras ekspozicijai filmuose kontroliuoti ir ilgesniam išlaikymui kuriant įvairius meninius efektus fotografijose2.

Išbandykite EOS R sistemą

Trimis dešimtmečiais nuolatinių EOS naujovių pagrįstos EOS R sistemos pagrindas – pažangus objektyvo apsodas, suteikiantis daugiau kūrybinių galimybių ir dar daugiau intuityvių būdų kiekvienai akimirkai įamžinti.

Profesionalų rankose

EOS R iškart sulaukė įvairių profesionalių fotografų ir operatorių palankumo. Atraskite, kaip jie panaudojo jį įvairiausiais būdais kurdami seniau neįmanomas nuotraukas ir filmus.

Jus taip pat gali dominti...

 • EOS R3

  Greitas veidrodinis fotoaparatas, kurio laukė sporto, naujienų ir laukinės gamtos fotografai.

 • Objektyvų parinkimo priemonė

  Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.

 • EOS R5

  Geriausias profesionalams skirtas pilno kadro beveidrodinis fotoaparatas, fotografams ir filmų kūrėjams užtikrinantis didelės raiškos nuotraukas ir 8K vaizdo įrašus.

 • EOS R6

  Nesvarbu ką fotografuojate ir kaip – su „EOS R6“ patirsite tokias kūrybines galimybes, kurios anksčiau atrodė neįmanomos.

 • Visi objektyvai

  „Canon“ meistriškumas ir naujausios optinės technologijos užtikrina aukščiausią nuotraukų ir filmų kokybę.

 • RF objektyvai

  Novatoriški EOS R sistemos objektyvai ypač greitai fokusuoja ir užtikrina išskirtinę optinę kokybę.

 • Viso kadro fotoaparatai

  Atskleiskite savo kūrybiškumą su viso kadro skaitmeniniais SLR ir beveidrodiniais gaminiais.

 • „Canon EOS R“ objektyvai ir priedai

  Sužinokite, kokius objektyvus ir adapterius galite naudoti su „Canon EOS R“

  1. Išsamesnė informacija pateikta techniniuose duomenyse
  2. Kai balta vientisa linija ant reguliavimo ratuko nebematoma (ND250 ir daugiau), gali atsirasti melsvas atspalvis arba netaisyklingas tankis