Canon EOS R5

Canon EOS R5

Kitoks profesionalų lygio beveidrodinis modelis

Jūsų. Skirtas fotografuoti

„Canon Inc.“ skelbia, kad kuria „EOS R5“. Geriausią profesionalams skirtą pilno kadro beveidrodinį fotoaparatą, kuriame fotografams ir filmų kūrėjams siūloma daugybė pažangių naujų funkcijų.

Nauja vaizdo kokybės era

Nauji standartai didelės skiriamosios gebos nuotraukoms, prie kurių dera ir fenomenali 8K vaizdo kokybė. Nuotraukų ir filmų vaizdo kokybę į visiškai naują lygį pakelia „EOS R5“ žaibišku 20 k./s greičiu veikiantis elektroninis užraktas (arba 12 k./s mechaniškai). „EOS R5“ yra sukurtas, patobulintas ir sukonstruotas vaizdo puikumui užtikrinti.

A new era in image quality

Tapkite filmų kūrėjais

Savo geriausius darbus fiksuokite įspūdinguose 8K raiškos vaizdo įrašuose ir mėgaukitės naujų įdomių kūrybingo filmavimo galimybių perspektyva. „EOS R5“ siūlo viso jutiklio pločio 8K vidinį RAW įrašymą iki 29,97 k./s. dažniu ir 4K iki 119,88 k./s. dažniu* 4:2:2 10 bitų „Canon Log“ arba 4:2:2 10 bitų „HDR PQ“ formatu, todėl galite išplėsti savo filmavimo galimybes ir atrasti naujų dinamiškų būdų savo istorijoms perteikti.

*Išorinis įrašymas įmanomas tik iki 4K 59,94 k./s.

Be the filmmaker

Daugiau, nei atrodo.

Dabar viskas gali atsidurti dėmesio centre. „EOS R5“ turi pažangų gyvūnų sekimo AF, todėl gali atpažinti šunis, kates ir paukščius, aptikdamas jų kūną, snukį ar akis.

More than face value

Naujieji stabilumo standartai

Pirmą kartą „Canon“ fotoaparate siūlomas 5 ašių įmontuotas jutiklio judesių vaizdo stabilizatorius – jis darniai veikia su „Canon“ RF objektyvais, sujungdamas optinį ir integruotą vaizdo stabilizavimą, kad būtų užtikrintos aukščiausios kokybės, nesujudinto vaizdo ir itin ryškios nuotraukos ir filmai.

New standards in stability

Pritaikytas naudoti debesijos paslaugas. Ir dar kai kas

Fotografuokite ir filmuokite, o pakeliui perkelkite nuotraukas bei vaizdo įrašus naudodamiesi integruotu „Wi-Fi“ ryšiu, kurį galite susieti su visiškai nauja „Canon“ tarnyba „image.canon“. „EOS R5“, būdamas suderinamas su automatinio vaizdų perkėlimo funkcija, suteikia galimybę fotografuoti ir filmuoti, o nuotraukas ir vaizdo įrašus redaguoti kelyje arba automatiškai atsisiųsti į namų kompiuterį.

Cloud connected. And then some

Universalus ir pritaikomas

Jei norite sužinoti svarbias eksploatacines savybes, pasidomėkite giliau. Galingas „CFexpress“ ir SD UHS-II kortelių lizdų derinys suteikia galimybę fotografuoti ilgiau. O kadangi „EOS R5“ priklauso neįtikėtinai „EOS R“ fotoaparatų kategorijai, jame yra puikus RF apsodas, suteikiantis aukščiausią kokybę ir pritaikomumą, be to, jis suderinamas su neįtikėtinu „Canon“ EF objektyvų asortimentu, kuriuos galima sklandžiai integruoti pasirenkant kurį nors iš RF-EF adapterių.

Versatile and adaptable

Jus taip pat gali dominti...

„Canon Professional Services“

Nariai gali naudotis CPS palaikymu vietoje ir per svarbius įvykius, pirmenybine remonto paslauga ir, atsižvelgiant į narystės lygį, nemokama atsarginės įrangos nuoma.

Prisijunkite

Sužinokite daugiau

Canon Professional Services