RF objektyvai

Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM

Fotografuokite pasaulį išskirtinai lanksčiai ir kokybiškai – naudokite šį ypač kompaktišką F2.8 artinantį teleobjektyvą: jis turi penkių padalų vaizdo stabilizatorių, kuris užtikrina puikius rezultatus fotografuojant be trikojo, gali sufokusuoti iki 0,7 m artumu esantį vaizdą ir turi greitesnį nei bet kada automatinį fokusavimą.

Gražiai nepastebimas ir turintis slaptų galių

Pamatykite, kaip apdovanojimais įvertintas reklamos ir gyvenimo būdo fotografas Matthew Joseph atranda išskirtinai galingą RF 70-200mm objektyvą ir jo gebėjimą dirbti beveik negirdimai tačiau neįtikėtinai tiksliai fokusuojant nuotraukas ir vaizdo įrašus.

Objektyvas puikiai tinka...

 • ŽANRAS

  Kūrybiška kasdienybė

  Panaudokite šio objektyvo 70–200mm regos lauką, kad sutalpintumėte jame daugybę papildomų spalvų ir kontrasto kupinų detalių ir dramos, ir atraskite naują būdą dinamiškiau fotografuoti veiksmą.

 • ŽANRAS

  Sportas ir veiksmas

  Nusileiskite žemai, kad atrastumėte įdomių naujų kampų, ir mėgaudamiesi 5 padalų vaizdo stabilizavimu visiškai ramiai fotografuokite detaliausius vaizdus net sumažėjus apšvietimo lygiui.

 • ŽANRA

  Kelionės ir reportažai

  Dėl kompaktiško dydžio, išskirtinės L serijos konstrukcijos kokybės ir greitai veikiančios maksimalios diafragmos, galite būti tikri, kad bet kokioje situacijoje su šiuo objektyvu jūsų papasakota istorija bus detali ir aiški.

Praktiškas bendros paskirties profesionalų lygio objektyvas

Šis būtinasis darbinis artinantis objektyvas turi pastovią F2.8 diafragmą per visą 70–200 mm židinio nuotolio diapazoną, todėl tobulai tinka kelionėms, laukinei gamtai, naujienoms ir sportui fotografuoti.

Patikimas ir jautrus veikimas

Pirmą kartą „Canon“ objektyvuose panaudoti dvigubi „Nano USM“ varikliai suteikia dar neregėtai greitą ir tylų nuolatinį fokusavimą, todėl tobulai tinka nuotraukoms ir vaizdo įrašams.

Puiki L serijos optikos kokybė

Šis artinantis objektyvas praneša apie naują našumo erą – jis turi 5 padalų vaizdo stabilizatorių, 9 menčių diafragmą, asferinius ir „Super UD“ elementus, taip pat SWC ir „Super Spectra“ dangą.

Pažangi L serijos konstrukcija

Šis L serijos objektyvas yra sandariai izoliuotas ir turi fluoro dangą, kad nebūtų baisios dulkės ir vanduo, o karščiui atsparūs dažai užtikrina objektyvo apsaugą karštomis sąlygomis.

Įgyvendinkite savo kūrybinę viziją

EOS R sistema paveldėjo visus EOS sistemos privalumus ir jos objektyvų seriją, nes naudojant adapterius yra visiškai suderinama su esamais EF ir EF-S optiniais elementais, taip pat jai tinka „Speedlite“ blykstės ir priedai.

Techniniai duomenys

 • F 2.8

  Našumui prietemoje ir mažam lauko gyliui

 • 5 sustojimų optinis vaizdo stabilizatorius

  Išskirtinis stabilumas net silpniausioje šviesoje

 • Asferiniai ir UD elementai

  Išskirtinai ryškiems vaizdams

 • Dvigunas „Nano USM“ variklis

  Sklandžiam, greitam ir tyliam nepertraukiamam fokusavimui

 • Kompaktiška ir lengva

  Mažas ir užima nedaug vietos, kad būtų lengva nešiotis

 • Objektyvo valdymo žiedas

  Papildoma ISO, diafragmos ir užrakto kontrolė

Vertikalus objektyvo RF 70-200mm F2.8L IS USM paveikslėlis

Dėžės turinys

 • RF 70-200MM F2.8L IS USM

 • Objektyvo gaubtas ET-83F (WIII)

 • Objektyvo dėklo 1424 virvele užtraukiamas minkštas dėklas

 • Objektyvo dangtelis E-77 II

 • Montavimo ant trikojo žiedas E (WIII)

Rankose laikomas fotoaparatas „Canon EOS R“ ir objektyvas „Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM“.

Ar galime jums padėti išsirinkti naują objektyvą?

Mūsų objektyvų parinkimo priemonė apžvelgs mūsų siūlomus objektyvus ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums ir jūsų EOS fotoaparatui.

Profesionalų rankose...

Sužinokite, kaip „Canon“ užsitarnavo išskirtinių inovacijų ir vaizdo kokybės reputaciją, ir raskite daugiau informacijos apie šios įmonės fotoaparatus ir objektyvus, kuriais džiaugiasi viso pasaulio profesionalai.

 • STRAIPSNIS

  „Canon“ lęšių kūrimas

  Pamatykite, kas vyksta „Canon™“ Utsunomiya objektyvų gamykloje: inžinerines ypatybes, inovacijas ir meistriškumą, dėl kurių L serijos objektyvai yra tokie įspūdingi.

 • STRAIPSNIS

  Irkluotojų fotografavimas

  Fotografas Matthew Joseph pasakoja apie „Canon™“ f/2.8 trejeto RF objektyvų (ypač platus, standartinis ir teleobjektyvas) naudojimą veiksmui fotografuoti.

Teleobjektyvai

Teleobjektyvu galite iš toli ir netrukdydami fotografuoti sportą, laukinę gamtą ir renginius. Susipažinkite su „Canon“ teleobjektyvais ir pažiūrėkite, kur nuves jūsų kūryba.
Sužinokite daugiau

Susiję gaminiai