hero

EOS R

Mėgaukitės EOS pasauliu su įvairiais jo priedais

„Canon EOS R“ ir „Canon EOS RP“ priklauso įžymiajai EOS šeimai. Kartu su EOS R3, R5 ir R6 šie novatoriški viso kadro beveidrodiniai fotoaparatai yra visiškai suderinami su daugiau kaip tris dešimtmečius kuriama ir nuolat tobulinama sistema.

Išskirtinis optinis našumas

RF objektyvai specialiai sukurti EOS R sistemos fotoaparatams papildyti ir naujiems skiriamosios gebos standartams nustatyti. Jų sėkmės paslaptis – naujos konstrukcijos objektyvo apsodas, įstatantis objektyvą optimaliu nuo jutiklio atstumu. Ši išmoninga konstrukcija atvėrė naujas galimybes visai EOS RF L objektyvų serijai – ji pasižymi išskirtiniu optiniu efektyvumu ir užtikrina maksimalų vaizdo detalumą.

Naudokite savo EF ir EF-S objektyvus

Su EOS R sistemos fotoaparatais galite naudoti ne tik RF objektyvus, bet ir visą „Canon“ EF arba EF-S objektyvų asortimentą, nes su atitinkamu adapteriu nenukentės optikos našumas1. Šie adapteriai palaiko ryšį tarp korpuso ir objektyvo, bet užtikrina geresnį valdymą, kad galėtumėte naudoti savo objektyvus ir išbandyti kitus iš „Canon“ objektyvų sistemos.

1Žiūrėti specifikacijas

Jums taip pat gali patikti
Canon related article perfect blend

EOS R

Tobulas valdymo ir puikaus dizaino derinys

Related tell your stories

EOS R

Pasakokite savo istorijas 4K vaizdo įrašais ir užpildykite ekraną detalėmis

Use your EF or EF-S

Atraskite įvairias apšvietimo galimybes

Dar vienas EOS šeimos privalumas – EOS R sistemos fotoaparatus galima naudoti su esamais „Canon“ priedais, įskaitant visą dabartinių „Speedlite“ blyksčių asortimentą ir specialius produktus, pvz., „Macro Ring Lite“ seriją. Tai suteikia dar daugiau galimybių kūrybai prietemoje arba meninei fotografijai išnaudojant techninius EOS R sistemos privalumus.

Explore high range lighting

Jus taip pat gali dominti