hero

EOS R

Mėgaukitės EOS pasauliu su įvairiais jo priedais

„EOS R“ yra naujausias pripažintos EOS šeimos narys ir jis yra visiškai suderinamas su per tris dešimtmečius nuolat tobulinama sistema. Novatoriško dizaino „EOS R“ galėsite paprastai naudoti su kitais EF ir EF-S objektyvais, „Speedlite“ blykstėmis ir priedais, tereiks tik adapterio.

Išskirtinis optinis našumas

RF objektyvai specialiai sukurti „EOS R“ fotoaparatui papildyti ir naujiems skiriamosios gebos standartams nustatyti. Jų sėkmės paslaptis – naujos konstrukcijos objektyvo apsodas, įstatantis objektyvą optimaliu nuo jutiklio atstumu. Ši išmoninga konstrukcija atvėrė naujas galimybes visai EOS R L objektyvų serijai – ji pasižymi išskirtiniu optiniu efektyvumu ir užtikrina maksimalų vaizdo detalumą.

Naudokite savo EF ir EF-S objektyvus

Su „EOS R“ galite naudoti ne tik RF objektyvus, bet ir visą „Canon“ EF arba EF-S objektyvų asortimentą, nes su atitinkamu adapteriu nenukentės nei vaizdo kokybė, nei našumas1. Šie adapteriai palaiko ryšį tarp korpuso ir objektyvo, bet užtikrina geresnį valdymą, kad galėtumėte naudoti savo objektyvus ir išbandyti kitus iš „Canon“ objektyvų sistemos.

1Žiūrėti specifikacijas

Jums taip pat gali patikti
Canon related article perfect blend

EOS R

Tobulas valdymo ir puikaus dizaino derinys

Related connect upload

EOS R

Prisijunkite, įkelkite ir bendrinkite – bet kur

Related tell your stories

EOS R

Pasakokite savo istorijas 4K vaizdo įrašais ir užpildykite ekraną detalėmis

Use your EF or EF-S

Atraskite įvairias apšvietimo galimybes

Dar vienas EOS šeimos privalumas – „EOS R“ galima naudoti su esamais „Canon“ priedais, įskaitant visą dabartinių „Speedlite“ blyksčių asortimentą ir specialius produktus, pvz., „Macro Ring Lite“ seriją. Tai suteikia dar daugiau galimybių kūrybai prietemoje arba meninei fotografijai išnaudojant techninius „EOS R“ privalumus.

Explore high range lighting
Explore high range lighting

Jus taip pat gali dominti