„Canon“ fotoaparatai

Atraskite „Canon“ fotoaparatų asortimentą ir naujas kūrybos galimybes.
Canon Camera

„Canon“ fotoaparatai

Raskite sau tinkamiausią fotoaparatą.

Nuo elegantiškų ir patogių nešiotis momentinių fotoaparatų ir kompaktiškų fotoaparatų su lengvais, fiksuotais objektyvais iki DSLR ir beveidrodinių fotoaparatų su pažangiausiomis funkcijomis – „Canon“ fotoaparatų asortimente kiekvienas ras kelią į kūrybiškumą.

Mūsų naujausi gaminiai
 • Interchangeable Lens Cameras

  KŪRYBIŠKAS LANKSTUMAS

  Keičiamų objektyvų fotoaparatai

  Keičiamų objektyvų fotoaparatams, pvz., EOS DSLR ir beveidrodiniams fotoaparatams, tinka įvairiausi objektyvai – nuo sparčiai veikiančių ir šviesių ypač plačių objektyvų, padėsiančių užfiksuoti gausybę detalių, iki toli reginčių teleobjektyvų pasauliui priartinti – viskas, kad turėtumėte dar didesnę kūrybinę laisvę.

 • PowerShot G5 X Mark II

  LENGVAS IR PATOGUS NEŠIOTIS

  Kompaktiški skaitmeniniai fotoaparatai

  Puikiai tinka kiekvienai dienai. Lengvi ir patogūs nešiotis skaitmeniniai fiksuoto objektyvo fotoaparatai – nuo tokių, kuriuos tereikia nukreipti ir paspausti mygtuką, iki ekspertams skirtų kūrybinių kompaktinių fotoaparatų. Idealus pasirinkimas tiems, kas nori daugiafunkcio ir visada paruošto fotografuoti fotoaparato.

 • NEŠIOJAMIEJI SPAUSDINTUVAI

  Momentiniai fotoaparatai ir kišeniniai spausdintuvai

  Rinkitės iš modelių „2 viename“: fotoaparatus su praktiškais asmenukių veidrodėliais arba plonus patogius nešiotis spausdintuvus, išmaniai sujungiamus su išmaniuoju telefonu, kad galėtumėte spausdinti tiesiog delne.

Nauji gaminiai

Sukurti taip, kad atitiktų jūsų aistrą fotografuoti: dėl mūsų nuolatinių, pirmaujančių rinkoje investicijų į mokslinius tyrimus ir plėtrą, naujieji mūsų fotoaparatai turi visas naujausias vaizdo atkūrimo naujoves.

Reikia pagalbos ieškant fotoaparato?

Naudokite mūsų fotoaparatų pasirinkimo įrankį ir raskite sau tinkamiausią fotoaparatą.

Būkite įkvėpti

Skiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

Leiskitės į „Canon“ istorijų pasakotojų kelionę

Jau 80 metų „Canon“ padeda žmonėms pasakoti istorijas. Mažai kas yra matę daugiau naujovių ir evoliucijos, nei Mike Burnhill, mūsų jau daugiau kaip 11 metų dirbantis produktų specialistas. Susitikome su Mike‘u Burnhillu, kad aptartume „Canon“ praeitį, dabartį ir ateitį.

Canon Camera

Jums taip pat gali būti įdomu...

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Gaukite naujienas ir produktų informaciją.