Canon DSLR Cameras Hero

Fotoaparatai

Atraskite „Canon“ fotoaparatų asortimentą ir naujas kūrybos galimybes

ATRASKITE „EOS R“

Puikūs rezultatai visais atvejais

Nuo elegantiškų ir patogių nešiotis momentinių fotoaparatų spausdintuvų ir kompaktinių fotoaparatų su universaliais lengvais, fiksuotais objektyvais iki DSLR ir beveidrodinių fotoaparatų su pažangiausiomis funkcijomis – „Canon“ fotoaparatų asortimente kiekvienas ras kelią į kūrybiškumą.

Mūsų fotoaparatai

Pasirinkite savo fotoaparatą iš toliau pateikto „Canon“ asortimento.

Keičiamieji ar fiksuotieji

Keičiamasis

Keičiamų objektyvų fotoaparatams tinka įvairūs objektyvai, o dėl plačios jų pasiūlos fotografijos entuziastai turi daugiau laisvės rinktis kūrybinius sprendimus. Nuo greitų ir šviesių ypač plačių objektyvų, kurių nuotraukose gausu detalių, iki toli siekiančių teleobjektyvų, kurie priartina pasaulį, – galima rinktis iš įvairiausių objektyvų savo tobulai vizijai įgyvendinti.

Žiūrėti viską

Irish coastal rocks and sea sample shot on Canon EOS R
Padaryta su EOS R
  • f/10.0
  • 1/1000
  • 640

Fiksuotas

Fiksuoto objektyvo fotoaparatai dažnai vadinami kompaktiniais arba tarpinio modelio fotoaparatais. Šių fotoaparatų objektyvai nekeičiami, bet jie turi didelį židinio nuotolio diapazoną ir korpuse integruotą artinimą. Šie fotoaparatai puikiai tinka naudoti kasdien, nes yra lengvi ir turi fiksuotą objektyvą. Jie patiks tiems, kas nori turėti universalų ir visada paruoštą naudoti fotoaparatą.

Žiūrėti viską

Bird in bushes sample shot on PowerShot SX70 HS

Vis dar ieškote? Išbandykite produktų paieškos įrankius žemiau

Stulbinamas detalumas, kūrybinė laisvė: sužinokite apie „Canon“ 4K seriją