Sanne from Books & Quills is filmed writing in her journal.

VAIZDO TINKLARAŠČIAI

Vaizdo tinklaraščiams tinkamiausi „Canon“ fotoaparatai

Vaizdo tinklaraštis yra puikus būdas žmonėms papasakoti apie save – o įrašams filmuoti jums reikia specialaus fotoaparato. Norite tapti nuomonės formuotoju su tūkstančiais sekėjų? O gal tiesiog gerai praleisti laiką pasakodamas apie savo hobį ar atostogų nuotykius? Vaizdo tinklaraštis suteikia daugybę galimybių atskleisti savo kūrybiškumą ir parodyti, koks esate. Taip, interneto erdvėje jau gausu vaizdo tinklaraštininkų. Tačiau kūrybingi, malonūs žmonės, turintys ką pasakyti, tikrai neliks neišgirsti ar nepastebėti.

Kūrybiškumas ir malonus bendravimas, žinoma, priklauso tik nuo jūsų. O „Canon“ pasirūpino, kad su trimis vaizdo tinklaraščiams skirtais fotoaparatais įgyvendinti idėjas būtų smagu ir paprasta. Gausite viską, ko reikia tobulam įrašui sukurti, nuo aukščiausios vaizdo kokybės iki kūrybiškų funkcijų. Visi trys „Canon“ fotoaparatai vaizdo tinklaraščiams kurti turi belaidžio interneto ir „Bluetooth“ funkciją, tad savo vaizdo įrašais ir nuotraukomis galima dalytis iš karto: belaidžiu ryšiu perkelti į išmanųjį įrenginį ir paskelbti socialiniuose tinkluose.

A flatlay of a vlogger's equipment, including the Canon EOS 250D.

Tobulas „Canon“ vaizdo tinklaraščių fotoaparatas pradedantiesiems

Jutiklis: 24.1 MP APS-C
Ekranas: 8 cm sukiojamas jutiklinis ekranas
Automatinio fokusavimo sistema: „Dual Pixel CMOS AF“ su veido ir objektų sekimo funkcija ir akių aptikimo funkcija filmuojant
Maks. vaizdo skyra: 4K (3840 x 2160)
Objektyvų sistema: suderinama su EF ir EF-S objektyvais
Garsas: mikrofono įvestis

Lengvas, nešiojamas DSLR fotoaparatas išsiskiria ypatingu galingumu ir įspūdingais techniniais duomenimis. Atlenkiamą ekraną galima sukioti įvairiais kampais, todėl save filmuoti iš idealios perspektyvos patogu tiek namuose, tiek studijoje. Naudotojo sąsaja su instrukcijomis užtikrina, kad įvairias funkcijas galėtumėte naudoti be jokio vargo, ir paaiškina, kaip išgauti įvairius efektus. „Canon EOS 250D“ fotoaparatas yra puikus sprendimas vaizdo tinklaraštininkams, nuo išmaniųjų telefonų norintiems pereiti prie aukštesnio lygio technologijų, kurios leistų geriau kontroliuoti kūrybinį procesą.

„Dual Pixel CMOS AF“ su veido ir akių aptikimo funkcija užtikrina, kad jūs, kalbėdami tiesiai į kamerą ir judėdami erdvėje, nepasitrauksite iš fokusavimo zonos. „Canon EOS 250D“ nepakeičiamas ir tada, kai jį atjungiate nuo stovo ir susiruošiate filmuoti foninę medžiagą („B-roll“): lengvas ir patogus suimti. Jis didesnis už kitus fotoaparatus, todėl jį patogiau tvirtai laikyti – nufilmuotas vaizdas bus lygus ir nešokinėjantis.

Sanne from Books & Quills sits at a desk writing in her journal.

Į EOS sistemą verta investuoti ne vien dėl naudingų funkcijų, bet ir dėl galimybės rinktis iš plataus priedų, leidžiančių filmuoti dar kūrybiškiau, asortimento. Fotoaparatas suderinamas su EF ir EF-S objektyvais, todėl turėsite didelę židinio nuotolio pasirinkimo laisvę ir galėsite žaisti negilaus fokusavimo efektais. Kad garso kokybė būtų dar geresnė, fotoaparate integruota 3,55 mm stereo mini jungtis išoriniam mikrofonui.

Tvirtą, universalų fotoaparatą „Canon EOS 250D“ dažnai renkasi nuomonės formuotojai, pvz., Sanne iš „YouTube“ kanalo „Books and Quills“, kuri žaidžia įvairiais „Canon“ objektyvais kurdama profesionaliai atrodančius vaizdo įrašus su lygaus, negilaus fokusavimo efektais.

Susiję straipsniai
Adventurer Laura Bingham pictured from behind, facing dense jungle, as she films a vlog with a Canon PowerShot G7 X Mark II.

VAIZDO TINKLARAŠČIAI

Laura Bingham: įveikti Esekvibo upę

Nuotykių ieškotoja Laura Bingham vadovavo pirmajam nusileidimui Esekvibo upe ir naudodama „PowerShot G7 X Mark II“ savo patirtį įamžino vaizdo tinklaraštyje.

Two women pose in front of a camera in a clothes shop.

VAIZDO TINKLARAŠČIAI

Atskleiskite savo aistrą ir asmenybę: kaip pradėti vaizdo tinklaraštį jau šiandien

Vaizdo tinklaraštį kurti smagu ir malonu – tiesiog vadovaukitės mūsų patarimais ir sužinosite, kaip sukurti gražų vaizdo įrašą, kuris patiks išrankiems žiūrovams.

A flatlay of a vlogger's equipment, including the Canon M50.

Universalus neveidrodinis „Canon“ fotoaparatas, skirtas naudoti ir viduje, ir lauke

Jutiklis: 24.1 MP APS-C formatas
Ekranas: 8 cm sukiojamas jutiklinis ekranas
Automatinio fokusavimo sistema: „Dual Pixel CMOS AF“ su veido ir objektų sekimo funkcija
Maks. vaizdo skyra: 4K (3840 x 2160)
Objektyvų sistema: fotoaparatui skirti kompaktiški, mažo svorio EF-M objektyvai ir EF bei EF-S objektyvai, suderinami su „Canon“ tvirtinimo adapteriu EF-EOS M.
Garsas: mikrofono įvestis

„Canon EOS M50“ buvo sukurtas galvojant apie vaizdo įrašus – ir susitelkiant būtent į tinklaraštininkų poreikius. Visų pirma, „Canon EOS M50“ užtikrina plačias fokusavimo galimybes: net iki 143 automatinio fokusavimo taškų (priklausomai nuo naudojamo objektyvo), o „Dual Pixel“ automatinio fokusavimo funkcija leidžia sekti veidus ir objektus. Fokusavimo sritį kadre galite pasirinkti rankiniu būdu, todėl filmuodami „B-roll“ kadrus galite braukti pirštu per jutiklinį ekraną, kai norite paslinkti automatinio fokusavimo tašką arba sukurti profesionalų fokusavimo atitraukimo efektą.

„Canon EOS M50“ puikiai tinka filmuoti esant silpnam apšvietimui. Filmuojant 4K režimu, fotoaparato jautrumas siekia iki ISO 6400. Tai reiškia, kad vaizdas bus aiškus, o spalvos tikslios, kur save befilmuotumėte: blausiai apšviestame miegamajame, ant lovos išpakuojantį naujus pirkinius, ar žingsniuojantį sostinės gatve skaisčioje vidurdienio saulėje. Jeigu filmuojate ne 4K, o HD kokybės režimu, galite rinktis norimą ISO: diapazonas siekia nuo 100 iki pat 25 600. Vadinasi, net nusifilmavus mėnesienoje sekėjai galės matyti jūsų veidą!

Sukiojamąjį ekraną galite staigiai atsukti į save ir nufilmuoti vaizdo tinklaraščio įrašą, kur bevaikštinėtumėte: po vietinį turgų ar Apalačų kalnų takeliais. „Canon EOS M50“ automatinio fokusavimo sistema jūsų veidą pažymi kvadratu, reiškiančiu, kad esate fokusavimo zonoje. Fotoaparate integruota „Movie Digital IS“ leidžia vaizdą filmuoti lygiai net ir tada, kai fotoaparatą laikote rankoje.

A portrait of vlogger Joel from Gallucks.

Jeigu norisi daugiau kūrybinės laisvės, galite naudoti EF ir EF-S objektyvus su „Canon“ tvirtinimo adapteriu EF-EOS M, o vaizdo tinklaraščių įrašams idealiai pritaikyti „Canon“ EF-M objektyvai.

Kas dar? Na, fotoaparate taip pat integruotas stereomikrofonas bei 3,5 mm stereo mini jungtis išoriniam mikrofonui. O su „Canon“ EF-M 15-45 mm f / 3.5-6.3 IS STM komplektiniu objektyvu fotoaparatas „EOS M50“ patogiai telpa jūsų rankoje. Tai reiškia, kad galite nepavargdami filmuoti save ištiesę ranką: šią techniką vaizdo įrašams naudoja nemažai nuomonės formuotojų, sakykime, Joel iš „Gallucks“.

A flatlay of a vlogger's equipment including the Canon G7 X Mark II.

Kišeninio dydžio „Canon“ fotoaparatas tinklaraščio įrašams filmuoti

Jutiklis: 20.1 MP BSI 1.0
Ekranas: 7,5 cm pakreipiamas jutiklinis ekranas
Automatinio fokusavimo sistema: nenutrūkstamas automatinis fokusavimas su veido ir objektų sekimo funkcija (31 taško automatinis fokusavimas); 4 sustojimų IS tipo objektyvai, išmanioji IS su 5 ašių „Advanced Dynamic“ IS ir automatinio išlyginimo funkcija
Maks. vaizdo skyra: „Full HD“ (1920 x 1080) 60 kadrų per sekundę režimu
Filtras: įdiegtas ND filtras

Kompaktiškas, kišeninio dydžio „Canon PowerShot G7 X Mark II“ fotoaparatas turi didelį jutiklį ir integruotą 24-100 mm f (atitikmuo) / 1.8-2.8 objektyvą. Mažas fotoaparato svoris ir didelis jutiklis – idealus derinys vaizdo tinklaraštininkams. Fotoaparatą galite įsidėti į kišenę ir visada turėti su savimi – ir išsitraukti jį, kai pasitaikys įamžinti vertų akimirkų. Fotoaparato objektyvas suveikia neįtikėtinai greitai, todėl nerizikuosite nieko praleisti, o su atverčiamu ekranu galėsite be vargo filmuoti save judėdami.

„Canon PowerShot G7 X Mark II“ puikiai veikia esant bet kokiam apšvietimui, nuo skaisčios saulės šviesos iki vienos lempos apšviesto miegamojo. Todėl šis fotoaparatas idealiai tinka mėgstantiems filmuoti įvairiausiose vietose. Filmavimo kokybe galite įsitikinti pasižiūrėję Ellie iš „YouTube“ kanalo „doyouknowellie“ įrašus: ji filmuoja nuo aušros iki sutemų.

Ellie from doyouknowellie sits at a table in a cafe.

„Canon PowerShot G7 X Mark II“ pranašumas – neįtikėtinai didelė židinio nuotolio įvairovė, leidžianti matyti ypač toli. Todėl sporto varžybose galėsite filmuoti visą stadioną, o tada iškart peršokti į maksimalų 100 mm židinio nuotolį ir užfiksuoti veiksmą aikštėje. Tada vėl sumažinkite pritraukimą, atverskite jutiklinį ekraną, palieskite jį ir nufilmuokite savo reakciją!

„Canon PowerShot G7 X Mark II“ taip pat turi neįtikėtinai tikslų veido aptikimo ir sekimo režimą. Tai reiškia, kad galite laisvai judėti ir ekspresyviai reaguoti į tai, kas vyksta aplinkui: net ir iškėlę rankas galėsite nesibaiminti, kad jūsų veidas dings iš didžiausio ryškumo zonos.

Net ir maksimaliai pritraukę vaizdą ar judėdami galėsite filmuoti neįtikėtinai lygiai, lyg tikras kino profesionalas, nes 5 ašių „Advanced Dynamic IS“ užtikrins, kad fotoaparato filmuojamas vaizdas nedrebėtų.

Autorius Jeff Meyer

Susiję gaminiai

Susiję straipsniaiSkiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

Atgal į visus patarimus ir metodus