VAIZDO TINKLARAŠČIAI

Vaizdo tinklaraščiams tinkamiausi „Canon“ fotoaparatai

Sužinokite, kaip su šiais puikiais, specialiai tinklaraštininkams skirtais „Canon“ fotoaparatais galite filmuoti ryškius įrašus, stebinti vaizdo kokybe ir mėgautis daugybe funkcijų.
Asmuo kuria vaizdo tinklaraščio įrašą naudodamasis „Canon EOS R10“. Fone matyti vaisiais aplipęs apelsinmedis.

Vaizdo tinklaraštis yra puikus būdas žmonėms papasakoti apie save, o norint nufilmuoti vaizdo tinklaraščio įrašą reikia vaizdo tinklaraščiams kurti tinkančio fotoaparato. Norite tapti nuomonės formuotoju su tūkstančiais sekėjų socialiniuose tinkluose ir „YouTube“ prenumeratorių? O gal tiesiog gerai praleisti laiką pasakodamas apie savo pomėgį ar atostogų nuotykius? Vaizdo tinklaraštis suteikia daugybę galimybių atskleisti kūrybiškumą ir parodyti, koks esate. Taip, interneto erdvėje jau gausu vaizdo tinklaraštininkų. Tačiau kūrybingi, malonūs žmonės, turintys ką pasakyti, tikrai neliks neišgirsti ar nepastebėti.

Kūrybiškumas ir malonus bendravimas, žinoma, priklauso tik nuo jūsų. O su „Canon“ siūlomais tinkamiausiais fotoaparatais vaizdo tinklaraščiams kurti įgyvendinti idėjas bus smagu ir paprasta. Gausite viską, ko reikia tobulam vaizdo tinklaraščio įrašui sukurti, – nuo aukščiausios vaizdo kokybės iki kūrybiškų funkcijų. Visi šie „Canon“ fotoaparatai vaizdo tinklaraščiams kurti turi belaidžio ryšio ir „Bluetooth“ funkciją, tad savo vaizdo įrašais ir nuotraukomis galima dalytis iš karto: belaidžiu ryšiu perkelti į išmanųjį įrenginį ir paskelbti socialiniuose tinkluose.

Šie „Canon“ fotoaparatai yra tinkamiausi vaizdo tinklaraščiams kurti. Skaitykite toliau ir sužinosite kodėl.

Nustatyto filmuoti fotoaparato „Canon EOS R10“ su prijungtu mikrofonu ir mažu trikoju kadras, padarytas lauke.

„Canon EOS R10“ sukurtas galvojant apie nuotykius mėgstančius kūrėjus. Sveria tik 429 g, todėl puikiai telpa į kelionių vaizdo tinklaraštininkų ir mėgstančiųjų filmuoti laikant fotoaparatą rankose ir būnant kelyje įrangos krepšį.

1. „Canon EOS R10“

„Canon“ tinkamiausias fotoaparatas pradedantiems vaizdo tinklaraščių kūrėjams ir kartais socialiniuose tinkluose skelbiantiems kūrėjams

 • Jutiklis: 24,2 MP APS-C formato
 • Automatinio fokusavimo sistema: „Dual Pixel CMOS AF“ su akių, veidų, gyvūnų ir objektų sekimo funkcija
 • Ekranas: 7,6 cm, 1,04 M taškų sukiojamasis LCD jutiklinis ekranas
 • Didž. vaizdo skyra: 4K (3 840 x 2 160); 6K (perdiskretizuotas)
 • Objektyvų sistema: RF-S objektyvai; RF objektyvai (su 1,6 k. apkirpimo koeficientu); EF ir EF-S objektyvai, kai prijungtas tvirtinimo adapteris
 • Vaizdo ieškiklis: 2,36 M taškų elektroninis vaizdo ieškiklis (EVF) su 0,95 k. didinimo geba
 • Garsas: integruotas mikrofonas su vidinio triukšmo slopinimu; mikrofono įvestis
 • Filmo laikmačio režimas: 2 sekundės, 10 sekundžių, nuotolinis valdymas
 • Filmai: galimos vertikalios filmų proporcijos
 • Svoris: 429 g


Esate entuziastingas videografas, turintis vis didesnio susidomėjimo susilaukiančią paskyrą socialiniuose tinkluose? O gal esate pradedantis naudotojas, ieškantis tinkamiausio vaizdo tinklaraščiams kurti fotoaparato, kad galėtumėte pradėti karjerą „YouTube“? Jūsų lūkesčius atitiks „Canon EOS R10“. Įperkamas pradedantiesiems skirtas „Canon“ beveidrodinis EOS R sistemos fotoaparatas EOS R10 suteikia prieigą prie „Canon“ profesionalų lygio RF apsodo, kad galėtumėte džiaugtis nepaprastai greitu automatiniu fokusavimu, kai naudojate specialiai jam sukurtus RF-S objektyvus. Įskaitant įperkamą ir kompaktišką „Canon RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM“, idealų universaliosios paskirties objektyvą, kad galėtumėte pradėti naudoti beveidrodinių fotoaparatų sistemą.

Dėl „Canon“ išmaniosios giliojo mokymosi AF funkcijos EOS R10 gali lengvai sekti akis ir veidus visame 100 % kadro ploto1, tad visomis apšvietimo sąlygomis būsite dėmesio centre. Kad jūsų augintiniai neliktų nuošalyje, EOS R10 gali sekti ir gyvūnus.

Fotoaparato 24,2 MP APS-C formato jutiklis suteikia kokybę, kurios reikia norint užtikrinti nepriekaištingą turinio išvaizdą: siūlo 4K iki 60p kokybę neribojant įrašymo trukmės. Kad būtų galima užfiksuoti kinematografiškai atrodančius sulėtinto veiksmo vaizdus, fotoaparatas EOS R10 įrašo 120 k./s „Full HD“ raiška, o vertikaliojo fotografavimo režimai sukuria socialiniams tinklams parengtą filmuotą medžiagą, skirtą „Instagram“ istorijoms ar „TikTok“.

Fotoaparatas EOS R10 sukurtas galvojant apie vaizdo tinklaraštininkus, filmuojančius laikant fotoaparatą rankose. Fotoaparatas sveria tik 429 g, jame yra sukiojamasis universalumo suteikiantis jutiklinis ekranas, kad filmuodami galėtumėte matyti save, tad galite visą dieną kurti vaizdo tinklaraščius laikydami fotoaparatą ištiestoje rankoje. Derinkite jį su lengvu ir kompaktišku „Canon RF 16mm F2.8 STM“puikiai tinkančiu pradedantiems vaizdo tinklaraščių kūrėjams, kad vaizdai būtų aiškūs, ryškūs ir ypač platūs. Atminkite, kad naudojant RF objektyvus, skirtus viso kadro fotoaparatams, su fotoaparatu, kuriame įdiegtas APS-C formato jutiklis, objektyvo diapazonas beveik padidėja 1,6 karto. Vadinasi, objektas užpildys didesnę kadro dalį.

Anksčiau net ir daliai geriausių vaizdo tinklaraščių fotoaparatų „YouTube“ ir kitiems kūrėjams reikėjo išorinių mikrofonų. Tačiau fotoaparate EOS R10 integruotas mikrofonas, kuris automatiškai sumažina vidinių fotoaparato skleidžiamų garsų užfiksavimą, kad garsas būtų aiškus, todėl puikiai tinka kuriant momentinius vaizdo tinklaraščius.

Moteris, nugara stovinti į fotoaparatą, ištiestoje rankoje laiko „Canon EOS R7“ su prijungtu mikrofonu.

Fotoaparatas EOS R7 su 32,5 MP vaizdo jutikliu ir ta pačia sudėtinga automatinio fokusavimo sistema, naudojama profesionalų lygio „Canon“ fotoaparatuose, pvz., EOS R5 ir EOS R5 C, yra fantastiškas variantas kūrėjams, norintiems savo turinį kilstelėti į kitą lygį.

2. „Canon EOS R7“

Skaitmeninio turinio kūrėjams ir entuziastams, kuriems reikia profesionalų lygio funkcijų

 • Jutiklis: 32,5 MP APS-C formato
 • Automatinio fokusavimo sistema: „Dual Pixel CMOS AF“ su akių, veidų, gyvūnų ir objektų sekimo funkcija
 • Integruotas vaizdo stabilizatorius (IBIS): taip
 • Ekranas: 7,6 cm, 1,62 M taškų sukiojamasis LCD jutiklis ekranas
 • Didž. vaizdo skyra: 4K (3 840 x 2 160); 7K (perdiskretizuotas)
 • Saugykla: du SD kortelių lizdai
 • Vaizdo ieškiklis: 2,36 M taškų EVF su 1,15 k. didinimo geba
 • Objektyvų sistema: RF-S objektyvai; RF objektyvai (su 1,6 k. apkirpimo koeficientu); EF ir EF-S objektyvai, kai prijungtas tvirtinimo adapteris
 • Garsas: integruotas mikrofonas su vidinio triukšmo slopinimu; mikrofono įvestis
 • Filmo laikmačio režimas: 2 sekundės, 10 sekundžių, nuotolinis valdymas
 • Filmai: galimos vertikalios filmų proporcijos
 • Svoris: 539 g


Jei esate patyręs skaitmeninio turinio kūrėjas arba tiesiog norite kilstelėti vaizdo tinklaraščio turinį į kitą lygį, kad jis išsiskirtų, jums puikiai tiks profesionalų kokybės EOS R sistemos APS-C fotoaparatas, pvz., „Canon EOS R7“. Fotoaparatas EOS R7, kuriame dera 32,5 MP jutiklis su RF objektyvų apsodu, suteikiančiu prieigą prie „Canon“ profesionalų standarto RF objektyvų asortimento arba turimų EF-S ir EF objektyvų, suteiks jūsų turiniui aiškumo ir profesionalumo, kurio reikia norint išsiskirti „YouTube“ arba „Instagram“. Pasižymintis ta pačia išmaniąja automatinio fokusavimo sistema kaip ir EOS R10, fotoaparatas EOS R7 naudoja 527 AF zonas (651 zoną nuotraukų atveju), kad sektų objektus, veidus ir akis visame 100 % kadro ploto1, tad užtikrina, jog bus ryškus kiekvienos turinio sekundės vaizdas.

Skirtas į ateitį orientuotiems nepriklausomiems turinio kūrėjams, EOS R7 užtikrina 4K raišką, kai pasirenkama 60p, ir 7K perdiskretizuotą vaizdo įrašą, kai pasirenkama 30p, tad gaunamas neįtikėtinas detalumas, kai pereinama prie 4K. Turėdami „Canon Log 3“ vidinio įrašymo funkciją, įgyjate daug kūrybiško lankstumo vykdydami postprodukcijos darbus.

Fotoaparatas EOS R7, kuriame integruotas 5 ašių IBIS, sukonstruotas galvojant apie mėgstančiuosius filmuoti laikant fotoaparatą rankose, net ir prasčiausio apšvietimo sąlygomis ir naudojant objektyvus be vaizdo stabilizatoriaus. Kai derinamas su IS funkciją palaikančiu RF objektyvu, pvz., universaliuoju „Canon RF 35mm F1.8 MACRO IS STM“, pasižyminčiu plačiu matymo kampu ir šviesia maksimalia diafragma, fotoaparatu EOS R7 galima suteikti iki 7 padalų2 vaizdo stabilizavimą ir užtikrinti sklandų turinį be jokio drebėjimo, net jei filmuojate eidami.

Dulkių ir vandens nepraleidžiančiame EOS R7 taip pat yra du kortelių lizdai ir galimybė sinchroniškai filmuoti į abi korteles, kad visada turėtumėte nufilmuotos medžiagos kopiją. Dėl visų šių funkcijų fotoaparatas EOS R7 puikiai tinka nuotykius mėgstantiems kūrėjams, kurie nežino, kokiomis sąlygomis gali tekti filmuoti.

Kaip ir EOS R10, fotoaparate EOS R7 yra sukiojamasis LCD jutiklinis ekranas, kad būtų galima kurti vaizdo tinklaraščio įrašus laikant fotoaparatą rankose, ir įtaisytas mikrofonas su vidinio triukšmo slopinimu, tad garso kokybė prilygsta vaizdo kokybei.

Moteris šviesiai mėlyna striuke žiūri į prie trikojo pritvirtinto fotoaparato „Canon EOS RP“ sukiojamą jutiklinį ekraną.

Fotoaparato EOS RP 26,2 MP CMOS jutiklis veikia neįtikėtinai gerai silpno apšvietimo sąlygomis, o sukiojamajame LCD jutikliniame ekrane aiškiai matomas fiksuojamas objektas.

3. „Canon EOS RP“

Veiksmingas viso kadro beveidrodinis fotoaparatas vaizdo tinklaraštininkams, ieškantiems naujų kūrybinių galimybių

 • Jutiklis: 26,2 MP CMOS, viso kadro
 • Automatinio fokusavimo sistema: „Dual Pixel CMOS AF“ su veidų ir akių sekimo bei aptikimo funkcija, net kai EV yra –5
 • Ekranas: 7,5 cm, 1,04 M taškų sukiojamasis LCD jutiklinis ekranas
 • Maks. vaizdo skyra: 4K (3840 x 2160)
 • Objektyvų sistema: „Canon“ profesionalūs RF objektyvai; RF-S objektyvai; EF ir EF-S objektyvai, kai prijungtas tvirtinimo adapteris
 • Vaizdo ieškiklis: 2,36 M taškų OLED spalvinis EVF
 • Garsas: integruoti stereomikrofonai; mikrofono įvestis
 • Filmo laikmačio režimas: 2 sekundės, 10 sekundžių, nuotolinis valdymas
 • Filmai: galimos vertikalios filmų proporcijos
 • Svoris: 485 g


Viso kadro fotoaparatas, pvz., „Canon EOS RP“, yra puikus būdams išplėsti kūrybinius horizontus, kai jau esate įgiję patirties. Jo didelis ir labai jautrus 35 mm jutiklis suteikia didesnį veiksmingumą sudėtingomis ir besikeičiančio apšvietimo sąlygomis, taip pat daugiau galimybių valdyti ryškumo gylį, o tai gali padėti reguliuojant turinio nuotaiką ir atmosferą.

Fotoaparate EOS RP yra visos priemonės, kurių reikia norint išplėsti savo galimybių ribas, pvz., „Canon“ išmanioji AF sistema, galinti aptikti ir sekti veidus ir akis, veikianti išvien su pažangiaisiais greitai fokusuojančiais RF objektyvais, kad jūsų turinys atrodytų elegantiškas ir ryškus, užtikrinant ir 4K kokybę. Tai puikus korpusas, prie kurio galima jungti greitus ir įperkamus itin plataus kampo RF objektyvus, pvz., „Canon RF 16mm F2.8 STM“, kuris buvo sukurtas vaizdo tinklaraščių ir kūrybiško turinio kūrėjams.

Lengvas RF 24mm F1.8 MACRO IS STM, turintis pusiau makrorežimą, kuriuo galima gražiai sulieti antrą planą, arba universalusis RF 15-30mm F4.5-6.3 IS STM, sklandžiai ir tyliai veikiantis itin plataus kampo kintamojo židinio nuotolio objektyvas, taip pat būtų geras pasirinkimas. Abiejuose objektyvuose įdiegtas vaizdo stabilizavimas, kad vaizdo įrašai, užfiksuoti laikant fotoaparatą rankose, būtų stabilūs.

Fotoaparato EOS RP intuityviai naudojama naudotojo sąsaja ir meniu išdėstymas yra tokie patys kaip ir bet kurio kito „Canon“ skaitmeninio fotoaparato. Yra 23 pasirinktinės funkcijos, kurias galima susieti su Fn mygtukais, o programėlė „Canon Photo Companion“ parodys, ką kiekviena fotoaparato funkcija gali padaryti. Dar daugiau – visos fotoaparate įdiegtos profesionalų lygio funkcijos įtaisytos mažame ir lengvame korpuse, vadinasi, EOS RP galima naudoti turiniui kurti laikant fotoaparatą rankoje visą dieną.

Gelsvu džemperiu vilkintis vyras su akiniais žvelgia į pakreipiamą fotoaparato „Canon M50 Mark II“ ekraną.

Garsus kepėjas ir vaizdo tinklaraštininkas Matt Adlard naudojo „Canon EOS M50 Mark II“ savo stulbinamiems maisto šedevrams įamžinti.

Kvadrato forma išdėliota įvairi įranga, įskaitant „EOS M50 Mark II“, objektyvus, blykstę ir mikrofoną.

Jeigu norisi daugiau kūrybinės laisvės, su „EOS M50 Mark II“ galite naudoti EF ir EF-S objektyvus su „Canon“ tvirtinimo adapteriu EF-EOS M, o vaizdo tinklaraščių įrašams idealiai tinka specialūs „Canon EF-M“ objektyvai.

4. „Canon EOS M50 Mark II“

Universalus neveidrodinis „Canon“ fotoaparatas, skirtas naudoti ir viduje, ir lauke

 • Jutiklis: 24,1 MP APS-C formato
 • Ekranas: 7,5 cm pakreipiamas jutiklinis ekranas
 • Automatinio fokusavimo sistema: „Dual Pixel CMOS AF“ su veido ir objektų sekimo funkcija
 • Maks. vaizdo skyra: 4K (3840 x 2160)
 • Objektyvų sistema: fotoaparatui skirti kompaktiški, lengvi EF-M objektyvai ir EF bei EF-S objektyvai, suderinami su „Canon“ tvirtinimo adapteriu EF-EOS M.
 • Garsas: mikrofono įvestis
 • Filmo laikmačio režimas: 2 sekundės, 10 sekundžių, nuotolinis valdymas
 • Filmai: galimos vertikalios filmų proporcijos


„Canon EOS M50 Mark II“ buvo sukurtas galvojant apie vaizdo įrašus – ir susitelkiant būtent į tinklaraštininkų poreikius. Visų pirma „Canon EOS M50 Mark II“ siūlo net iki 143 automatinio fokusavimo taškų (priklausomai nuo naudojamo objektyvo), o „Dual Pixel“ automatinio fokusavimo funkcija leidžia sekti veidus ir objektus. Pasirinkite bet kurį objektą beveik visame kadre – piršto nevilkite, tiesiog palieskite norimą sufokusuoti vietą, kad perkeltumėte AF tašką arba sukurtumėte profesionalų lygio pritraukiamojo fokusavimo efektą.

„Canon EOS M50 Mark II“ puikiai tinka filmuoti esant silpnam apšvietimui. Filmuojant 4K režimu, fotoaparato jautrumas siekia iki ISO 6400. Tai reiškia, kad vaizdas bus aiškus, o spalvos tikslios, kur save befilmuotumėte: blausiai apšviestame miegamajame, ant lovos išpakuojantį naujus pirkinius, ar žingsniuojantį sostinės gatve skaisčioje vidurdienio saulėje. Jeigu filmuojate ne 4K, o HD kokybės režimu, galite rinktis norimą ISO: diapazonas siekia nuo 100 iki pat 25 600. Vadinasi, net nusifilmavus mėnesienoje sekėjai galės matyti jūsų veidą!

Sukiojamąjį ekraną galite staigiai atsukti į save ir nufilmuoti vaizdo tinklaraščio įrašą, kur bevaikštinėtumėte: po vietinį turgų ar Apalačų kalnų takeliais. „Canon EOS M50 Mark II“ automatinio fokusavimo sistema jūsų veidą pažymi kvadratu, reiškiančiu, kad esate fokusavimo zonoje. Fotoaparate integruota „Movie Digital IS“ leidžia vaizdą filmuoti lygiai net ir tada, kai fotoaparatą laikote rankoje.

Fotoaparate taip pat integruotas stereomikrofonas bei 3,5 mm stereominijungtis išoriniam mikrofonui. Su „Canon EF-M 15-45 mm f / 3.5-6.3 IS STM“ rinkinio objektyvu fotoaparatas „Canon EOS M50 Mark II“ patogiai telpa jūsų rankoje. Tai reiškia, kad galite filmuoti save ištiesta ranka ir nepavargti.

Didelį apsiaustą vilkintis vyras, filmuojantis save su ant rankinės kardaninės pakabos pritvirtintu „Canon PowerShot G7 X Mark III“.

Videografas ir fotografas Jamie James išbandė „Canon PowerShot G7 X Mark III“ lauke.

„Canon PowerShot G7 X Mark III“ ant turkio spalvos kilimėlio su išoriniu mikrofonu ir nuotoliniu valdikliu.

Tegul garsas nenuvilia. „PowerShot G7 X Mark III“ turi 3,5 mm lizdą išoriniam mikrofonui, todėl galite stulbinamą vaizdo įrašo kokybę papildyti tobulu garsu.

5. „Canon PowerShot G7 X Mark III“

Kišeninio dydžio „Canon“ fotoaparatas tinklaraščio įrašams filmuoti

 • Jutiklis: 20,1 MP keliasluoksnis CMOS 1.0
 • Ekranas: 7,5 cm pakreipiamas jutiklinis ekranas
 • Automatinio fokusavimo sistema: nenutrūkstamas automatinis fokusavimas su veido ir objektų sekimo funkcija (31 taško automatinis fokusavimas); 4 padalų IS poslinkio tipo objektyvai, išmanioji IS su 5 ašių „Advanced Dynamic“ IS ir automatinio išlyginimo funkcija
 • Maks. vaizdo skyra: 4K (3840 x 2160)
 • Filtras: įdiegtas ND filtras
 • Filmai: galimos vertikalios filmų proporcijos


Kompaktiškas, kišeninio dydžio „Canon PowerShot G7 X Mark III“ fotoaparatas turi didelį jutiklį ir integruotą 24-100 mm f (atitikmuo) / 1.8-2.8 objektyvą. Mažas fotoaparato svoris ir didelis jutiklis – idealus derinys vaizdo tinklaraštininkams ir geriausias pasirinkimas „YouTube“ vaizdo tinklaraščių kūrimui judant. Fotoaparatą galite įsidėti į kišenę ir visada turėti su savimi – ir išsitraukti jį, kai pasitaikys įamžinti vertų akimirkų. Fotoaparato objektyvas suveikia neįtikėtinai greitai, todėl nerizikuosite nieko praleisti, o su atverčiamu ekranu galėsite be vargo filmuoti save judėdami.

„PowerShot G7 X Mark III“ pranašumas – neįtikėtinai didelė židinio nuotolio įvairovė ir ypač didelė aprėptis. Todėl sporto varžybose galėsite filmuoti visą stadioną, o tada iškart peršokti į 100 mm židinio nuotolį ir užfiksuoti veiksmą aikštėje. Tada vėl sumažinkite pritraukimą, atverskite jutiklinį ekraną, palieskite jį ir nufilmuokite savo reakciją!

„PowerShot G7 X Mark III“ taip pat turi neįtikėtinai tikslų veido aptikimo ir sekimo režimą. Tai reiškia, kad galite laisvai judėti ir ekspresyviai reaguoti į tai, kas vyksta aplinkui: net ir iškėlę rankas galėsite nesibaiminti, kad jūsų veidas dings iš didžiausio ryškumo zonos.

„PowerShot G7 X Mark II“ puikiai veikia esant bet kokiam apšvietimui, nuo skaisčios saulės šviesos iki vienos lempos apšviesto miegamojo. Todėl šis fotoaparatas idealiai tinka mėgstantiems filmuoti įvairiausiose vietose.

Net ir maksimaliai pritraukę vaizdą ar judėdami galėsite filmuoti neįtikėtinai lygiai, lyg tikras kino profesionalas, nes 5 ašių „Advanced Dynamic IS“ užtikrins, kad fotoaparato filmuojamas vaizdas nedrebėtų.

6. Vaizdo tinklaraščiams tinkamiausi „Canon“ objektyvai

Yra daug „Canon“ objektyvų, puikiai tinkančių vaizdo tinklaraščiams kurti, kuriuose dera platus matymo kampas ir išskirtinė vaizdo kokybė. Įperkamas itin plataus kampo „Canon RF 16mm F2.8 STM“ yra puikus pirmasis objektyvas pradedančiam vaizdo tinklaraštininkui, suteikiantis kūrybiškumą atskleidžiančias galimybes turinio kūrėjams, norintiems užfiksuoti interjerų kadrus, taip pat plačiai apimančius vaizdus. Objektyve RF 24mm F1.8 MACRO IS STMdera platus matymo kampas ir šviesi maksimali diafragma bei vidinis stabilizavimas, o RF 15-30mm F4.5-6.3 IS STM siūlo universalųjį židinio nuotolį, kad patenkintų jūsų poreikius, – nuo itin plačių kampų, skirtų kurti vaizdo tinklaraščio įrašams laikant fotoaparatą rankose, iki siauresnių kampų, kai reikia pritraukti toliau esantį vaizdą. Kompaktiškas, įtraukiamas ir lengvas „Canon RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM“ taip pat puikus pasirinkimas ilgoms dienoms kelyje.

Autoriai: Jeff Meyer ir Peter Wolinski

 1. Taikoma, kai sekant objektą rodomas jo rėmelis ir prie fotoaparato prijungtas tinkamas objektyvas, kol veikia viso diapazono AF arba objektas sėkmingai aptinkamas kitoje srityje.
 2. 7 padalos pagal CIPA standartą su „Canon“ objektyvu „RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM“, kurio židinio nuotolis yra 150 mm.

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

 • Vasarišką suknelę ir skrybėlę nuo saulės dėvinti moteris laiko pakėlusi prie veido fotoaparatą „Canon EOS R10“, kad galėtų pažvelgti pro vaizdo ieškiklį priešais detalios ispaniškos architektūros statinį.

  KELIONIŲ FOTOGRAFIJA

  Kelionė po Seviliją su fotoaparatu „EOS R10“

  Tinklaraštininkė Diana Millos sužino, kodėl šis kūrybiškas fotoaparatas yra puikus palydovas kelionėse.

 • Moteris, šalia nešiojamojo kompiuterio nustatanti savo „Canon PowerShot G7 X Mark III“, kad galėtų iš savo svetainės filmuoti jogos treniruotę.

  KOMPAKTINIAI FOTOAPARATAI

  Geriausias kompaktinis fotoaparatas turiniui kurti

  Sužinokite, kaip „PowerShot G7 X Mark III“ gali padėti jums sužadinti savo kūrybiškumą kasdienybėje.

 • Socialinių tinklų nuomonės formuotoja Fatou N'Diaye, vilkinti pūkuotą rudą paltą, pasilenkia ir šypsosi į fotoaparatą „Canon“ EOS R50 ant trikojo.

  VAIZDO TINKLARAŠČIAI

  Turinio kūrimas naudojant EOS R50

  Kurkite aukštesnės kokybės socialinių tinklų turinį naudodami „Canon“ EOS R50.

 • Moteris laiko fotoaparatą, prijungtą prie trikojo, ištiesusi ranką ir nukreipusi į save; už jos matyti neryški įvairiaspalvių pastatų eile ant upės kranto.

  VAIZDO TINKLARAŠČIAI

  Kaip tapti vaizdo tinklaraštininku

  Pradėkite ir kurkite kokybiškus vaizdo tinklaraščius pasinaudodami mūsų tinklaraščių kūrimo patarimais pradedantiesiems.