VAIZDO TINKLARAŠČIAI

Vaizdo tinklaraščiams tinkamiausi „Canon“ fotoaparatai

Sužinokite, kaip su šiais puikiais, specialiai tinklaraštininkams skirtais „Canon“ fotoaparatais galite filmuoti ryškius įrašus, stebinti vaizdo kokybe ir mėgautis daugybe funkcijų.
Vaizdo tinklaraštininkas Matt Adlard sėdėdamas prie virtuvės stalo filmuoja su „EOS M50 Mark II“.

Vaizdo tinklaraštis yra puikus būdas žmonėms papasakoti apie save – o įrašams filmuoti jums reikia specialaus fotoaparato. Norite tapti nuomonės formuotoju su tūkstančiais sekėjų? O gal tiesiog gerai praleisti laiką pasakodamas apie savo hobį ar atostogų nuotykius? Vaizdo tinklaraštis suteikia daugybę galimybių atskleisti savo kūrybiškumą ir parodyti, koks esate. Taip, interneto erdvėje jau gausu vaizdo tinklaraštininkų. Tačiau kūrybingi, malonūs žmonės, turintys ką pasakyti, tikrai neliks neišgirsti ar nepastebėti.

Kūrybiškumas ir malonus bendravimas, žinoma, priklauso tik nuo jūsų. O „Canon“ pasirūpino, kad su trimis vaizdo tinklaraščiams skirtais fotoaparatais įgyvendinti idėjas būtų smagu ir paprasta. Gausite viską, ko reikia tobulam įrašui sukurti, nuo aukščiausios vaizdo kokybės iki kūrybiškų funkcijų. Visi trys „Canon“ fotoaparatai vaizdo tinklaraščiams kurti turi belaidžio interneto ir „Bluetooth“ funkciją, tad savo vaizdo įrašais ir nuotraukomis galima dalytis iš karto: belaidžiu ryšiu perkelti į išmanųjį įrenginį ir paskelbti socialiniuose tinkluose.

Gelsvu džemperiu vilkintis vyras su akiniais žvelgia į pakreipiamą fotoaparato „Canon M50 Mark II“ ekraną.

Garsus kepėjas ir vaizdo tinklaraštininkas Matt Adlard naudojo „Canon EOS M50 Mark II“ savo stulbinamiems maisto šedevrams įamžinti.

Kvadrato forma išdėliota įvairi įranga, įskaitant „EOS M50 Mark II“, objektyvus, blykstę ir mikrofoną.

Jeigu norisi daugiau kūrybinės laisvės, su „EOS M50 Mark II“ galite naudoti EF ir EF-S objektyvus su „Canon“ tvirtinimo adapteriu EF-EOS M, o vaizdo tinklaraščių įrašams idealiai tinka specialūs „Canon“ EF-M objektyvai.

1. „Canon EOS M50 Mark II“

Universalus neveidrodinis „Canon“ fotoaparatas, skirtas naudoti ir viduje, ir lauke

 • Jutiklis: 24,1 MP APS-C formatas
 • Ekranas: 7,5 cm pakreipiamas jutiklinis ekranas
 • Automatinio fokusavimo sistema: „Dual Pixel CMOS AF“ su veido ir objektų sekimo funkcija
 • Maks. vaizdo skyra: 4K (3840 x 2160)
 • Objektyvų sistema: fotoaparatui skirti kompaktiški, lengvi EF-M objektyvai ir EF bei EF-S objektyvai, suderinami su „Canon“ tvirtinimo adapteriu EF-EOS M.
 • Garsas: mikrofono įvestis
 • Filmo laikmačio režimas: 2 sekundės, 10 sekundžių, nuotolinis valdymas
 • Filmai: galimos vertikalios filmų proporcijos


„Canon EOS M50 Mark II“ buvo sukurtas galvojant apie vaizdo įrašus – ir susitelkiant būtent į tinklaraštininkų poreikius. Visų pirma „Canon EOS M50 Mark II“ siūlo net iki 143 automatinio fokusavimo taškų (priklausomai nuo naudojamo objektyvo), o „Dual Pixel“ automatinio fokusavimo funkcija leidžia sekti veidus ir objektus. Pasirinkite bet kurį objektą beveik visame kadre – piršto nevilkite, tiesiog palieskite norimą sufokusuoti vietą, kad perkeltumėte AF tašką arba sukurtumėte profesionalų lygio pritraukiamojo fokusavimo efektą.

„Canon EOS M50 Mark II“ puikiai tinka filmuoti esant silpnam apšvietimui. Filmuojant 4K režimu, fotoaparato jautrumas siekia iki ISO 6400. Tai reiškia, kad vaizdas bus aiškus, o spalvos tikslios, kur save befilmuotumėte: blausiai apšviestame miegamajame, ant lovos išpakuojantį naujus pirkinius, ar žingsniuojantį sostinės gatve skaisčioje vidurdienio saulėje. Jeigu filmuojate ne 4K, o HD kokybės režimu, galite rinktis norimą ISO: diapazonas siekia nuo 100 iki pat 25 600. Vadinasi, net nusifilmavus mėnesienoje sekėjai galės matyti jūsų veidą!

Sukiojamąjį ekraną galite staigiai atsukti į save ir nufilmuoti vaizdo tinklaraščio įrašą, kur bevaikštinėtumėte: po vietinį turgų ar Apalačų kalnų takeliais. „Canon EOS M50 Mark II“ automatinio fokusavimo sistema jūsų veidą pažymi kvadratu, reiškiančiu, kad esate fokusavimo zonoje. Fotoaparate integruota „Movie Digital IS“ leidžia vaizdą filmuoti lygiai net ir tada, kai fotoaparatą laikote rankoje.

Fotoaparate taip pat integruotas stereomikrofonas bei 3,5 mm stereominijungtis išoriniam mikrofonui. Su „Canon EF-M 15-45 mm f / 3.5-6.3 IS STM“ rinkinio objektyvu fotoaparatas „Canon EOS M50 Mark II“ patogiai telpa jūsų rankoje. Tai reiškia, kad galite filmuoti save ištiesta ranka ir nepavargti.

Didelį apsiaustą vilkintis vyras, filmuojantis save su ant rankinės kardaninės pakabos pritvirtintu „Canon PowerShot G7 X Mark III“.

Videografas ir fotografas Jamie James išbandė „Canon PowerShot G7 X Mark III“ lauke.

„Canon PowerShot G7 X Mark III“ ant turkio spalvos kilimėlio su išoriniu mikrofonu ir nuotoliniu valdikliu.

Tegul garsas nenuvilia. „PowerShot G7 X Mark III“ turi 3,5 mm lizdą išoriniam mikrofonui, todėl galite stulbinamą vaizdo įrašo kokybę papildyti tobulu garsu.

2. „Canon PowerShot G7 X Mark III“

Kišeninio dydžio „Canon“ fotoaparatas tinklaraščio įrašams filmuoti

 • Jutiklis: 20,1 MP keliasluoksnis CMOS 1.0
 • Ekranas: 7,5 cm pakreipiamas jutiklinis ekranas
 • Automatinio fokusavimo sistema: nenutrūkstamas automatinis fokusavimas su veido ir objektų sekimo funkcija (31 taško automatinis fokusavimas); 4 padalų IS poslinkio tipo objektyvai, išmanioji IS su 5 ašių „Advanced Dynamic“ IS ir automatinio išlyginimo funkcija
 • Maks. vaizdo skyra: 4K (3840 x 2160)
 • Filtras: įdiegtas ND filtras
 • Filmai: galimos vertikalios filmų proporcijos


Kompaktiškas, kišeninio dydžio „Canon PowerShot G7 X Mark III“ fotoaparatas turi didelį jutiklį ir integruotą 24-100 mm f (atitikmuo) / 1.8-2.8 objektyvą. Mažas fotoaparato svoris ir didelis jutiklis – idealus derinys vaizdo tinklaraštininkams ir geriausias pasirinkimas „YouTube“ vaizdo tinklaraščių kūrimui judant. Fotoaparatą galite įsidėti į kišenę ir visada turėti su savimi – ir išsitraukti jį, kai pasitaikys įamžinti vertų akimirkų. Fotoaparato objektyvas suveikia neįtikėtinai greitai, todėl nerizikuosite nieko praleisti, o su atverčiamu ekranu galėsite be vargo filmuoti save judėdami.

„PowerShot G7 X Mark III“ pranašumas – neįtikėtinai didelė židinio nuotolio įvairovė ir ypač didelė aprėptis. Todėl sporto varžybose galėsite filmuoti visą stadioną, o tada iškart peršokti į 100 mm židinio nuotolį ir užfiksuoti veiksmą aikštėje. Tada vėl sumažinkite pritraukimą, atverskite jutiklinį ekraną, palieskite jį ir nufilmuokite savo reakciją!

„PowerShot G7 X Mark III“ taip pat turi neįtikėtinai tikslų veido aptikimo ir sekimo režimą. Tai reiškia, kad galite laisvai judėti ir ekspresyviai reaguoti į tai, kas vyksta aplinkui: net ir iškėlę rankas galėsite nesibaiminti, kad jūsų veidas dings iš didžiausio ryškumo zonos.

„PowerShot G7 X Mark II“ puikiai veikia esant bet kokiam apšvietimui, nuo skaisčios saulės šviesos iki vienos lempos apšviesto miegamojo. Todėl šis fotoaparatas idealiai tinka mėgstantiems filmuoti įvairiausiose vietose.

Net ir maksimaliai pritraukę vaizdą ar judėdami galėsite filmuoti neįtikėtinai lygiai, lyg tikras kino profesionalas, nes 5 ašių „Advanced Dynamic IS“ užtikrins, kad fotoaparato filmuojamas vaizdas nedrebėtų.

„Canon“ ambasadorius Piotr Malecki klūpėdamas paplūdimyje filmuoja tinklinio žaidėją.

„EOS M6 Mark II“ – geriausias vaizdo tinklaraščių fotoaparatas kūrėjams, kurie nori, kad jų rinkinys augtų kartu su jais. „EOS M6 Mark II“ turi nuimamą elektroninį vaizdo ieškiklį, 3,5 mm lizdą išoriniams mikrofonams prijungti ir blykstės jungtį „hot shoe“ bei kitų suderinamų priedų, todėl suteikia daug galimybių jūsų kūrybiškumui plėstis.

3. „Canon EOS M6 Mark II“

Geriausias „Canon“ vaizdo tinklaraščių kūrimo įrenginys turinio kūrėjams

 • Jutiklis: 32,5 MP APS-C
 • Ekranas: 7,5 cm pakreipiamas jutiklinis ekranas
 • Automatinio fokusavimo sistema: „Dual Pixel CMOS AF“ su veido ir objektų sekimo funkcija ir akių AF
 • Maks. vaizdo skyra: 4K (3840 x 2160)
 • Objektyvų sistema: fotoaparatui skirti kompaktiški, lengvi EF-M objektyvai ir EF bei EF-S objektyvai, suderinami su „Canon“ tvirtinimo adapteriu EF-EOS M.
 • Garsas: mikrofono įvestis


„Canon EOS M6 Mark II“ – geriausias pasirinkimas turinio kūrėjams. Patogaus nešiotis kišeninio dydžio ir suderinamas su kompaktiniais EF-M objektyvais „EOS M6 Mark II“ bus šalia jūsų visur, kur tik jus nuves kūrybos ir nuotykių keliai.

32,5 megapikselių jutikliu „EOS M6 Mark II“ kuria neįtikėtino detalumo 4K vaizdo įrašus, o jo ISO 25 600 jautrumas filmuojant užtikrina puikius rezultatus visur – nuo ryškios vaizdo studijos iki naktinių miesto vaizdų. Juo taip pat galima filmuoti „Full HD“ raiška iki 120 k./sek. ir taip sukurti kinematografiškai atrodančius sulėtinto veiksmo vaizdus.

Ieškote geriausi vaizdo tinklaraščių fotoaparato atverčiamu ekranu? „EOS M6 Mark II“ jutiklinis ekranas paverčiamas 180 laipsnių kampu, kad galėtumėte save filmuoti namuose arba studijoje, ir 45 laipsnių į apačią, kad galėtumėte fotografuoti bet kokiu kampu.

„EOS M6 Mark II“ turi pažangią „Dual Pixel CMOS“ automatinio fokusavimo sistemą, todėl gali automatiškai aptikti veidus ir objektus ir juos sekti visame kadre. Naudodami šį fotoaparatą fokusavimo tašką galėsite pasirinkti ir rankomis – tereiks paliesti ekraną, todėl visada galėsite sufokusuoti būtent tai, ką norite.

Prijunkite „Canon“ tvirtinimo adapterį EF-EOS M ir galėsite „EOS M6 Mark II“ naudoti su EF-S ir EF objektyvais, kad pasiektumėte gražų ir seklų lauko gylį, suteikiantį jūsų vaizdo įrašams profesionalumo pojūtį.

Autoriai: Jeff Meyer ir Peter Wolinski

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

 • Moteris, šalia nešiojamojo kompiuterio nustatanti savo „Canon PowerShot G7 X Mark III“, kad galėtų iš savo svetainės filmuoti jogos treniruotę.

  KOMPAKTINIAI FOTOAPARATAI

  Geriausias kompaktinis fotoaparatas turiniui kurti

  Sužinokite, kaip „PowerShot G7 X Mark III“ gali padėti jums sužadinti savo kūrybiškumą kasdienybėje.

 • Garsus kepėjas Matt Adlard fotografuoja šokoladinį desertą su „Canon EOS M50 Mark II“.

  MAISTO FOTOGRAFIJA

  Sėkmės receptas: pristatome „Canon EOS M50 Mark II“

  Savamokslis kepėjas ir socialinių tinklų žvaigždė Matt Adlard išbando „EOS M50 Mark II“.

 • Asmuo paplūdimyje laiko priešais save fotoaparatą ant trikojo rankenos.

  VAIZDO TINKLARAŠČIAI

  Pradėkite savo vaizdo tinklaraštį jau šiandien

  Vadovaukitės mūsų vaizdo tinklaraščių kūrimo patarimais ir sužinosite, kaip sukurti gražų vaizdo įrašą, kuris patiks išrankiems žiūrovams.

 • „YouTube“ žvaigždė ir vaizdo tinklaraštininkas Mike Gray spaudžia įrašymo mygtuką „Canon PowerShot G7 X Mark III“ jutikliniame ekrane.

  VAIZDO TINKLARAŠČIAI

  Kūrybiški vaizdo tinklaraščiai su „PowerShot G7 X Mark III“

  „YouTube“ žvaigždė MikeVisuals atskleidžia, kaip naudodamas „Canon PowerShot G7 X Mark III“ kuria įdomius vaizdo tinklaraščius, ir dalijasi vaizdo tinklaraščių kūrimo patarimais.