Patirkite „Wi-Fi“ ryšio laisvę

„iOS“ ir „Android“ skirta programėlė „Canon PRINT Inkjet/SELPHY“ suteikia galimybę lengvai spausdinti, kopijuoti ir nuskaityti naudojantis išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu, tiesiogiai pasiekti debesijos paslaugas ir net nuotoliniu būdu patikrinti spausdintuvo būseną, vadovą ar tikralaikį rašalo lygį. Atsisiųskite ją nemokamai ir spausdinkite, kopijuokite bei nuskaitykite visiškai kitaip.


„App Store“
„Google Play“

kraštovaizdis

• Belaidžiu būdu spausdinkite iš bet kur

• Nuskaitykite be jokio vargo

• Reguliuokite kopijavimą

• Paprastas spausdinimas ir nuskaitymas naudojantis debesija

• Prisijungimas su NFC be jokių pastangų


Ne visuose gaminiuose yra visos funkcijos, todėl peržiūrėkite toliau pateiktą suderinamumo lentelę


Belaidžiu būdu spausdinkite iš bet kur

Free_download

Nemokamas atsisiuntimas

Spausdinti iš išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių niekada nebuvo paprasčiau dėl nemokamos programėlės „Canon PRINT inkjet/SELPHY“, esančios jūsų „iPhone“, „iPod“, „iPad“ arba „Android“ išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose – ją galima atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“

„App Store“
„Google Play“

Lengvas spausdinimas naudojantis „Wi-Fi“

Išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose saugomas nuotraukas ir dokumentus lengva spausdinti naudojantis vietiniu„Wi-Fi“ tinklu, įtaisytojo prieigos taško režimu arba „Wi-Fi Direct“, suderinamais su spausdintuvais ir prietaisais. Tiesiog prisijunkite, pasirinkite ir spausdinkite.

Easy_wifi_printing
SettingsNuostatos ir techninė priežiūra

Naudodamiesi išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu patikrinkite spausdintuvo būseną, informaciją apie rašalą ir pasiekite internetinį spausdintuvo vadovą, be to, atlikite spausdintuvo techninę priežiūrą.

Registruokite keletą spausdintuvų

Sklandžiai bendrinkite tarp naudotojų iki 10 spausdintuvų „MAXIFY“, „PIXMA“ arba „SELPHY“ ir spausdinkite belaidžiu būdu. Programėlė suderinamus belaidžius spausdintuvus „Wi-Fi“ tinkle randa automatiškai, todėl nereikia jų kiekvieną kartą ieškoti. Spausdintuvus galima rūšiuoti, ištrinti, pervadinti, o naujus spausdintuvus perstumti į viršų.

Register
Doc_conversion

Paprastas dokumentų konvertavimas

Lengvai konvertuokite savo įrenginyje saugomus biuro dokumentus į spausdinti tinkamus PDF failus. „iOS8“ naudotojai ne tik gali spausdinti dokumentus iš savo įrenginio ar debesijos, bet ir pasirinkti bei spausdinti kitose programose saugomus PDF failus.

Nuskaitykite be vargo

Nuskaitymas į mobiliuosius įrenginius

Nuskaitykite į mobilųjį įrenginį

Nuskaitykite dokumentus ir nuotraukas ir išsaugokite juos įvairiais formatais savo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje

Nuskaitymas į el. paštą

Nuskaitykite į el. paštą

Siųskite nuskaitytus failus kaip el. laiškus į bet kurį pasirinktą el. pašto adresą, naudodamiesi nuskaitymo į el. paštą funkcija.*


* Nuskaitymo į debesijos serverį ir nuskaitymo į el. paštą funkcijos prieinamos tik originalaus „Canon“ rašalo naudotojams

Paprastas spausdinimas ir nuskaitymas naudojantis debesija

Dar geriau išnaudokite savo spausdintuvą. Jei spausdintuvas susietas su debesija, programėlė „Canon inkjet/SELPHY“ suteikia prieigą prie debesijos tiesiog kelyje, todėl lengvai galite mėgautis nuotoline prieiga prie savo spausdintuvo internetu bei tiesioginiu spausdinimu ir nuskaitymu naudojantis populiariomis debesijos paslaugomis.*

* Nuskaitymo į debesijos serverį ir nuskaitymo į el. paštą funkcijos prieinamos tik originalaus „Canon“ rašalo naudotojams

Prisijungimas be jokių pastangų

Naudojantis programėle „Canon PRINT Inkjet/SELPHY“ lengva ir greita prisijungti prie spausdintuvo su įtaisytąja NFC – tiesiog palieskite savo „Android“ įrenginį prie spausdintuvo, kuriame veikia NFC, ir būsite pasirengę pradėti.

Palieskite, jei norite spausdinti ir nuskaityti

Jei norite greitai ir lengvai spausdinti nuotraukas ir dokumentus iš savo su NFC suderinamo „Android“ įrenginio, atsidarykite programą, pasirinkite, ką norite spausdinti, ir tiesiog palieskite savo įrenginį prie spausdintuvo

NFC technologija sukuriamas tiesioginis ryšys tarp jūsų įrenginio ir spausdintuvo, spausdintuvas užregistruojamas, o duomenys perduodami už jus – tam nereikia jokių tvarkyklių ar slaptažodžių.

Touch_to_print

Dažnai užduodami klausimai

Ar ši programėlė tinka mano spausdintuvui?

Norėdami sužinoti, ar mūsų programėlė tinka jūsų fotoaparatui, žiūrėkite toliau pateiktą tinkamų įrenginių sąrašą.

Ar visuose spausdintuvuose galimos visos funkcijos, t. y. spausdinimas, kopijavimas, nuskaitymas, susiejimas su debesija?

Ne, ne visuose modeliuose yra visos galimos funkcijos. Norėdami sužinoti, kokias funkcijas turi jūsų spausdintuvas, žiūrėkite pirmiau pateiktą tinkamų įrenginių sąrašą.

Kaip įdiegus programėlę pridėti spausdintuvą?

Užtikrinkite, kad spausdintuvas ir išmanusis įrenginys būtų tame pačiame „Wi-Fi“ tinkle. Pasirinkite piktogramą „Add Printer“ (pridėti spausdintuvą) viršutiniame kairiajame puslapio kampe, o tada pasirinkite „Register Printer“ (registruoti spausdintuvą).

Programėlė pradės ieškoti spausdintuvų, esančių tame pačiame „Wi-Fi“ tinkle kaip ir jūsų įrenginys. Kai ras, galėsite pasirinkti spausdintuvą ir suteikti jam unikalų pavadinimą.

Ar nesant interneto ryšio vis tiek galiu naudotis programėle norėdamas (-a) spausdinti / kopijuoti / nuskaityti?

Taip, nesant interneto ryšio vis tiek galite spausdinti naudodamiesi programėle ir „Access Point Mode“ arba „Wi-Fi Direct“, jei jūsų spausdintuvas / įrenginys jas palaiko.

Kaip spausdinti naudojantis „PIXMA Cloud Link“?

Šie žingsniai padės jums užregistruoti savo spausdintuvą ir įrenginį „PIXMA“ debesijos nuorodoje „PIXMA Cloud Link“.


1 žingsnis. Ekrano viršuje pasirinkite spausdintuvo piktogramą su savo modelio serijos numeriu.

2 žingsnis. Pasirinkite „Printer Information“ (spausdintuvo informacija).

3 žingsnis. Pasirinkite „Open“ (atverti).

4 žingsnis. Įveskite naudotojo vardą ir slaptažodį tapatumo nustatymui. Naudotojo vardas = ADMIN, slaptažodis = canon

5 žingsnis. Pasirinkite „IJ Cloud Printing Centre Setup“ (IJ debesijos spausdinimo centro sąranka).

6 žingsnis. Pasirinkite „Register with this service“ (užsiregistruoti šiai paslaugai).


Vadovaudamiesi ekrane pateikiamomis instrukcijomis susikurkite „PIXMA Cloud Link“ paskyrą ir užsiregistruokite.

(Norint pabaigti sąranką reikės prisijungti prie galiojančio elektroninio pašto adreso)

Ar NFC tinka mano fotoaparatui?

Diafragmos plokštelių Jei spausdintuvas palaiko NFC, naudojantis programėle „Canon PRINT Inkjet/SELPHY“ bus galima spausdinti tik iš išmaniojo įrenginio, kuriame veikia NFC funkcija.

Kaip užregistruoti kitą spausdintuvą, veikiantį su programėle?

Užtikrinkite, kad spausdintuvas ir išmanusis įrenginys būtų tame pačiame „Wi-Fi“ tinkle. Pasirinkite piktogramą „Add Printer“ (pridėti spausdintuvą) viršutiniame kairiajame puslapio kampe, o tada pasirinkite „Register Printer“ (registruoti spausdintuvą).

Kokie failų formatai tinka spausdinimui?

Galite spausdinti daugybę išmaniuosiuose įrenginiuose saugomų dokumentų ir vaizdų. Kai kurie iš tinkamo tipo failų yra šie: JPEG, PDF, „MS Office“ dokumentai.

Kaip pašalinti spausdintuvą?

Jei tai „iOS“ įrenginys, pagrindiniame meniu pasirinkite piktogramą „Add Printer“ (pridėti spausdintuvą) ir viršuje dešinėje spustelėkite „EDIT“ (redaguoti) – tada galėsite ištrinti spausdintuvus, pasirinkdami šalia kiekvieno spausdintuvo esančią raudoną trynimo piktogramą.

Jei tai „Android“ įrenginys, pagrindiniame meniu pasirinkite piktogramą „Add Printer“ (pridėti spausdintuvą) ir spustelėkite X šalia spausdintuvo, kurį norite ištrinti.

Kodėl iš savo išmaniojo telefono negaliu patekti į „Easy-PhotoPrint+“?

„Easy-PhotoPrint+“ yra prieinama tik planšetiniame kompiuteryje, bet ne išmaniajame telefone.

Kaip galiu pateikti atsiliepimus?

Mes nekantraujame išgirsti tiek teigiamus, tiek neigiamus jūsų atsiliepimus apie programėlę. Taip pat būtume jums dėkingi už pasiūlymus, kaip ją patobulinti.