Print app
alt text goes here

„Canon

Print“ programėlė

Kontroliuokite savo išmaniuoju įrenginiu ir nevaržomai spausdinkite, kopijuokite ir nuskaitykite

Atsisiųskite iš „App Store“
Atsisiųsti iš „Google Play“

Sklandžiai ir išmaniai

Sklandus ryšys nuo delno iki pat spausdintuvo su programėle „Canon PRINT“. Be vargo spausdinkite, kopijuokite ir nuskaitykite iš savo išmaniųjų įrenginių, patikrinkite spausdintuvo būseną ir susisiekite su debesijos serveriu*, kad galėtumėte valdyti dar lanksčiau.

*Ne visuose produktuose yra visos funkcijos.

Moderni ir mobili

Atsisiųskite nemokamai tobulą spausdinimo pagalbą – programėlę „Canon PRINT“. Susiekite savo išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį su spausdintuvu „Wi-Fi“ ryšiu, per integruotą prieigos tašką arba „Wi-Fi Direct“ ir būsite pasiruošę spausdinti. Viską žinokite apie techninę priežiūrą – per savo išmanųjį įrenginį patikrinkite spausdintuvo būseną ir rašalo lygį, taip pat atlikite techninės priežiūros užduotis nuotoliniu būdu.

Capture and create

Paprastas nuskaitymas

Paspartinkite nuskaitymą naudodamiesi programėle. Nuskaitykite dokumentus ir nuotraukas, išsaugokite juos įvairiais formatais ir nusiųskite tiesiai į savo išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį. Nuskaitytus failus galite nusiųsti tiesiai į el. paštą arba naudodami „PIXMA Cloud Link“ įkelti juos į debesijos serverį*.

* Nuskaitymo į debesijos serverį ir nuskaitymo į el. paštą funkcijos prieinamos tik originalaus „Canon“ rašalo naudotojams

Simple scanning

Debesijos paslaugų jungtys

Plačiau panaudokite savo spausdintuvą ir prisijunkite prie debesijos. Pasinaudokite „PIXMA Cloud Link“ ir nusiųskite nuskaitytus failus į populiariausius debesijos serverius*, įskaitant „Dropbox“, „Google Drive“ ir „OneDrive“, arba spausdinkite iš jų. Savo mėgstamiausias nuotraukas galite tiesiogiai spausdinti ir iš socialinių tinklų paskyrų, pvz., iš „Facebook“ ir „Instagram“.

* Nuskaitymo į debesijos serverį ir nuskaitymo į el. paštą funkcijos prieinamos tik originalaus „Canon“ rašalo naudotojams

Cloud connections

Naudokitės išmaniuoju telefonu kaip skaitytuvu

Naudodami programėlės „Canon PRINT“ funkcijas „Smartphone Capture“ ir „Copy“, galite greitai ir paprastai padaryti kopijas išmaniojo telefono fotoaparatu. Rezultatus galite tiesiogiai iš savo telefono išspausdinti, įrašyti arba išsiųsti el. paštu.

Use your smartphone as a scanner

Programėlės „Canon PRINT“ suderinamumas

Programėlę „Canon PRINT“ galima naudoti su dauguma „Wi-Fi“ ryšio funkciją turinčių spausdintuvų, įskaitant naujausius „PIXMA“, „MAXIFY“ ir „SELPHY“ modelius. Šią programėlę galima naudoti „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose, ji suderinama su „iOS“ 11.0 ~ 12.0 arba „Android OS“ 4.4 ~ 9.0 operacinėmis sistemomis.

Palaikomos kalbos: anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų, italų, olandų, portugalų, lenkų, rusų, danų, suomių, norvegų, švedų, čekų, turkų.

Galia jūsų delne

Paverskite išmanųjį įrenginį įmantriu spausdinimo įrankiu, naudodami šias „Canon“ programėles