CINE LENSES

Kino objektyvai

Sukurti laikantis aukštų kinematografijos standartų.

VISAS PASAULIS KAIP KINE

„Canon“ kino objektyvams būdingas išskirtinis optinis efektyvumas, tvirtas korpusas ir universalumas patenkins griežtus filmų kūrėjų reikalavimus. Šis asortimentas, sukurtas didelio formato 35 mm ir „Super 35mm“ kameroms, apima kintamo ir fiksuoto židinio nuotolio objektyvus bei didelį objektyvų apsodų pasirinkimą, įskaitant PL, EF ir RF tvirtinimo įtvarus. Nesvarbu, ar esate karjerą pradedantis filmų kūrėjas, patyręs profesionalas, ar kur nors tarp jų, „Canon“ turi jums tinkamą sprendimą.
Cine Primes

„Cine Primes“

Viso kadro fiksuoto židinio nuotolio kino objektyvų asortimentas aukščiausio lygio filmams kurti. Šie objektyvai, siūlomi su PL, EF ir RF tvirtinimo įtvarais, įvairiomis šviesos perdavimo padalomis ir židinio nuotoliais visame asortimente, užtikrina išskirtines optines charakteristikas, leisiančias išplėsti meninę jūsų raišką.

„Flex Zoom“ objektyvai

Kokybiški kintamo židinio nuotolio objektyvai su nuosekliai sparčia T2.4 (FF) ir T1.7 (S35) diafragma visame mastelio keitimo diapazone. Galima pritaikyti viso kadro ir „Super35“ kameroms, skirtoms kino ir virtualiai produkcijai.

Flex Zooms
Cine Servo

„Cine Servo“

Objektyvai „Canon Cine Servo“, sujungiantys įspūdingą 4K optinę kokybę ir transliacijoms skirtas funkcijas, siūlo platų pasirinkimą transliacijoms ir rankiniam darbui, kai reikia servovaldymo.

„Compact Cine Servo“

Sukurtas 4K „Super 35mm“ kameroms, su integruotu servovaldymu, automatiniu fokusavimu ir vaizdo stabilizavimu. Šie darbiniai objektyvai su EF tvirtinimo įtvaru tobulai tinka naudoti, kai kamera laikoma rankose arba pasidėjus ant peties.

Compact Cine Servo
 RF 24-105MM F2.8L IS USM Z

„Hybrid RF“

Pasižymi profesionaliomis ypatybėmis ir galimybėmis, kurios puikiai tinka tiek nuotraukoms, tiek vaizdo įrašams kurti. Galima rinktis servomechanizmo pagrindu veikiančius priartinimo adapterius ir sklandžiai nuotoliniu būdu priartinti vaizdą, naudojantis prijungimo ir valdymo parinktimis, tinkančiomis daugeliui ENG, transliavimo ir studijų programų.

Aukštos kokybės artinimas

Skirtas „Super 35mm“ kameroms su EF ir PL tvirtinimo įtvarais, užtikrina puikią 4K vaizdo kokybę aukščiausio lygio filmuotai medžiagai kurti.

Top End Zoom
Compact Zoom

Kompaktiškas „Zoom“

Skirtas „Super 35mm“ kameroms su EF ir PL tvirtinimo įtvarais, užtikrina puikią 4K vaizdo kokybę aukščiausio lygio filmuotai medžiagai kurti ir yra kompaktiškame ir lengvame korpuse.

Atraskite „Canon Pro Video“ profesionalius vaizdo įrašus ir naujas vaizdo įrašų galimybes.

Nesvarbu, ar kuriate įspūdingą nepriklausomą dokumentiką, įtraukią dramą nedidelėje erdvėje ar apdovanojimus pelnysiantį vaidybinį filmą, „Canon Pro Video“ profesionaliems vaizdo įrašams labai išplės jūsų kūrybines galimybes.

Discover Canon Pro Video