PROFESIONALŪS VAIZDO ĮRAŠŲ SPRENDIMAI

Transliacija

Jei stebės visas pasaulis – ieškokite naujausių technologijų pažangiausių mūsų vaizdo transliavimo produktų asortimente.

Jei pasaulis – jūsų scena

Atraskite „Canon“ privalumus. Mūsų pažangiausi objektyvai, fotoaparatai ir ekranai sukurti ir pagaminti pasinaudojant sukauptomis mūsų elektronikos ir optinio dizaino žiniomis. Rengiamų transliacijų vaizdo kokybė išties įspūdinga – nesvarbu, ar žiūrite sporto renginius, ar karčiausias žinias.

 • Sportas

  Kai filmuojate sporto renginiuose, svarbiausia – tikslumas. Įamžinti ginčą, kritinius momentus ir net pasaulio rekordus.

 • Tiesioginiai renginiai

  Profesionalams skirta vaizdo įrašų įranga padės įamžinti bet kurio tiesioginio renginio nuotaiką ir emocijas – ir muzikos festivalių, ir operų ar teatro.

 • Studijų produkcija

  Kruopščiai prižiūrimoje studijos aplinkoje mūsų įranga veikia nepriekaištingai, tad jūsų kuriama medžiaga bus dar geresnės vaizdo kokybės ir kūrybiškesnė.

 • Naujienų reportažai

  Sparčiame elektroninių naujienų reportažų pasaulyje ypač svarbu patikimumas, štai kodėl mūsų transliavimo įranga sukurta atsižvelgiant į universalumą ir galimybę lengvai naudotis.

 • Žurnalistika

  Filmuodami naujienų reportažus ir dokumentikos projektus įsitikinsite, kaip lengva naudotis mūsų profesionaliais fotoaparatais ir objektyvais, tad galėsite lengvai sutelkti dėmesį į siužetą.


Susiję straipsniai

 • STRAIPSNIS

  Geriausios „Canon“ vaizdo kameros: jūsų pagrindinis vadovas

  Kuri „Canon“ vaizdo kamera geriausiai tinka jūsų tiesioginėms transliacijoms, naujienų rinkimui ir įmonių vaizdo įrašų filmavimo poreikiams?

 • ARTICLE

  Filming Italian news on the CN-E70-200mm T4.4 L IS

  How the Canon Compact Cine Servo lens brought challenging walking interviews to the screen with flair.

 • ARTICLE

  Filming Nigella on Canon Cine Primes

  On celebrity chef Nigella Lawson's TV shows, the images are as rich as the food. DoP Robin Fox shares his shooting secrets.

 • ARTICLE

  Filming and grading for HDR video

  Filming for HDR delivery? Experts reveal which Canon cameras are best for HDR video, why good exposure is key, and how to plan an HDR workflow.

 • ARTICLE

  What a video camera brings to journalism

  Journalist and cinematographer Elisa Iannacone on what she looks for in a camera and her shooting experiences with the EOS C70 and XA55.

 • KIT

  Choosing the right 4K monitor

  If you work in video and post-production then you need a high-quality reference monitor. Find out about Canon's exciting and feature-packed range.


 • Canon Camera

  LENSES

  Transliavimo objektyvai

  Aukščiausios optinės kokybės 4K lęšiai aukščiausio lygio transliacijoms ir našumui.

  Canon Camera

  VAIZDO KAMEROS

  Profesionalų vaizdo kameros

  Įspūdingas našumas, paprastas naudojimas

  CANON CR-N700

  NUOTOLINĖS PTZ

  PTZ kameros

  Įvairios išskirtinai kokybiško 4K vaizdo nuotolinio pasukimo, pakreipimo ir priartinimo (PTZ) kameros, sukurtos įvairiai vaizdo produkcijai ir taikymo sritims.

  Canon Camera

  VAIZDO KAMEROS

  „Cinema EOS“ kameros

  Išskirtinė vaizdo kokybė, beribis kūrybinis valdymas.

  Canon Camera

  LENSES

  „Cinema EOS“ objektyvai

  „Canon Cine“ objektyvai apdovanoti neprilygstamomis optinėmis savybėmis, puikia konstrukcija ir funkcijomis, tinkamomis filmams kurti.

  broadcast

  INFORMACINIAI EKRANAI

  Profesionalūs ekranai

  „Canon“ 4K profesionalūs informaciniai ekranai pasižymi plačia spalvų gama ir dideliu dinaminiu diapazonu, todėl puikiai tinka vaizdo transliacijoms ir kino produkcijai.

  Būkite pirmieji, užsiregistruokite dabar

  Užsiregistruokite, kad gautumėte patarimų iš kitų profesionalų, pramonės srities naujienas, kvietimus į renginius ir aparatinės įrangos atnaujinimus.