ŽANRAS

Kūrybiški spaudiniai ir rankdarbiai

Išmanaus spausdinimo patarimai mokymuisi namuose, smagūs meno ir rankdarbių projektai visai šeimai bei protingi būdai panaudoti mėgstamiausias nuotraukas ir padidinti produktyvumą namų biure.

Įsivaizduokite, ką galite sukurti

„Canon EMEA“ – „Pinterest“

Yra daugybė būdų kurti namuose su „Canon“ popieriumi, programėlėmis ir spausdintuvu. Mūsų „Pinterest“ puslapyje rasite daugiau patarimų ir gudrybių!

PIXMA printer and printouts.
PIXMA printer and colouring paper printout.

Parodykite savo kūrybiškumą

Atsispausdinkite iliustratorių Wednesday Holmes ir Johannos Basford kurtus piešinius ir kūrybiškai juos nuspalvinkite.

Valentino dienos atvirukai visiems

Išsispausdinkite šiuos unikalius Wednesday Holmes sukurtus atvirukus ir atšvęskite unikalią savo meilės istoriją šią Valentino dieną.

A design for a Valentine’s Day card.

Rekomenduojami gaminiai ir rinkiniai

 • PIXMA TS7750i

  Spausdintuvai namams

  PIXMA TS7750i

  Greitas, aukštos kokybės spausdintuvas, kuris dėl kompaktiško dydžio ir supaprastinto naudojimo sklandžiai įsilieja į jūsų namų gyvenimą.
 • PIXMA TS7650i

  Spausdintuvai namams

  PIXMA TS7650i

  Greitas, aukštos kokybės spausdintuvas, kuris dėl kompaktiško dydžio ir supaprastinto naudojimo sklandžiai įsilieja į jūsų namų gyvenimą.
 • Serija „PIXMA TS8750“

  Spausdintuvai namams

  Serija „PIXMA TS8750“

  6 aukštos kokybės rašalinės ir paprastai naudojamas daugiafunkcis spausdintuvas visai šeimai, kad spausdintumėte ryškius dokumentus ar sodrių spalvų nuotraukas
 • Spausdintuvai namams

  PIXMA TS7450a Series

  Stilingas universalus sprendimas technologijų mėgėjams: įvairūs kūrybinio spausdinimo būdai ir ADF technologija, su kuria paprasčiau kopijuoti ir nuskaityti daug skirtingų lapų.
 • Spausdintuvai mažam biurui

  MAXIFY GX1050

  Dirbkite produktyviai namuose naudodamiesi šiuo sparčiu, kompaktišku, patogiu ir ekonomišku spausdintuvu „trys viename“ su pildomomis rašalinėmis.
 • MAXIFY GX7050

  Spausdintuvai „MegaTank“

  MAXIFY GX7050

  Naudodami šiuos didelės apimties užpildomus „MegaTank“ spausdintuvus galėsite kasdien spausdinti verslo kokybės dokumentus už vidutiniškai 90 proc. mažesnę nuosavybės kainą (palyginti su 10 pagrindinių lazerinių ir rašalinių spausdintuvų).
 • Spausdintuvai namams

  SELPHY CP1500

  Vos per kelias sekundes sukurkite sodrių spalvų labai patvarius spaudinius šiuo paprastu naudoti kompaktiniu nuotraukų spausdintuvu.
 • Spausdintuvai namams

  SELPHY SQUARE QX10

  Išsaugokite ypatingas akimirkas gražiai išspausdintose nuotraukose, kurias belaidžiu ryšiu galite kurti bet kur.
 • Spausdintuvai namams

  Canon Zoemini 2

  Akimirksniu spausdinkite iš savo išmaniojo telefono bet kada ir bet kur, naudodami kišeninio dydžio, baterijomis maitinamą spausdintuvą „Zoemini 2“.
 • Rašaliniai spausdintuvai

  Matte Photo Paper MP-101

  Ant matinio fotopopieriaus spausdinamos aukštos kokybės nuotraukos, piešiniai ir tekstas su matiniu efektu. Jis taip pat tinkamas kitiems kūrybiniams projektams – sveikinimo atvirukams, rodiniams ir modeliams iš popieriaus kurti.
 • Kiti žanrai

  Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

  Gaukite naujienas ir produktų informaciją