SPAUSDINIMAS

Geriausi spausdintuvai studentams

Raskite studentams skirtą spausdintuvą, tobulai atitinkantį jūsų poreikius ir biudžetą.
Nuo fotoaparato nusisukęs jaunuolis remiasi į stalą, ant kurio padėtas „Canon PIXMA“ spausdintuvas, augalai ir spausdinimo reikmenys.

Šiame skaitmeniniame amžiuje daugiausia rašytinės komunikacijos vyksta tekstinėmis žinutėmis, el. laiškais ir elektroniniais dokumentais, bet dar dažnai prireikia ir spausdinti.

„Canon“ spausdintuvų asortimentas garsėja ekonomiškumu, efektyvumu ir patikimumu. Kai kurie geriausiai tinka tekstui spausdinti, kiti pritaikyti spausdinti grafiką ir nuotraukas, be to, yra daugybė modelių, puikiai susidorojančių su abiem užduotimis, net jei biudžetas yra ribotas.

Studentai, kuriems kartais prireikia pateikti darbus spausdintine forma, turi ir kitų ne tokių akivaizdžių spausdinimo privalumų. Fizinių užrašų, kuriuose galima greitai ir lengvai rasti nuorodų, kūrimas gali būti puiki pagalbinė mokymosi ir pasikartojimo priemonė. Ir net jei pateiksite dokumentus elektronine forma, pirma, perskaičius juos spausdintine forma, galima lengviau pastebėti klaidas, be to, toks skaitymas akims yra sveikintina pertrauka nuo žiūrėjimo į ekraną. Studijuojantiesiems grafiką ir fotografiją dažnai tenka pateikti fizinius projektus, tad spaudinių kūrimas gali išties padėti norint kritiškai pažvelgti į savo paties darbą ir tiksliai nustatyti tobulintinas vietas.

Nešiojamasis kompiuteris šalia „Canon PIXMA“ spausdintuvo ant medinio stalo.

„Canon“ siūlo įvairių spausdinimo programėlių ir programinę įrangą, padedančią išnaudoti visas spausdintuvo galimybes.

Jei nesate įpratę rengti projektus spausdinti, programėlė „Canon Easy-PhotoPrint Editor“ padės redaguoti nuotraukas ir kurti koliažus, plakatus ir kt. naudojant įvairius šablonus. Be to, naudodami „Canon Easy-Layout Editor“ galite išdėstyti kelis failus (tekstą, skaičiuokles, PDF failus, vaizdus) ir spausdinti juos ant vieno lapo.

Dabar daug kolegijų ir universitetų užduotims tvarkyti naudoja „Google Classroom“. Jei jūsiškis yra vienas tokių, mūsų „Canon“ spausdintuvą galite naudoti norėdami išspausdinti darbalapius per debesį. Tiesiog prisijunkite prie „Google Classroom“ naudodamiesi spausdintuvo jutikliniu ekranu arba išmaniajame telefone įdiegta programėle ir galėsite spustelėti atskirus užsiėmimus ir išspausdinti užduočių, kurias paskyrė dėstytojai, lapus. Jei jūsų belaidžiame „Canon“ spausdintuve integruotas skaitytuvas, atlikę užduotį galėsite netgi nuskaityti baigtus lapus ir pateikti juos atlikdami veiksmus tiesiog spausdintuvo ekrane arba programėlėje.

Skaitykite toliau ir raskite puikų spausdinimo partnerį.

Studentiškam biudžetui palankūs spausdintuvai

„Canon PIXMA“ spausdintuvas ant tamsiai pilkos spalvos darbinio paviršiaus. Fone matyti mažas medinis stalelis ir trys kėdės.

„Canon PIXMA TS205“ serijos spausdintuvas yra įperkamiausias vienfunkcis šios įrenginių gamos spausdintuvas. Jame nėra integruoto skaitytuvo, bet jis yra tvirtos konstrukcijos ir nespalvotai bei spalvotai spausdina kokybiškus dokumentus bei ryškias 10x15 cm nuotraukas be paraščių.

Jei būtų viena studentiško gyvenimo konstanta, tai būtų bandymas neviršyti turimo biudžeto. Laimei, „Canon“ rašalinių spausdintuvų kaina gali būti labai kukli, o kompaktiška ir stilinga „Canon PIXMA TS205“ serija yra idealus variantas studentams.

Nesudėtingai ir lengvai naudojamas PIXMA TS205 yra ir gana greitas: A4 formato lapus nespalvotai spausdina 7,7 v./min. (vaizdų per minutę) sparta, o spalvotai – 4 v./min. sparta. Be to, kiek daugiau nei per minutę jis gali išspausdinti 10x15 cm blizgias nuotraukas be paraščių1.

Spausdintuvas ne tik įperkamas, bet ir pasižymi mažomis eksploatavimo išlaidomis. Jam reikia tik poros rašalo kasečių: vienos juodo rašalo, kitos – spalvoto rašalo, kurios greitai ir lengvai keičiamos. Galimi ir didelės išeigos kasečių variantai, kad spausdinimas būtų dar ekonomiškesnis, jei reikėtų spausdinti didesniais kiekiais. Kiekvienos XL kasečių poros užtenka maždaug 400 vienspalvių A4 formato dokumentų ir iki 300 dokumentų, jei spausdinama spalvotai.

„Canon PIXMA TS305“ serijos spausdintuvuose yra „Wi-Fi“ jungtis, kad galėtumėte spausdinti belaidžiu būdu, be to, jie suderinami su nemokama programėle „Canon PRINT“, padedančia sklandžiai spausdinti iš išmaniųjų įrenginių. Kartu tai reiškia, kad galite kopijuoti dokumentus, net jei pačiame spausdintuve nėra skaitytuvo.

Juodos spalvos „Canon PIXMA“ spausdintuvą, spausdinantį ant A4 formato popieriaus lapo, supa paveikslėliai ir nuotraukos, taip pat matyti išmanųjį telefoną laikanti ranka

„Canon PIXMA TS3350“ serijos spausdintuvu galite belaidžiu būdu spausdinti iš debesies, išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių naudodamiesi programėle „Canon PRINT“. Spausdintuve yra 3,8 cm nespalvinis LCD ekranas, juo galima spausdinti 13x13 cm kvadratines nuotraukas, taip pat labiau įprasto iki 13x18 cm formato nuotraukas.

Daugiafunkciame „Canon PIXMA TS3150“ serijos spausdintuve yra ir skaitytuvas, tad galite greitai ir lengvai skaitmeninti spausdintus vaizdus ir dokumentus arba daryti jų kopijas. Jame taip pat yra „Wi-Fi“ ryšio jungtis, jis suderinamas su „Apple AirPrint“ ir „Mopria™ for Android“, tad galima spausdinti tiesiai iš įrenginio. Jame naudojamos tos pačios rašalo kasetės kaip ir „Canon PIXMA TS205“ serijos ir „Canon PIXMA TS305“ serijos spausdintuvuose, su tomis pačiomis didelės talpos kasečių parinktimis.

Kaip ir „PIXMA TS3150“ atveju, nebrangiame „Canon PIXMA TS3350“ serijos spausdintuve yra parankus 3,8 cm ekranas spausdintuvo būsenai stebėti, juo galima spausdinti didesnes iki 13x18 cm dydžio nuotraukas be paraščių. Naudodami „PIXMA Cloud Link“ funkciją ir programėlę „Canon PRINT“ galite spausdinti ir iš debesies.

Studentams tinkamiausi kompaktiški spausdintuvai

„Canon PIXMA“ spausdintuvas ant stalo krašto. Fone matyti įvairūs stalai ir kėdės.

Kompaktiškas „Canon PIXMA TS305“ serijos spausdintuvas idealiai tinka, jei turite mažai vietos, tačiau reikia aukštos kokybės dokumentų ir nuotraukų spausdinimo galimybių.

Studentų bendrabučiai paprastai nepasižymi erdvumu, tad dažnai pirmenybė teikiama lengviems, mažai vietos užimantiems spausdintuvams. Minėtų „Canon“ spausdintuvų studentams dydis prasideda nuo maždaug 426x255x31 mm, svoris – nuo 2,5 kg, jei įrenginys tik spausdina, o daugiafunkciai įrenginiai yra nuo 435x316x145 mm dydžio ir 3,9 kg svorio. Jie užima labai mažai vietos, juos būtų paprasta perkelti iš vienos vietos į kitą, jei prireiktų.

„Wi-Fi“ ryšio jungties, kuri įdiegta daugelyje „Canon“ spausdintuvų, privalumas tas, kad spausdintuvą galite laikyti jums patogioje vietoje, o ne prijungtą prie kompiuterio. Be to, paranku galėti spausdinti iš bet kurios vietos naudojant nešiojamąjį kompiuterį ar telefoną, nes jų nereikia fiziškai prijungti prie spausdintuvo kabeliu. Pvz., galite nusiųsti spausdinimo užduotį iš nešiojamojo kompiuterio į spausdintuvą prieš išlipdami iš lovos ryte ir išimti spaudinį iš išvesties dėklo, kai būsite susiruošę eiti.

Kompaktiško „Canon PIXMA TS305“ serijos spausdintuvo dydis yra 430x282x143 mm, svoris – 2,9 kg, juo A4 formato dokumentai nespalvotai spausdinami iki 7,7 v./min. sparta, o spalvotai – iki 4 v./min. sparta. Be to, jis vos per 65 sekundes išspausdina 10x15 cm blizgias nuotraukas be paraščių.

Pereikite į aukštesnį lygį

Ranka laiko dokumentą, spausdinamą „Canon PIXMA“ spausdintuvu.

„Canon PIXMA TS7650i“ naudoja tokios pačios sudėties pigmentinį juodą rašalą kaip „Canon“ GX serijos verslo klasės spausdintuvai, todėl tekstas yra ypač ryškus ir atsparus tepliojimui.

„Canon PIXMA TS5350a“ serijos spausdintuvas gali dar daugiau, tad galite padidinti produktyvumą. Jame yra „Wi-Fi“ ryšio jungtis, jis tiesiogiai suderinamas su „Apple AirPrint“, „Mopria™ for Android“ ir „Canon“ nuosava „PIXMA Cloud Link“. Jame įdiegtas ir didesnės raiškos skaitytuvas, kuriuo galima užfiksuoti ir nukopijuoti ypač smulkias detales nuskaitant dokumentus arba nuotraukas ir kitus vaizdus. Be to, jis yra dar greitesnis: nespalvoti A4 formato dokumentai spausdinami iki 13 v./min. sparta, o spalvoti – iki 6,8 v./min. sparta. Taip pat galima spausdinti iki A4 formato blizgias nuotraukas be paraščių ir vos per 43 sekundes išspausdinti 10x15 cm nuotraukas be paraščių.

„PIXMA Ts5350a“ serijos spausdintuvuose yra ir priekinė A4 formato popieriaus tiekimo kasetė, ir galinis popieriaus tiekimo dėklas, į kurį galima dėti įvairių dydžių iki A4 formato popierių. Tai išties naudinga funkcija, jei norite spausdinti meno kūrinius, nuotraukas ir dokumentus, nes į priekinę kasetę galite dėti paprastą popierių, o specialias laikmenas arba fotopopierių – prireikus į galinį dėklą. Dar vienas pinigus taupantis ir ekologiškas privalumas – spausdintuve yra automatinio dvipusio spausdinimo funkcija, tad galima automatiškais išspausdinti dvipusius dokumentus ir nereikia rankomis apversti lapų.

Kompaktiškas spausdintuvas „Canon PIXMA TS7650i“ – tai dar vienas studentams prieinamas variantas. Jis greitas, spausdina nespalvotus ir spalvotus puslapius atitinkamai 15 v./min. ir 10 v./min. greičiu, o pigmentinis juodas rašalas neišsilieja ant paprasto popieriaus – tai didelis pranašumas redaguojant tekstą žymekliu.

Intuityvi sąsaja, pasiekiama pakreipiamame spalviniame ekrane, padeda lengvai nustatyti „PIXMA TS7650i“. Jis puikiai prijungiamas ir lengvai bei greitai susiejamas su „iOS“ įrenginiais „Wi-Fi“ ryšiu, todėl nereikia slaptažodžių. Galima prijungti ir naudojant „Wi-Fi Direct“ funkciją „iOS“ bei „Android“ įrenginiuose, tam skirtas spausdintuvo ekrane rodomas QR kodas.

Kaip ir PIXMA TS5350a serijos įrenginiuose, atskira vidinė popieriaus kasetė ir galinis įvesties dėklas suteikia galimybę vienu metu įdėti paprasto popieriaus ir fotopopieriaus. Šiek tiek aukštesnė PIXMA TS7750i versija yra su integruotu 35 lapų ADF (automatiniu dokumentų tiektuvu), kuris gali sutaupyti daug laiko nuskaitant arba kopijuojant kelių lapų dokumentus.

Eksploatacinių išlaidų mažinimas

„Canon PIXMA“ spausdintuvas, šalia kurio padėtas „Canon“ fotoaparatas ir išspausdintos kelionių, patiekalų bei žmonių nuotraukos.

Puikiai tinkantis nuotraukoms spausdinti spausdintuvas „Canon PIXMA G650“ yra „MegaTank“ serijos spausdintuvas su šešiomis pakartotinai užpildomomis dažomųjų miltelių pagrindu pagaminto rašalo rašalinėmis. Jos suteikia išplėstinį atspalvių diapazoną ir spalvų erdvę ir užtikrina, kad išspausdintos nuotraukos būtų optimalios kokybės. Taip pat yra vienfunkcis spausdintuvas „Canon PIXMA G550“, kuriame naudojamas tas pats rašalų asortimentas, tačiau nėra integruoto skaitytuvo.

Visuose minėtuose studentams skirtuose spausdintuvuose dera prieinama kaina ir labai konkurencingos eksploatavimo išlaidos.

Nors rašalo kasetės yra patogios, jos ne tokios ekonomiškos, jei reikia reguliariai spausdinti didelius kiekius. „Canon MegaTank“ spausdintuvai – tai taupi ir tvaresnė alternatyva, galinti pastebimai sumažinti eksploatacijos išlaidas.

„MegaTank“ serijos spausdintuvuose naudojamos ne rašalo kasetės, o rašalinės, kurias galima papildyti į butelius išpilstytais originaliais „Canon“ rašalais, kainuojančiais vos dalelę kasečių kainos. Nesuspaudžiami buteliai sukurti taip, kad papildymo rašalu procesas būtų paprastas ir nesukeliantis jokios netvarkos; kiekvienos spalvos rašalo purkštukų forma yra unikali, todėl neįmanoma supilti rašalo ne į jam skirtą rašalinę.

Išmanųjį telefoną laikanti jauna moteris sėdi prie stalo, ant kurio pastatytas „Canon PIXMA“ spausdintuvas.

Dėl puikios „MegaTank“ serijos spausdintuvo vertės spausdintuvas „Canon PIXMA G2520“ yra gera investicija, atsižvelgiant į tai, kad nepatirsite sąnaudų rašalui įsigyti per likusį studijavimo laikotarpį. Be to, nebelieka nepatogumų, su kuriais susiduriama perkant keičiamąsias kasetes. Spausdintuvas „Canon PIXMA G3520“ (pavaizduotas) suteikia visus tuos pačius privalumus, tačiau įtraukta ir įtaisytoji „Wi-Fi“ ryšio jungtis.

„Canon PIXMA G3520“ yra daugiafunkcis „MegaTank“ serijos spausdintuvas su įprastomis spausdinimo, nuskaitymo ir kopijavimo funkcijomis bei „Wi-Fi“ ryšio ir debesijos jungtimis. Jis tiekiamas su pakankamai rašalo, kad būtų galima nespalvotai išspausdinti įspūdingą net 6 000 lapų kiekį (daugiau nei 7 600 ekonominiu režimu) spausdinant nespalvotai arba iki 7 700 lapų spalvotai.

Jei norite turėti visus šiuos privalumus, tačiau jums nereikia „Wi-Fi“ ryšio jungties, spausdintuvas „Canon PIXMA G2520“ yra dar labiau įperkamas, o jo eksploatavimo išlaidos tokios pat mažos. Be to, abu šie modeliai net gali spausdinti spalvotus iki 1,2 m ilgio plakatus tik ant paprasto popieriaus.

Renkatės jūs

Norint pirmauti įtemptame studentiškame gyvenime, puiku turėti galimybę spausdinti tai, ką nori, ir ten, kur nori, o ne pasitikėti kitais žmonėmis ar paslaugas teikiančiomis įmonėmis, kurios atliktų reikiamą darbą. „Canon“ biudžetui palankūs PIXMA serijos spausdintuvai užtikrina patogų, spartų ir nesudėtingą spausdinimą bei didžiausią patikimumą. Be to, daugumoje jų yra patogumo suteikianti „Wi-Fi“ ryšio jungtis, veikianti kartu su jūsų išmaniesiems įrenginiams skirtomis programėlėmis, tad galite dar patogiau ir universaliau spausdinti studijų dokumentus.Autorius: Matthew Richards

 1. Nuotraukų spausdinimo sparta pagrįsta numatytąja nuostata naudojant ISO/JIS-SCID N2 šabloną, spausdinant ant fotopopieriaus „Plus Glossy II“ ir neįskaičiuojant duomenų apdorojimo kompiuteryje trukmės.

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

 • A top-down image of a Canon PIXMA printer outputting a large photo print. A phone displaying a camera roll is on the desk beside it.

  SPAUSDINIMAS

  Geriausi „Canon“ spausdintuvai nuotraukoms

  Nesvarbu, ar norite nuotraukas dėti į rėmelį, iškarpų albumą ar naudoti kaip lipduką, raskite savo kūrybiniams poreikiams tinkamiausią spausdintuvą.

 • Nešiojamasis kompiuteris atverstas ant stalo, ekrane rodoma programinė įranga „Canon Easy-PhotoPrint“, kairėje pusėje „Canon“ popierius, o dešinėje – „Canon“ spausdintuvas.

  SPAUSDINIMAS

  Jums tinkama „Canon“ spausdinimo programėlė

  Būkite kūrybingi ir organizuoti naudodamiesi „Canon“ spausdinimo programomis – jos tiks kiekvienam projektui.

 • Spausdintuvas „Canon PIXMA“ spausdina mažos mėlynos vazos nuotrauką, kurios įkvėpimas stovi šalia.

  SPAUSDINIMAS

  Geriausi spausdintuvai dizaineriams

  Dizaineriams spausdintuvas yra nepamainomas įrankis – padėsime išsirinkti jūsų poreikiams tinkamiausią modelį.

 • Juodas „Canon SELPHY CP1500“, žalias „Canon SELPHY Square QX10“, žalsvai mėlynas „Canon Zoemini S2“ ir rausvojo aukso spalvos „Canon Zoemini 2“ išdėstyti pilkame fone, aplink juos – spaudiniai, lipdukai ir priedai.

  KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Geriausi „Canon“ nešiojamieji spausdintuvai

  Susipažinkite su „Canon“ kompaktiškų spausdintuvų asortimentu ir sužinokite, kuris spausdintuvas tinka jums.