SPAUSDINIMO PATARIMAI

Daugybė „MegaTank“ spausdintuvo privalumų

„Canon MegaTank“ spausdintuvai leidžia spausdinti greičiau, lengviau, pasiekiant geresnę kokybę ir sutaupant daug vietos ir išlaidų. Štai viskas, ką reikia žinoti, kad išsirinktumėte modelį, kuris puikiai atitiktų jūsų poreikius.
A small office with a Canon MAXIFY GX5040 printer positioned in the middle compartment of a grey wall unit.

Dėl itin mažų eksploatavimo išlaidų ir patogių funkcijų „Canon MegaTank“ spausdintuvai puikiai tinka užimtiems namų, biuro ir studijuojantiems naudotojams. Juose naudojamos integruotos, pildomos rašalinės su išskirtinai didelės išeigos buteliukais, o ne įprastos kasetės. Su vienu rašalinių rinkiniu galima išspausdinti tūkstančius puslapių, todėl galėsite spausdinti ištisus mėnesius ar netgi metus. Tai taip pat reiškia mažiau plastiko atliekų, nes pakaitinio rašalo nereikės taip dažnai užsakinėti

Iš siūlomų spausdintuvų „MegaTank“ serijos galite pasirinkti jūsų poreikiams ir biudžetui tinkamiausią variantą. Naudojant namie, nesvarbu, ar esate studentas, smulkiojo verslo savininkas ar tėvas, derinantis namų ruošos darbus, „PIXMA“ G serijos modeliai užtikrina didelį efektyvumą, o, jei jums svarbiausia spausdinimo greitis, tuomet sparčiausi „MegaTank“ modeliai PIXMA G3560 ir PIXMA G2560 jums gali padėti sutaupyti laiko. PIXMA G3560 turi integruotą „Wi-Fi“ ryšį, kaip ir debesijos serveriams paruoštas PIXMA G3520, todėl galite spausdinti belaidžiu būdu iš išmaniųjų įrenginių.

PIXMA G2520, PIXMA G2560, PIXMA G3520, PIXMA G3560 ir MAXIFY GX6050 yra daugiafunkciai „trys viename“ spausdintuvai, leidžiantys spausdinti, kopijuoti ir nuskaityti, o MAXIFY GX7050 prideda fakso funkciją. Bet jei tiesiog norite pasinaudoti spausdintuvo „MegaTank“ ilgalaikiu taupumu, supaprastintas PIXMA G1520 ir naujasis, daugybę funkcijų turintis Canon MAXIFY GX5050 yra autonominiai spausdintuvai be nuskaitymo ir kopijavimo funkcijų.

Nesvarbu, ar ieškote paprasto naudoti universalaus spausdintuvo šeimai, ar patikimo įrenginio, kuris padėtų laiku priduoti kursinius darbus, ar net jei reikia didelių apimčių, nebrangaus spausdinimo sprendimo savo verslui, čia rasite šešias priežastis, kodėl „MegaTank“ spausdintuvas bus tinkamas jums.

1. Aukšta kokybė, maža spausdinimo kaina

Iš viršaus matomas spausdintuvas „Canon PIXMA G3520“ su aplink jį ant stalo padėtais rankdarbių popieriaus lapais.

„Canon MegaTank“ serija pasižymi sodriomis spalvomis ir išskirtinai ryškiais spaudiniais, kuriuose atkuriamos net smulkiausios detalės.

Spausdintuvo PIXMA G650, apsupto fotopopieriumi, atspausdintomis nuotraukomis ir „Canon“ fotoaparatu, vaizdas iš viršaus.

„MegaTank“ spausdintuvai PIXMA G550 ir PIXMA G650, kuriuose naudojamas šešių spalvų dažų pagrindo rašalas, užtikrina nepriekaištingą nuotraukų kokybę, ypač ant blizgaus ir žvilgančio popieriaus; talpos pakanka 3 800 6x4 colių nuotraukų spaudiniams, 3 700 puslapių iš juodo buteliuko ar 8 0001 puslapių iš viso rašalo buteliukų rinkinio.

Visi pradedančiųjų lygmens „MegaTank“ spausdintuvai (PIXMA G3560, G2560, G3520, G2520, G1520) gali išspausdinti iki 7 6001,2 puslapių su vienu juodo rašalo buteliuku, kai naudojami ekonominiu režimu, arba iki 7 7001 puslapių iš viso buteliukų rinkinio. Šiuose „MegaTank“ spausdintuvuose taip pat yra galinis dėklas, kuriame telpa 100 lapų, todėl galite daugiau laiko skirti darbui, ir mažiau laiko popieriaus pildymui.

Naudodamiesi spausdintuvu Canon PIXMA G5050, G6050 ar G7050, kurie labiau skirti namų biurui, galėsite išspausdinti iki 8 3003 puslapių ekonominiu režimu juodu rašalu, taip pat spausdinti iš abiejų pusių ir produktyviam darbui naudoti didelės talpos priekinį ir galinį popieriaus dėklus, kuriuose iš viso telpa 350 lapų popieriaus. G7050 papildomai yra 35 lapų automatinis dokumentų tiektuvas ir atskirai palaikoma fakso funkcija.

Biuro aplinkoje, kurioje yra dideli darbo krūviai ir keli naudotojai, geriausiai tinka„MegaTank“ spausdintuvų asortimentas „Canon MAXIFY GX“. Tarp modelių yra MAXIFY GX6050 ir MAXIFY GX7050, kurie leidžia spausdinti komercinės kokybės nespalvotus ir spalvotus dokumentus, sutaupydami vidutiniškai 85 % bendrų nuosavybės išlaidų, palyginti su 10 geriausių lazerinių ir rašalinių spausdintuvų4.

Tiems, kurie nori dar labiau padidinti našumą ir sumažinti išlaidas, GM2050 ir GM4050 yra „trys viename“ vienspalvių rašalinių spausdintuvai, galintys pagaminti 18 000 puslapių iš trijų juodo rašalo buteliukų5.

Gerokai mažesnė kaina ir didesnis produktyvumas, neaukojant kokybės – būtent tai suteikia „Canon MegaTank“ spausdintuvai. Spausdinant dokumentus, daugelis „PIXMA MegaTank“ spausdintuvų sukuria ryškias spalvas iš dažų pagrindo spalvoto rašalo, o išskirtinai ryškūs dokumentai pasiekiami naudojant specialų pigmentinį juodą rašalą. Net itin smulkus tekstas ir balti ženklai spalvotame fone bus matomi labai aiškiai. Palyginimui, MAXIFY GX6050 ir MAXIFY GX7050 naudoja pigmentinį rašalą visoms trims spalvoms, taip pat juodai, sukuria labai patvarius ir aukštos kokybės verslo dokumentus, kurie yra atsparūs vandeniui, trinčiai ir žymekliams.

Siekiant išskirtinės kokybės spalvotų nuotraukų, PIXMA G550 ir PIXMA G650 turi šešių spalvų dažų pagrindo rašalus. Jie užtikrina optimalią kokybę su išplėstu tonų diapazonu ir spalvų gama.

2. Paprastai užpildomos rašalinės

Prie skelbimų lentos nuotraukas seganti moteris. Žemiau ant stalo stovi „Canon“ spausdintuvas „PIXMA G3520“.

„Canon“ spausdintuvuose „MegaTank“ naudojamos užpildomos rašalinės, kurių užtenka tūkstančiams puslapių išspausdinti, todėl jūs galite daugiau dėmesio skirti kitiems darbams.

Užpildomi rašalo buteliai „Canon“ spausdintuvams „MegaTank“.

Nebijokite, kad išlaistysite rašalą – pylimas automatiškai sustabdomas, kai rašalinė užpildoma.

„MegaTank“ spausdintuvų rašalines užpildyti labai paprasta – tai gali padaryti kiekvienas žmogus namuose ar biure. Integruotos rašalinės aiškiai matomos spausdintuvo priekyje, todėl lengva stebėti rašalo lygį. Kai jas prireiks papildyti, tiesiog pakelkite lengvai atidaromus spalvomis pažymėtus dangtelius ir įkiškite rašalo butelį rašalui įpurkšti.

„Canon“ rašalo buteliai yra nesuspaudžiami, todėl pildymo procesas yra greitas ir švarus. „MegaTank“ spausdintuvai pasižymi ir unikalios formos rašalinių angomis. Šios angos atitinka rakto tipo antgalius ant naujo dizaino rašalo butelių, todėl nebėra pavojaus per klaidą įpilti netinkamo rašalo į netinkamą rašalinę. Specialaus dizaino buteliai taip pat automatiškai sustabdo pylimą, kai rašalinės yra užpildytos.

3. Greitas spausdinimas

Spausdintuvas MAXIFY GX5050 ant tvarkingai sutvarkyto biuro stalo su raštinės reikmenimis, monitoriumi, klaviatūra ir telefonu.

Kai reikia greičio, bet dirbate mažame biure, kuriame nėra daug erdvės, MAXIFY GX5050 suteikia tuos pačius į verslą orientuotus privalumus ir spartų spausdinimą kaip MAXIFY GX6050 ir GX7050, bet be skaitytuvo ir automatinio dokumentų tiektuvo, todėl yra ypač kompaktiškas ir elegantiškas.

Rašalu pildomas „Canon“ spausdintuvas „PIXMA G3520“.

Visi „Canon MegaTank“ spausdintuvai leidžia lengvai stebėti rašalo lygį spausdintuvo priekyje.

„Canon PIXMA G3560“ ir „PIXMA G2560“ pasiekia 10,86 v./min. (vaizdų per minutę) greitį, kai spausdina vienspalvius dokumentus, ir 6,06 v./min. greitį, kai spausdina spalvotus spaudinius. Tai puikus variantas, kai tenka dirbti spaudžiant terminams. Dar skubesniems darbams spausdintuvas „4 viename“ PIXMA G7050 spausdina 136 v./min. juodu rašalu ir 6,86 v./min. spalvotu rašalu, taip pat turi 35 lapų automatinį dokumentų tiektuvą, kad būtų galima lengvai kopijuoti ir skaityti kelių puslapių dokumentus.

Norint maksimaliai padidinti spausdinimo greitį, MAXIFY GX6050 ir MAXIFY GX7050 gali spausdinti 246 v./min. (vienspalvis spausdinimas) ir 15,56 v./min. (spalvotas spausdinimas). Pastarasis taip pat suteikia vienalaikio dvipusio nuskaitymo ir visą fakso funkciją, kad būtų galima greitai ir lengvai nuskaityti, kopijuoti ir siųsti faksu dvipusius dokumentus. Jei jums tereikia spausdinimo funkcijos, mažai vietos užimantis MAXIFY GX5050 užtikrina tokį patį greitį ir kokybę kaip ir kiti du GX modeliai, bet be integruoto skaitytuvo ar automatinio dokumentų tiektuvo.

Kasdieniam spausdinimui tinka PIXMA G3520, PIXMA G2520 ir PIXMA G1520 – jie spausdina 9,16 v./min. juodu rašalu ir 56 v./min. spalvotu rašalu, todėl galima greitai paruošti dokumentus.

Visi „MegaTank“ spausdintuvai sukurti taip, kad prastovos laikas būtų sumažintas iki minimumo. Jie turi lengvai pakeičiamą techninės priežiūros kasetę, kuri sumažina tikimybę, kad teks siųsti spausdintuvą taisyti. Techninės priežiūros kasetės naudojimą galite sekti per asmeninio ar nešiojamojo kompiuterio spausdintuvo tvarkyklę, arba naudodami programėlę „Canon PRINT“ (PIXMA G3520 ir PIXMA G3560), taip pat spausdintuvo ekrane (visuose, išskyrus PIXMA G1520). Spausdintuvas įspės, jeigu bus techninės priežiūros problema, todėl bet kokias klaidas galėsite lengvai išspręsti.

4. Be vargo veikianti belaidžio spausdinimo technologija

„Canon“ spausdintuvas „PIXMA G3520“ ant stalo prie išmaniojo telefono.

Naudodami „Canon PIXMA G3520“ ir „PIXMA G3560“ ar kitus „MegaTank“ serijos įrenginius galite belaidžiu būdu spausdinti iš išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio – tai efektyvus ir paprastas būdas, kai reikia suspėti su terminais.

Ir „Canon PIXMA G3520“, ir PIXMA G3560, kaip ir keli kiti „MegaTank“ serijos modeliai, turi integruotą „Wi-Fi“ ryšio funkciją. Lengva prisijungti ir pradėti spausdinti iš kompiuterio ar mobiliojo įrenginio – vienu mygtuko palietimu. PIXMA G5050, G6050, G7050, GM4050 ir GM2050 bei MAXIFY GX6050, GX7050 ir GX5050 taip pat turi eterneto ryšį darbui tinkle, todėl užtikrinamas greitas, stabilus ir saugus ryšys.

Jei dirbate nuotoliniu būdu ir turite pasidalyti dokumentais su bendradarbiais biure, arba jums reikia spausdintos mokymų medžiagos kursui internetu, galite pasiekti „MegaTank“ spausdintuvą, kuriame įjungtas „Wi-Fi“ ryšys internetu iš savo kompiuterio ar išmaniojo įrenginio ir tiesiogiai spausdinti iš populiarių debesijos paslaugų, pvz., „Google Drive“, „Google Classroom“, „Dropbox“, „Evernote“ ir kt.

Naudodami programėlę „Canon PRINT“ galite labai lengvai kontroliuoti spausdinimo ir priežiūros užduotis, be to, yra ir kitų „Canon“ programėlių, kuriose rasite įvairių kūrybinių sprendimų namams. Programėlėje „Creative Park“7 yra visko: nuo popierinių dirbinių ir pritaikomų atvirukų modelių, iki šventinių dekoracijų ir trimačių modelių, o naudodami programėlę „Easy-PhotoPrint Editor“ galėsite paversti mėgstamiausius kadrus stilingomis nuotraukomis ar unikaliomis dovanomis – kalendoriais, atvirukais, plakatais ir kt.

Norite atsisiųsti programėlę? Išskyrus GM2050 ir GM4050, „MegaTank“ spausdintuvai yra suderinami su „Apple“ „AirPrint“ ir „Mopria“ „Android“ įrenginiams, kad prie to paties tinklo, kuriame veikia spausdintuvas, prisijungę naudotojai galėtų paprastai prisijungti ir spausdinti per išmaniojo įrenginio integruotą spausdinimo protokolą.

5. Įvairiausių laikmenų palaikymas

Moteris, iš planšetinio kompiuterio spausdinanti spausdintuvu „MegaTank“.

„Canon“ spausdintuvams „MegaTank“ tinka įvairiausias popierius, įskaitant daugkartinį lipnųjį fotopopierių, lygintuvu užklijuojamas plėveles ir netgi iki metro ilgio plakatus.

„MegaTank“ spausdintuvais galite kiekvieną dieną spausdinti itin kokybiškus dokumentus ir gražias berėmes iki A4 formato nuotraukas 8 – bet su jais galima nuveikti ir daugiau. Šiai serijai naudojamos įvairių formatų ir tipų laikmenos, puikiai tinkančios verslo administravimui ir kitoms paskirtims, pvz., kuriant vizitines korteles ant matinio ir dvipusio popieriaus. The PIXMA G3560, G2560, G3520, G2520, G1520, G550 ir G650, taip pat MAXIFY GX6050, GX7050 bei GX5050 netgi gali spausdinti 1,2 metro paprasto popieriaus reklaminius plakatus. Spausdinant namie, „MegaTank“ spausdintuvai gali paversti namų darbus įdomiais ir suteikti daugybę valandų pramogų šeimai.

6. Patogus naudoti dizainas

MAXIFY GX7050 ir MAXIFY GX6050 ant darbo paviršiaus šalia didelės krūvos popieriaus ir spausdintuvo rašalo.

Nuo jų kompaktiškos, vietą taupančios konstrukcijos iki lengvų naudoti funkcijų – „MegaTank“ spausdintuvai, tokie kaip MAXIFY GX6050 ir MAXIFY GX7050, sukurti taip, kad juos naudoti būtų kuo paprasčiau.

Dauguma „Canon“ spausdintuvų „MegaTank“9 turi dviejų eilučių LCD ekraną, kuriame išsamiai nurodomi spausdintuvo nustatymai. Ekrane ne tik lengvai patikrinsite spausdintuvo būseną ir belaidžio ryšio nustatymus, bet ir galėsite tiesiogiai pakoreguoti spausdinimo parinktis, taip pat patikrinti, ar nereikia atlikti priežiūros užduočių, pvz., nuvalyti spausdinimo galvutes. Naudodami ekrane pateikiamas aiškias instrukcijas ar klaidų kodus, kuriuos rasite naudotojo vadove, lengvai ištaisysite bet kokias triktis ir klaidas. MAXIFY GX6050 ir MAXIFY GX7050 taip pat turi didesnius jutiklinius ekranus, todėl yra dar praktiškesni lengviau valdomi.

Spausdintuvai „MegaTank“ turi automatinio išsijungimo funkciją, todėl nenaudojami taupo energiją, bei automatinio įjungimo parinktį, kad prieš pradedant spausdinti nereikėtų paspausti įjungimo mygtuko. Tai suteikia papildomo patogumo, ypač jei tenka spausdinti dokumentus nuotoliniu būdu su „Wi-Fi“ ir debesijos ryšį palaikančiu modeliu.


Autoriai: Marcus Hawkins ir Matthew Richards

 1. Puslapių išeiga – tai vertė, apskaičiuota pasitelkus individualius „Canon“ bandymo metodus, naudojant ISO/IEC 24712 diagramos ir nepertraukiamo spausdinimo imitavimą su pakaitinėmis rašalinėmis po pradinės sąrankos.
 2. Ekonominiu režimu sumažinant tankį sumažinamos juodo rašalo sąnaudos, todėl galima išspausdinti 26 % daugiau puslapių nei standartiniu režimu.
 3. Ekonominiu režimu sumažinant tankį sumažinamos juodo rašalo sąnaudos, todėl galima išspausdinti 38 % daugiau puslapių nei standartiniu režimu.
 4. Apytikslis vidutinis sutaupymas spausdinant 1 000 puslapių per mėnesį per 5 metus, remiantis pradine aparatinės įrangos pirkimo kaina ir išlaidomis rašalui arba dažams. Skaičiuojant bendrai mažesnę nuosavybės kainą buvo naudoti 10 geriausiai parduodamų spalvinių lazerinių spausdintuvų ir 10 geriausiai parduodamų rašalinių spausdintuvų „IDC EMEA Hardcopy Tracker“ duomenimis (2020 m. I–III ketvirčio duomenimis). Daugiau informacijos rasite „Canon“ svetainėje.
 5. Puslapių išeiga – tai apytikslė vertė, nustatyta pasitelkus individualius „Canon“ bandymo metodus, naudojant ISO/IEC 19752 vienspalvės diagramos ir nepertraukiamo spausdinimo imitavimą su pakaitinėmis rašalinėmis po pradinės sąrankos. Puslapių išeiga labai priklauso nuo spausdinamo turinio ir kitų veiksnių.
 6. A4 formato dokumentų spausdinimo sparta ant paprasto popieriaus matuojama remiantis vidutiniu ESAT atliekant biuro kategorijos bandymą pagal standartą ISO/IEC 24734.
 7. Palaikomus modelius žr. https://ugp01.c-ij.com/ij/webmanual/WebPortal/PTA/pta_app_models.html?lng=en&type=non&app=cp. Jeigu jūsų spausdintuvas nėra palaikomas, žr. „Creative Park“ svetainę.
 8. Išskyrus „Canon PIXMA“ GM2050 ir GM4050.
 9. Spausdintuvai „Canon PIXMA“ G1520 ir GM2050 LCD ekrano neturi.

Susiję gaminiai

 • MAXIFY GX6050

  Spausdintuvai „MegaTank“

  MAXIFY GX6050

  Naudodami šiuos didelės apimties užpildomus „MegaTank“ spausdintuvus galėsite kasdien spausdinti verslo kokybės dokumentus už vidutiniškai 90 proc. mažesnę nuosavybės kainą (palyginti su 10 pagrindinių lazerinių ir rašalinių spausdintuvų).
 • MAXIFY GX7050

  Spausdintuvai „MegaTank“

  MAXIFY GX7050

  Naudodami šiuos didelės apimties užpildomus „MegaTank“ spausdintuvus galėsite kasdien spausdinti verslo kokybės dokumentus už vidutiniškai 90 proc. mažesnę nuosavybės kainą (palyginti su 10 pagrindinių lazerinių ir rašalinių spausdintuvų).
 • PIXMA G3560 gaminio vaizdas

  Spausdintuvai „MegaTank“

  PIXMA G3560

  Prisijunkite ir sutaupykite – šiuo itin produktyviu ir nebrangiu spausdintuvu galite pasikliauti kiekvieną kartą
 • „Canon“ PIXMA G2560 FRT vaizdas

  Spausdintuvai „MegaTank“

  PIXMA G2560

  Ypač greitas ir patogus didelės išeigos daugiafunkcis įrenginys kasdieniam ir nuosekliam ryškių dokumentų ir spalvingų nuotraukų spausdinimui.
 • Spausdintuvai „MegaTank“

  PIXMA G7050

  Išspausdinkite iki 18 000 puslapių ir užtikrinkite sklandžią gamybą su 35 puslapių ADF aukštai kokybei ir mažoms eksploatavimo sąnaudoms.
 • Spausdintuvai „MegaTank“

  PIXMA G6050

  Spausdintuvas su užpildomomis rašalinėmis – didelė išeiga, kokybė ir funkcionalumas už mažą puslapio kainą.
 • Spausdintuvai „MegaTank“

  PIXMA G5050

  Padidinkite naudingąjį laiką ir sumažinkite išlaidas su vargo nereikalaujančiu užpildomų rašalinių spausdintuvu
 • Susiję straipsniai

 • Išspausdinti „Canon PosterArtist“ eskizai ant stalo priešais „Canon MAXIFY“ spausdintuvą.

  SPAUSDINIMAS

  „Canon PosterArtist“

  Greitai, lengvai ir nemokamai kurkite profesionalių plakatų eskizus.

 • „Canon“ spausdintuvo nustatymo juostoje rodomi rašalo lygiai.

  SPAUSDINIMO PATARIMAI

  DUK apie spausdintuvą, rašalą ir popierių

  Suhaib Hussain atsako į keletą iš dažnai užduodamų klausimų apie technologijas, rašalą ir popierių.

 • A woman looks at a pile of papers, a Canon PIXMA printer and other stationery sitting on the table.

  SPAUSDINIMO PATARIMAI

  Kuris spausdintuvas labiausiai tinka jums?

  Raskite savo poreikiams tinkamiausią „Canon“ spausdintuvą – nuo šeimų ir studentų iki namų biuro darbuotojų.

 • SPAUSDINIMAS

  Rašalinis ar lazerinis spausdintuvas – kuris iš jų tinkamiausias jums?

  Sužinokite „Canon“ rašalinių ir lazerinių spausdintuvų skirtumus ir atsižvelgdami į savo poreikius išsiaiškinkite, kuris geriausiai tinka jums.