SPAUSDINIMO PATARIMAI

6 priežastys, kodėl jums reikalingas spausdintuvas „MegaTank“.

Laikas pereiti į aukštesnį lygį ir įsigyti spausdintuvą „MegaTank“? Sužinokite apie šios „Canon“ serijos privalumus.
Canon Camera
„Canon“ serijos PIXMA G spausdintuvuose „MegaTank“ vietoje įprastinių kasečių naudojamos integruotos, užpildomos rašalinės su ypač didelės išeigos rašalo buteliais. Su vienu rašalinių rinkiniu galima išspausdinti tūkstančius puslapių, todėl galėsite spausdinti ištisus mėnesius ar netgi metus. Pigesnės eksploatacijos, nei tradiciniai spausdintuvai, ir labai patogūs naudoti – tai tobuli įrenginiai kupiniems veiklos namams, biurui ar studentams.

Iš siūlomų spausdintuvų „MegaTank“ serijos galite pasirinkti jūsų poreikiams ir biudžetui tinkamiausią variantą. Kiekvienas spausdintuvas yra itin efektyvus, bet jeigu jums svarbiausias yra spausdinimo greitis, laiko jums padės sutaupyti greičiausi „MegaTank“ modeliai PIXMA G3560 ir PIXMA G2560. PIXMA G3560 turi integruotą „Wi-Fi“ ryšį, kaip ir debesijos serveriams paruoštas PIXMA G3520, todėl galite spausdinti belaidžiu būdu iš išmaniųjų įrenginių.

PIXMA G2520, PIXMA G2560, PIXMA G3520 ir PIXMA G3560 yra daugiafunkciai spausdintuvai „3 viename“, su kuriais galite spausdinti, kopijuoti ir nuskaityti. Bet jei tiesiog norite pasinaudoti spausdintuvo „MegaTank“ ilgalaikiu taupumu, supaprastintas PIXMA G1520 yra autonominis spausdintuvas be nuskaitymo ir kopijavimo funkcijų.

Nesvarbu, ar ieškote paprasto naudoti universalaus spausdintuvo šeimai, ar patikimo įrenginio, kuris padėtų laiku priduoti kursinius darbus, ar net jei reikia didelių apimčių, nebrangaus spausdinimo sprendimo savo verslui, čia rasite šešias priežastis, kodėl „MegaTank“ spausdintuvas bus tinkamas jums.
Iš viršaus matomas spausdintuvas „Canon PIXMA G3520“ su aplink jį ant stalo padėtais rankdarbių popieriaus lapais.

„Canon MegaTank“ serija pasižymi sodriomis spalvomis ir išskirtinai ryškiais spaudiniais, kuriuose atkuriamos net smulkiausios detalės.

1. Aukšta kokybė, maža spausdinimo kaina

Visi pradedančiųjų lygmens spausdintuvų „MegaTank“ serijos įrenginiai (PIXMA G3560, G2560, G3520, G2520, G1520) gali išspausdinti iki 7 6001,2 puslapių su vienu juodo rašalo buteliuku, kai naudojami ekonominiu režimu, arba iki 7 7001 puslapių iš spalvoto rinkinio. Šiuose „MegaTank“ spausdintuvuose taip pat yra galinis dėklas, kuriame telpa 100 lapų, todėl galite daugiau laiko skirti darbui, ir mažiau laiko popieriaus pildymui.

Jei nuolat tenka spausdinti dideliais kiekiais, įsigiję spausdintuvą Canon PIXMA G5050, G6050 ar G7050 galėsite išspausdinti iki 8 3003 puslapių ekonominiu režimu juodu rašalu, taip pat spausdinti iš abiejų pusių ir produktyviam darbui naudoti didelės talpos priekinį ir galinį popieriaus dėklus, kuriuose iš viso telpa 350 lapų popieriaus.

Gerokai mažesnė kaina ir didesnis produktyvumas, neaukojant kokybės – būtent tai suteikia „Canon MegaTank“ spausdintuvai. „MegaTank“ ryškios spalvos sukuriamos iš dažų pagrindo spalvoto rašalo, o išskirtinai ryškūs dokumentai pasiekiami naudojant specialų pigmentinį juodą rašalą. Net itin smulkus tekstas ir balti ženklai spalvotame fone bus matomi labai aiškiai.
Prie skelbimų lentos nuotraukas seganti moteris. Žemiau ant stalo stovi „Canon“ spausdintuvas „PIXMA G3520“.

„Canon“ spausdintuvuose „MegaTank“ naudojamos užpildomos rašalinės, kurių užtenka tūkstančiams puslapių išspausdinti, todėl jūs galite daugiau dėmesio skirti kitiems darbams.

2. Paprastai užpildomos rašalinės

„MegaTank“ spausdintuvų rašalines užpildyti labai paprasta – tai gali padaryti kiekvienas žmogus namuose ar biure. Integruotos rašalinės aiškiai matomos spausdintuvo priekyje, todėl lengva stebėti rašalo lygį. Kai jas prireiks papildyti, tiesiog pakelkite lengvai atidaromus spalvomis pažymėtus dangtelius ir įkiškite rašalo butelį rašalui įpurkšti.

„Canon“ rašalo buteliai yra nesuspaudžiami, todėl pildymo procesas yra greitas ir švarus. „MegaTank“ spausdintuvai pasižymi ir unikalios formos rašalinių angomis. Šios angos atitinka rakto tipo antgalius ant naujo dizaino rašalo butelių, todėl nebėra pavojaus per klaidą įpilti netinkamo rašalo į netinkamą rašalinę. Specialaus dizaino buteliai taip pat automatiškai sustabdo pylimą, kai rašalinės yra užpildytos.
Užpildomi rašalo buteliai „Canon“ spausdintuvams „MegaTank“.

Nebijokite, kad išlaistysite rašalą – pylimas automatiškai sustabdomas, kai rašalinė užpildoma.

Rašalu pildomas „Canon“ spausdintuvas „PIXMA G3520“.

Rašalinės matomos spausdintuvo priekyje, todėl galima paprastai stebėti rašalo lygį jose.

3. Greitas spausdinimas

„Canon PIXMA G3560“ ir „PIXMA G2560“ pasiekia 10,84 v./min. (vaizdų per minutę) greitį, kai spausdina vienspalvius dokumentus, ir 6,04 v./min. greitį, kai spausdina spalvotus spaudinius. Tai puikus variantas, kai tenka dirbti spaudžiant terminams.

Dar skubesniems darbams spausdintuvas „4 viename“ PIXMA G7050 spausdina 134 v./min. juodu rašalu ir 6,84 v./min. spalvotu rašalu, taip pat turi 35 lapų automatinį dokumentų tiektuvą, kad būtų galima lengvai kopijuoti ir skaityti kelių puslapių dokumentus.

Kasdieniam spausdinimui tinka PIXMA G3520, PIXMA G2520 ir PIXMA G1520 – jie spausdina 9,14 v./min. juodu rašalu ir 54 v./min. spalvotu rašalu, todėl galima greitai paruošti dokumentus.

Pradedančiųjų lygmens „MegaTank“ spausdintuvai taip pat buvo sukurti galvojant apie kuo mažesnes prastovas. Jie turi lengvai pakeičiamą techninės priežiūros kasetę, kuri sumažina tikimybę, kad teks siųsti spausdintuvą taisyti. Techninės priežiūros kasetės naudojimą galite sekti per asmeninio ar nešiojamojo kompiuterio spausdintuvo tvarkyklę, arba naudodami programėlę „Canon PRINT“ (PIXMA G3520 ir PIXMA G3560), taip pat spausdintuvo ekrane (visuose, išskyrus PIXMA G1520). Spausdintuvas įspės, jeigu bus techninės priežiūros problema, todėl bet kokias klaidas galėsite lengvai išspręsti.
„Canon“ spausdintuvas „PIXMA G3520“ ant stalo prie išmaniojo telefono.

Naudodami „Canon PIXMA G3520“ ir „PIXMA G3560“ ar kitus „MegaTank“ serijos įrenginius galite belaidžiu būdu spausdinti iš išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio – tai efektyvus ir paprastas būdas, kai reikia suspėti su terminais.

4. Be vargo veikianti belaidžio spausdinimo technologija

Ir „Canon PIXMA G3520“, ir PIXMA G3560, kaip ir keli kiti „MegaTank“ serijos modeliai, turi integruotą „Wi-Fi“ ryšio funkciją. Naudojantis mygtuku „Wireless Direct“ lengva prisijungti ir pradėti spausdinti iš kompiuterio ar mobiliojo įrenginio – vienu mygtuko palietimu. PIXMA G5050, G6050, G7050, GM4050 ir GM2050 taip pat turi eterneto ryšį darbui tinkle, todėl užtikrinamas greitas, stabilus ir saugus ryšys.

Jei dirbate nuotoliniu būdu ir turite pasidalyti dokumentais su bendradarbiais biure, arba jums reikia spausdintos mokymų medžiagos kursui internetu, galite pasiekti PIXMA spausdintuvą, kuriame įjungtas „Wi-Fi“ ryšys internetu iš savo kompiuterio ar išmaniojo įrenginio ir tiesiogiai spausdinti iš populiarių debesijos paslaugų, pvz., „Google Drive“, „Google Classroom“, „Dropbox“, „Evernote“ ir kt.

Naudodami programėlę „Canon PRINT“ galite labai lengvai kontroliuoti spausdinimo ir priežiūros užduotis, be to, yra ir kitų „Canon“ programėlių, kuriose rasite įvairių kūrybinių sprendimų namams. Programėlėje „Creative Park“5 yra visko: nuo popierinių dirbinių ir pritaikomų atvirukų modelių, iki šventinių dekoracijų ir trimačių modelių, o naudodami programėlę „Easy-PhotoPrint Editor“ galėsite paversti mėgstamiausius kadrus stilingomis nuotraukomis ar unikaliomis dovanomis – kalendoriais, atvirukais, plakatais ir kt.

Norite atsisiųsti programėlę? „MegaTank“ spausdintuvai yra suderinami su „Apple“ „AirPrint“ ir „Mopria“ „Android“ įrenginiams, kad prie to paties tinklo, kuriame veikia spausdintuvas, prisijungę naudotojai galėtų paprastai prisijungti ir spausdinti per išmaniojo įrenginio integruotą spausdinimo protokolą.
Moteris, iš planšetinio kompiuterio spausdinanti spausdintuvu „MegaTank“.

„Canon“ spausdintuvams „MegaTank“ tinka įvairiausias popierius, įskaitant daugkartinį lipnųjį fotopopierių, lygintuvu užklijuojamas plėveles ir netgi iki metro ilgio plakatus.

5. Įvairiausių laikmenų palaikymas

„MegaTank“ spausdintuvais galite kiekvieną dieną spausdinti itin kokybiškus dokumentus ir gražias berėmes iki A4 formato nuotraukas6 – bet su jais galima nuveikti ir daugiau. Šiai serijai naudojamos įvairių formatų ir tipų laikmenos, puikiai tinkančios verslo administravimui ir kitoms paskirtims, pvz., kuriant lipdukus katalogams ir vizitines korteles ant matinio ir dvipusio popieriaus. Modeliais PIXMA G3560, G2560, G3520, G2520 ir G1520 galima netgi spausdinti 1,2 metro reklaminius plakatus. Namuose naudojamais „MegaTank“ spausdintuvais galima susikurti daug smagių pramogų šeimai, naudojant daugkartinį lipnųjį popierių ir magnetinį fotopopierių. Nuotraukas galima spausdinti ant įvairaus blizgaus ir pusiau blizgaus popieriaus ir netgi susikurti lygintuvu užklijuojamą plėvelę.

6. Patogus naudoti dizainas

Dauguma „Canon“ spausdintuvų „MegaTank“7 turi dviejų eilučių LCD ekraną, kuriame išsamiai nurodomi spausdintuvo nustatymai. Ekrane ne tik lengvai patikrinsite spausdintuvo būseną ir belaidžio ryšio nustatymus, bet ir galėsite tiesiogiai pakoreguoti spausdinimo parinktis, taip pat patikrinti, ar nereikia atlikti priežiūros užduočių, pvz., nuvalyti spausdinimo galvutes. Naudodami ekrane pateikiamas aiškias instrukcijas ar klaidų kodus, kuriuos rasite naudotojo vadove, lengvai ištaisysite bet kokias triktis ir klaidas.

Spausdintuvai „MegaTank“ turi automatinio išsijungimo funkciją, todėl nenaudojami taupo energiją, bei automatinio įjungimo parinktį, kad prieš pradedant spausdinti nereikėtų paspausti įjungimo mygtuko. Tai suteikia papildomo patogumo, ypač jei tenka spausdinti dokumentus nuotoliniu būdu su „Wi-Fi“ ir debesijos ryšį palaikančiu modeliu.

Autorius: Marcus Hawkins
 1. Puslapių išeiga – tai vertė, apskaičiuota pasitelkus individualius „Canon“ bandymo metodus, naudojant ISO/IEC 24712 diagramos ir nepertraukiamo spausdinimo imitavimą su pakaitinėmis rašalinėmis po pradinės sąrankos.
 2. Ekonominiu režimu sumažinant tankį sumažinamos juodo rašalo sąnaudos, todėl galima išspausdinti 26 % daugiau puslapių nei standartiniu režimu.
 3. Ekonominiu režimu sumažinant tankį sumažinamos juodo rašalo sąnaudos, todėl galima išspausdinti 38 % daugiau puslapių nei standartiniu režimu.
 4. A4 formato dokumentų spausdinimo sparta ant paprasto popieriaus matuojama remiantis vidutiniu ESAT atliekant biuro kategorijos bandymą pagal standartą ISO/IEC 24734.
 5. Palaikomus modelius žr. https://ugp01.c-ij.com/ij/webmanual/WebPortal/PTA/pta_app_models.html?lng=en&type=non&app=cp. Jeigu jūsų spausdintuvas nėra palaikomas, žr. „Creative Park“ svetainę.
 6. Išskyrus „Canon PIXMA“ GM2050 ir GM4050.
 7. Spausdintuvai „Canon PIXMA“ G1520 ir GM2050 LCD ekrano neturi.

Susiję straipsniai

 • PRINTING

  Meet the PIXMA G640 and PIXMA G540

  Discover the new features of the next generation of Canon MegaTank printers.

 • SPAUSDINIMAS

  „Canon“ PIXMA G serija

  Trijuose atvejų tyrimuose nagrinėjama, kaip serijos „Canon PIXMA G“ įrenginiai gali sustiprinti jūsų verslą.

 • Get-Inspired-PIXMA-TR8550

  SPAUSDINIMAS

  Spausdinimas per belaidį ryšį

  Susikurkite belaidį namų biurą ir spausdinkite iš bet kur – jį įrengti labai paprasta.

 • Sustiprinkite savo verslą su „MAXIFY GX7050“

  SPAUSDINIMAS

  Sustiprinkite savo verslą su „MAXIFY GX7050“

  Puikiai verslui tinkantis „Canon MAXIFY GX7050“ veikia greitai ir yra universalus, todėl už ypač mažą eksploatavimo kainą galite gauti aukščiausios klasės produkciją.