Canon Camera

Spausdintuvai „MegaTank“

MAXIFY GX6050

Patirkite, ką reiškia išties produktyvus verslo spausdinimas su „MegaTank“ ir didelės išeigos užpildomomis rašalinėmis. Gaukite verslo kokybės spaudinius už neįtikėtinai žemą nuosavybės kainą.

Nebrangus spausdinimas su „MAXIFY GX6050“ ir „MAXIFY GX7050“

Vidutiniškai 85 % mažesnė bendra nuosavybės kaina, lyginant su 10 pagrindinių lazerinių ir rašalinių spausdintuvų4

Jūsų poreikiams

Pasirinkite ekonomišką verslo spausdintuvą, kuris tobulai tiks jūsų aplinkai.

Serija „MAXIFY GX“

Funkcijos

Spausdinimas, kopijavimas ir nuskaitymas su ADF ir „Wi-Fi“ bei eternetu

Spausdinimas, kopijavimas, nuskaitymas ir fakso funkcija su ADF ir „Wi-Fi“ bei eternetu

Spausdinimo technologija

Spausdintuvas su užpildomomis rašalo kasetėmis

Spausdintuvas su užpildomomis rašalo kasetėmis

Puslapių išeiga (A4 formato spalvinis dokumentų spausdinimas)

Juodas: 6 000 puslapių1
(ekonominiu režimu 9 000 puslapių)2

Spalvotas: 14 000 puslapių1
(ekonominiu režimu 21 000 puslapių)2

Juodas: 6 000 puslapių1
(ekonominiu režimu 9 000 puslapių)2

Spalvotas: 14 000 puslapių1
(ekonominiu režimu 21 000 puslapių)2

Ekranas

6,9 cm pakreipiamas LCD jutiklinis ekranas, spalvotas

6,9 cm pakreipiamas LCD jutiklinis ekranas, spalvotas

Didelė spausdinimo sparta³

Juodas 24,0 v./min

Spalvotas 15,5 v./min

Juodas 24,0 v./min

Spalvotas 15,5 v./min

Pirmojo spaudinio pateikimas (angl. FPOT) nespalvotai³

Apie 7 sekundės

Apie 7 sekundės

ADF

50 lapų ADF

50 lapų D-ADF
(Dvipusis nuskaitymas per vieną kartą)

Galimybė naudoti įvairias laikmenas

Paprastas popierius

Pusiau blizgus

Blizgus

Matinis

Daugkartinis lipnusis fotopopierius

Magnetinis fotopopierius

Lygintuvu užklijuojamos plėvelės

Vokai

1200 mm plakatų spausdinimas

Paprastas popierius

Pusiau blizgus

Blizgus

Matinis

Daugkartinis lipnusis fotopopierius

Magnetinis fotopopierius

Lygintuvu užklijuojamos plėvelės

Vokai

1200 mm plakatų spausdinimas

Visos ryšio galimybės

USB

„Wi-Fi“ (2,4 GHz ir 5 GHz)

Eternetas

USB

„Wi-Fi“ (2,4 GHz ir 5 GHz)

Eternetas

Nuskaitymas

Nuskaitykite į el. paštą

Nuskaitymas į aplanką

Nuskaitymas į USB

Nuskaitykite į el. paštą

Nuskaitymas į aplanką

Nuskaitymas į USB

Paprasto popieriaus talpa

Galinis dėklas: 100 lapų

1 kasetė: 250 lapų

Galinis dėklas: 100 lapų

1 kasetė: 250 lapų

2 kasetė: 250 lapų

Matmenys

Apie 399 x 410 x 254

Apie 399 x 410 x 314

Priežiūros kasetė

Taip – keičiama naudotojo

Taip – keičiama naudotojo

Meistriškumas bet kokioje aplinkoje

Kai svarbi maža puslapio kaina ir didelės kasdienio spausdinimo apimtys, „MAXIFY GX6050“ neturi sau lygių.

Pagrindinė nauda

Mažos sąnaudos nuolat

Sumažinkite verslo spausdinimo išlaidas: iš spalvoto rašalo buteliukų rinkinio galite išspausdinti net 14 0001 puslapių arba 6 0001 puslapių iš juodo rašalo buteliuko. Jei norite sutaupyti dar daugiau, perjunkite ekonominį režimą2.
Nebrangus spausdinimas su „MAXIFY GX6050“ ir „MAXIFY GX7050“

Patvarūs dokumentai – nedelsiant

Spausdinkite akį patraukiančius ir tobulai detalius verslo dokumentus visus terminus pranokstančiu greičiu – 24 v./min. nespalvotai ir 15,5  v./min. spalvotai3. Naudokite specialias verslo funkcijas ir lengvai tvarkykite dokumentų srautus.
Patikimas dokumentų spausdinimas su „MAXIFY GX6050“ ir „MAXIFY GX7050“

Mažas, bet labai pajėgus

Pasilengvinkite savo darbą su 50 lapų automatiniu dokumentų tiektuvu, pakreipiamu 6,9 cm spalvotu jutikliniu ekranu ir iki 350 lapų popieriaus tiekimu. Naudokite įvairias laikmenas – galite netgi spausdinti iki 1,2 m ilgio plakatus.
Kompaktiški, bet puikiai veikiantys – „MAXIFY GX6050“ ir „MAXIFY GX7050“

Maksimalus efektyvumas

Būkite atsakingi – rinkitės efektyviai energiją vartojantį spausdinimą su didelės išeigos rašalo buteliais, kurie padeda sumažinti atliekų kiekį. Naudotojo keičiama priežiūros kasetė užtikrina minimalią prastovų trukmę.
Efektyviai energiją vartojantis spausdinimas su „MAXIFY GX6050“ ir „MAXIFY GX7050“

Prisijunkite

Spausdinkite, kopijuokite, nuskaitykite ir junkitės prie debesijos serverių, naudodami programėlę „Canon PRINT“. Įrenginys suderinamas su „Apple AirPrint“ („iOS“) ir „Mopria“ („Android“), be to, galima naudotis eterneto ryšiu ir dviejų diapazonų „Wi-Fi“ palaikymu.
Be vargo prisijunkite prie „MAXIFY GX6050“ ir „MAXIFY GX7050“
Programėlė „Canon Print“

Programėlė „Canon PRINT“

Sklandus ryšys nuo delno iki pat spausdintuvo su programėle „Canon PRINT“. Be vargo spausdinkite, kopijuokite ir nuskaitykite iš savo išmaniųjų įrenginių, patikrinkite spausdintuvo būseną ir susisiekite su debesijos serveriu, kad galėtumėte valdyti dar lanksčiau.

Užsisakykite jau dabar

Pasisemkite įkvėpimo, užsisakykite jau dabar

Niekada nepraleiskite naujausių „Canon“ pasiūlymų, patarimų ir praktinių vadovų, naujienų ir kvietimų į vietos renginius.

Apdovanojimai

Harmoningas darbas

Naudokite „Canon“ rašalą ir popierių kartu su savo „Canon“ spausdintuvu ir kaskart gausite išskirtinius rezultatus.

Ieškote kažko panašaus?

Susipažinkite su šiais produktais iš mūsų PIXMA ir MAXIFY asortimento.

Jus taip pat gali dominti

 1. Pirminei sąrankai naudojamo rašalo butelio išnaudojama daugiau, nei pakaitinio, nes dalis rašalo sunaudojama spausdinimo galvutei sąrankos metu užpildyti. Puslapių išeiga – tai numatoma vertė, nustatyta pasitelkus individualius „Canon“ bandymo metodus, naudojant ISO/IEC 24712 spalvų diagramos ir nepertraukiamo spausdinimo imitavimą su pakaitinėmis rašalinėmis po pradinės sąrankos.

  Juodo ir spalvoto puslapio išeigos nesumuojamos.

  Puslapių išeiga labai priklauso nuo spausdinamo turinio ir kitų veiksnių.

 2. Ekonominiu režimu sumažinant tankį sumažinamos rašalo sąnaudos, todėl galima išspausdinti 50 % daugiau puslapių nei standartiniu režimu.
 3. Dokumentų spausdinimo greičiai yra ESAT vidurkiai („Word“, „Excel“, PDF) atliekant numatytojo vienpusio režimo biuro kategorijos bandymą, ISO/IEC 24734.

  Spausdinimo sparta priklauso nuo sistemos konfigūracijos, sąsajos, programinės įrangos, dokumentų sudėtingumo, spausdinimo režimo, puslapio užpildymo, naudojamo popieriaus tipo ir pan.

 4. Bendra nuosavybės kaina (angl. TCO) yra pagrįsta pirmine aparatinės įrangos įsigijimo kaina ir išlaidomis rašalui arba dažams per fiksuotos trukmės laikotarpį (toliau žr. sąlygas). Atkreipkite dėmesį, kad nuosavybės kainai įtakos gali turėti kintamos sąnaudos, be kita ko, susijusios su kitomis eksploatacinėmis medžiagomis, rašalo ir dažų rinkiniais, didelės išeigos rašalo ir dažų paketais, energijos sąnaudomis ir pakaitinėmis dalimis.

  Nurodyta mažesnė nuosavybės kaina buvo apskaičiuota įvertinus bendrą mažesnę nurodytos 1000 puslapių per mėnesį spausdinimo apimties kainą (50 proc. spalvotai ir 50 proc. nespalvotai) 60 mėnesių (5 metų) laikotarpiu.

  Bendra nuosavybės kaina (TCO) yra nustatyta pagal šį skaičiavimą: [vidutinė spalvoto CPP x spalvotų puslapių kiekis - minus puslapiai iš rašalo / dažų rinkinio] plius [vidutinė vienspalvio CPP x vienspalvių puslapių kiekis - minus puslapiai iš rašalo / dažų rinkinio] plius [aparatinės įrangos kaina] plius [priežiūros kasetės kaina tik modeliams MAXIFY GX].

  Skaičiuojant bendrai mažesnę nuosavybės kainą buvo naudoti 10 geriausiai parduodamų spalvinių lazerinių spausdintuvų ir 10 geriausiai parduodamų rašalinių spausdintuvų „IDC EMEA Hardcopy Tracker“ duomenimis (2020 m. I–III ketvirčio duomenimis). Vidutinė spausdintuvų pardavimo kaina eurais (€) buvo gauta iš „IDC EMEA Hardcopy Tracker“ (2020 m. I–III ketvirčio duomenimis), o eksploatacinių medžiagų kainos – iš 2021 m. vasario 2 d. gamintojų oficialiose žiniatinklio svetainėse pateiktos informacijos.

  Skaičiuojant buvo naudojami „Canon MAXIFY GX7000“ serijos ir „Canon MAXIFY GX6000“ serijos aparatinės įrangos ir eksploatacinių medžiagų duomenys, ir išskirtinai šiam bendros nuosavybės kainos apskaičiavimui buvo naudojama rekomenduojama mažmeninio pardavimo kaina su PVM.

  PVM į kainą įskaičiuotas, bet skaičiuojant kainą neįtraukti pristatymo mokesčiai. Kainos gali kisti dėl rinkos sąlygų.

  Spausdinimo kaina apskaičiuota darant prielaidą, kad „Canon“ spausdintuvuose ir konkurentų spausdintuvuose naudojami numatytieji nustatymai. Tai atitinka bandymų sąlygas, naudojamas ISO/IEC susijusios kategorijos išeigos bandymui.

  Puslapio kaina buvo apskaičiuota taikant eksploatacinių medžiagų pardavimo kainą, nurodytą gamintojų žiniatinklio svetainėse, ir padalinta iš gamintojų oficialiai viešai prieinamuose šaltiniuose skelbiamos išeigos. Puslapio kaina apskaičiuota imituojant ISO/IEC24712 standarte rašaliniams spausdintuvams ir ISO/IEC 19798 standarte spalviniams lazeriniams spausdintuvams nurodyto bandomojo šablono spausdinimą.

  Visos gamintojų specifikacijos ir našumo duomenys buvo surinkti iš viešai prieinamų informacijos šaltinių, įskaitant, be kita ko, gamintojų brošiūras ir žiniatinklio svetaines. „Canon“ ir konkurentų dažų ir rašalo išeigos duomenys gauti iš gamintojų skelbiamų specifikacijų.

  Siekiant sąžiningai palyginti ir tiksliai pateikti duomenis, buvo paimti aukščiausio standarto dažų arba rašalo eksploatacinių medžiagų išeigos duomenys, kurie buvo publikacijos metu, nustatytu pagal ISO standartus. Palyginimui nenaudoti kombinuotieji rinkiniai, XL ir kelių produktų rinkiniai. Šie duomenys yra prieinami viešai.