Canon „MAXIFY MB5150“ serija

„MAXIFY MB5150“ serija

Intensyviam darbui skirtas daugiafunkcis spalvinis rašalinis spausdintuvas, skeneris, kopijavimo ir fakso aparatas, palaikantis mobiliuosius įrenginius ir debesijos paslaugas, spausdinantis greita 24 v./min. sparta ir lengvai integruojamas į tinklą.

MAXIFY MB5150

Pranašumai

 • Spartus produktyvumas: 24 v./min. vienspalvis, 15,5 v./min. spalvotas
 • Belaidis spausdinimas išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams
 • Ryšys su debesijos serveriais: nuskaitymas į debesį arba el. paštą
 • Didelė rašalo išeiga: 2 500 vienspalvių arba 1 500 spalvotų puslapių
 • Didelė 250 lapų talpa ir 50 lapų D-ADF

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon „MAXIFY MB5150“ serija

Mažas biuras, didelis produktyvumas


Visų funkcijų spausdintuvas, skeneris, kopijavimo ir fakso aparatas mažiems biurams, kuriems reikalingas puikios kokybės vienspalvis ir spalvotas spausdinimas ir mažos eksploatavimo išlaidos. Žymekliams ir trinčiai atsparus DRHD pigmentinis rašalas sukuria stiprius juodus atspalvius, sodrias spalvas ir ryškų tekstą. „Canon MAXIFY MB5150“ serijos įrenginiai spausdina vienspalvį A4 formato lapą ypač didele 24 v./min. sparta ir spalvotą lapą 15,5 v./min. sparta, o pirmasis puslapis pradedamas spausdinti vos per 6 sekundes. Šis prietaisas turi dvipusio nuskaitymo funkciją, todėl nuskaitymas vyksta dar lengviau.

Neįtikėtinai ekonomiškas spausdinimas


Nuo itin mažų, vos 0,2 kWh (TEC), energijos sąnaudų iki po vieną keičiamų spalvoto rašalo kasečių – svarbiausia yra ekonomiškumas. Juodo rašalo kasečių ISO išeiga yra 2 500 puslapių, o spalvoto rašalo – 1 500 puslapių, todėl darbas yra pertraukiamas rečiau. Pasirinkus 4 spalvų rašalo rinkinį, spausdinimas tampa dar ekonomiškesnis.

Didesnis produktyvumas ir paprastas naudojimas


Naudojantis „Canon MAXIFY MB5150“ serijos dideliu 8,8 cm (3,5 col.) TFT spalvotu jutikliniu ekranu ir patobulinta naudotojo sąsaja, spausdinimas, kopijavimas, nuskaitymas arba faksavimas yra visai paprastas darbas. Didelis 250 lapų popieriaus tiektuvas ir 50 lapų automatinis dokumentų tiektuvas, taip pat dvipusis spausdinimas ant įvairaus formato ir tipo popieriaus – nuo paprasto A4 formato popieriaus iki etikečių, vokų, fotopopieriaus ir netgi dvipusių ID kortelių kopijų – viskas sukurta tam, kad įprasti biuro darbai vyktų lengvai.

Pasirengęs veikti su mobiliaisiais įrenginiais ir debesijos serveriais – pasirengęs darbui


Dėl „Google Cloud Print“, „Apple AirPrint“ (iOS), „Mopria“ ir „Canon PRINT“ programų palaikymo, galima greitai ir paprastai spausdinti ir skenuoti per mobiliuosius įrenginius. Naudodamiesi populiariausiomis debesijos paslaugomis, įskaitant „Google Drive“, „Dropbox“, „Evernote“, „OneNote“ ir „OneDrive“, galite spausdinti ir netgi įrašyti nuskenuotus dokumentus. Dėl prieigos taško režimo mobiliųjų įrenginių naudotojai prie spausdintuvo gali prisijungti ir be „Wi-Fi“ tinklo.

Visapusio stebėjimo ir priežiūros galimybė


Naudojant IP adresų filtravimą, galima suteikti prieigos tesies tik tam tikram skaičiui naudotojų, o su SMTP palaikymu galima saugiai skenuoti į el. paštą. Sistemų administratoriai gali greitai ir lengvai sukonfigūruoti spausdintuvą ir apriboti tam tikrus veiksmus, pvz., nuskaitymą į USB.

Integracija tinkle be vargo


Dėl suderinamumo su paprasto tinklo stebėjimo protokolu (SNMP), šis įtaisas lengvai valdomas ir integruojamas į esamą biuro tinklą. Dėl SNMP standarto galima naudoti įvairias priežiūros stebėjimo funkcijas, pvz., stebėti rašalo lygį, klaidų būseną ir puslapių skaičių.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon „MAXIFY MB5150“ serija“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Quick 1st Print

Pirmas spaudinys per 6 sek.

Single Pass 2-sided Scan

Nuskaito abi dokumentų puses

50-sheet 2-sided ADF

Automatinis kelių puslapių kopijavimas

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Naudojimas ir bendrinimas per bevielį ryšį

250 Sheet Capacity

Našus popieriaus naudojimas

Touch Screen

Paprastas naudoti 8,8 cm (3,5 col.) jutiklinis ekranas

Scan to Cloud

Galima nusiųsti dokumentus į debesijos paslaugų serverius

Tablet and smartphone ready

Parengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais

 • „MAXIFY MB5150“ serija
 • Maitinimo laidas
 • Naudoti parengtos rašalo kasetės
 • Sąrankos CD operacinei sistemai „Windows“ („Mac“ tvarkykles galima atsisiųsti internetu)
 • Naudojimo vadovai
 • Fakso / telefono linijos laidas

Šios serijos modeliai*

MAXIFY MB5150
MAXIFY MB5155
* Kai kuriuos modelius galima rasti tik tam tikrose parduotuvėse.