mirrorless range
alt text goes here

BEVEIDRODINIAI
FOTOAPARATAI

Istorijų galima rasti visur – būkite joms pasirengę su mūsų kompaktiniais beveidrodiniais fotoaparatais, kuriuos patogu nešiotis kartu.

Mažas,
bet kokybiškas

Kiekvieną akimirką gimsta puikios istorijos.
Tereikia patogaus fotoaparato, prie kurio jos galėtų netrukdomai atsiskleisti.

Canon EOS M50

EOS M50

Elegantiško dizaino klasika, įkvėpsianti kurti įsimintinas istorijas naudojantis DSLR dydžio jutikliu, 4K vaizdo įrašais ir paprastomis prijungimo galimybėmis.

Išbandykite dabar

London river panorama at night.
Padaryta su EOS M50
  • f/4.0
  • 1/160
  • 8000

Kas yra beveidrodinis fotoaparatas?

Skirtingai nei DSLR, kuriame naudojamas veidrodis šviesai į vaizdo ieškiklį atspindėti, beveidrodiniai fotoaparatai – kartais vadinami kompaktiniais fotoaparatais – neturi veidrodžio arba optinio vaizdo ieškiklio, todėl paprastai yra mažesni už DSLR fotoaparatus.

Užuot žiūrėję per objektyvą, kad sukomponuotumėte vaizdą per vaizdo ieškiklį, beveidrodiniame fotoaparate galite peržiūrėti kadrą fotoaparato gale esančiame ekrane. Ir nors konstrukcija skiriasi, su beveidrodiniais fotoaparatais, kaip ir su DSLR, galima kūrybiškai panaudoti objektyvus.

eos m10 lifestyle alina

Stulbinanti kokybė

Mūsų beveidrodiniai fotoaparatai pasižymi geriausiomis „Canon“ kompaktinių ir DSLR fotoaparatų savybėmis, todėl užtikrina puikios kokybės nuotraukas ir filmus, kuriuose gausu detalių, spalvų ir atmosferos – net fotografuojant prietemoje.

stunning quality

Beveidrodinių ir DSLR fotoaparatų palyginimas

Nors beveidrodiniai fotoaparatai turi daug tų pačių privalumų kaip ir DSLR fotoaparatai, pvz., galimybę keisti objektyvus, beveidrodiniai fotoaparatai yra mažesni.

Tačiau DSLR fotoaparatuose per daugybę metų buvo ištobulinta tradicinio vaizdo ieškiklio patirtis ir patogumas. Su pažangiomis automatinio fokusavimo sistemomis šie fotoaparatai gali fotografuoti net sudėtingiausius objektus.

Pasirinkite tinkamą fotoaparatą

eos m10 lifestyle holly
eos m5 cinc lifestyle system

Ar galiu naudoti kitus objektyvus?

Naudodami mūsų beveidrodinį fotoaparatą, galite lengvai keisti jo objektyvus ir fotografuoti iš skirtingų perspektyvų. Galima naudoti ne tik išskirtinį universalių ir kompaktiškų EF-M objektyvų asortimentą, bet ir „Canon“ tvirtinimo adapterį EF-EOS M , kad galėtumėte rinktis iš gausybės 80 EF-S ir EF objektyvų DSLR fotoaparatams ir netgi tokių specializuotų objektyvų, kaip makrofotografijos arba išgaubto vaizdo objektyvas.

Skaityti daugiau

Kas yra EF-M objektyvas?

EF-M objektyvai yra patogūs nešioti, lengvi objektyvai, sukurti išskirtinai EOS M fotoaparatams. Galite rinktis nuo itin plataus kampo iki teleobjektyvų ir mažyčių plokščiųjų objektyvų, kurie padės jums atskleisti savo kūrybiškumą.

Skaityti daugiau

eos m3 ambient system

Atraskite DSLR

Graži vaizdo kokybė ir pažangus veikimas. Su DSLR fotoaparatais atskleisite savo kūrybinį potencialą.

Peržiūrėti visą asortimentą

Atraskite DSLR