Beveidrodiniai fotoaparatai

Mūsų kompaktiški, lengvi ir maži beveidrodiniai fotoaparatai su keičiamais objektyvais turi viską, kas yra geriausio „Canon“ kompaktiškuose ir DSLR fotoaparatuose, todėl užtikrina puikios kokybės nuotraukas ir filmus. Nuo APS-C modelių su mažesniais objektyvais iki viso kadro modelių, kuriuose yra visi įrankiai kūrybiškumui.

Leiskite padėti jums rasti tobulą „Canon“ fotoaparatą

Mūsų fotoaparatų ieškyklė supažindins jus su mūsų fotoaparatų asortimentu ir padės jums rasti tą, kuris tobulai tinka jums.

EOS R beveidrodiniai fotoaparatai

Laimėjimų pelniusi EOS R sistema, išsiskirianti mūsų išmaniąja AF technologija bei neįtikėtinu RF objektyvų asortimentu, siūlo itin intuityvų požiūrį į fotografavimą ir filmavimą, sklandžiai dirba kartu su jumis, kad sutelktumėte dėmesį į objektą ir savo amatą.

14 Gaminiai

  14 Gaminiai

  Taikomi filtrai

  12 / 14 rezultatų

  RF ir RF-S objektyvai

  Dėl išskirtinės optinės technologijos ir konstrukcijos RF ir RF-S objektyvai yra labai kokybiški, greiti ir našūs. Šie ateičiai skirti objektyvai turi patobulintas filmavimo funkcijas ir tokias malonias smulkmenas kaip valdymo žiedas bei mažesnis dydis.

  RF objektyvas
  Panaudokite EOS R sistemos galią savo verslui

  Panaudokite EOS R sistemos galią savo verslui

  Sužinokite, kaip mūsų beveidrodinio fotoaparato sistema gali padėti padidinti jūsų verslo galimybes, užtikrindama sklandžią integraciją įvairiose srityse.

  Prisijungti prie „Canon“ klubo

  Toliau puoselėkite savo aistrą ir nepraleiskite galimybės gauti papildomo palaikymo, įkvėpimo, privalumų ir kt.

  „Canon“ klubas