mirrorless range
alt text goes here

EOS M beveidrodiniai fotoaparatai

Istorijų galima rasti visur – būkite joms pasirengę su mūsų kompaktiniais beveidrodiniais fotoaparatais, kuriuos patogu nešiotis kartu.

Mažas,
bet kokybiškas

Kiekvieną akimirką gimsta puikios istorijos.
Tereikia patogaus fotoaparato, prie kurio jos galėtų netrukdomai atsiskleisti.

Canon EOS M50

EOS M50

Elegantiško dizaino klasika, įkvėpsianti kurti įsimintinas istorijas naudojantis DSLR dydžio jutikliu, 4K vaizdo įrašais ir paprastomis prijungimo galimybėmis.

Išbandykite dabar

London river panorama at night.
Padaryta su EOS M50
  • f/4.0
  • 1/160
  • 8000

Kas yra beveidrodinis fotoaparatas?

Skirtingai nei DSLR, kuriame naudojamas veidrodis šviesai į vaizdo ieškiklį atspindėti, beveidrodiniai fotoaparatai – kartais vadinami kompaktiniais fotoaparatais – neturi veidrodžio arba optinio vaizdo ieškiklio, todėl paprastai yra mažesni už DSLR fotoaparatus.

Kad nereikėtų vaizdo komponuoti žiūrint per optinį vaizdo ieškiklį ir objektyvą, beveidrodiniuose fotoaparatuose naudojamas elektroninis vaizdo ieškiklis arba LCD ekranas, kuriame galite peržiūrėti kadrą. Ir nors konstrukcija skiriasi, su beveidrodiniais fotoaparatais, kaip ir su DSLR, galima kūrybiškai panaudoti objektyvus.

eos m10 lifestyle alina

Stulbinanti kokybė

Mūsų beveidrodiniai fotoaparatai pasižymi geriausiomis „Canon“ kompaktinių ir DSLR fotoaparatų savybėmis, todėl užtikrina puikios kokybės nuotraukas ir filmus, kuriuose gausu detalių, spalvų ir atmosferos – net fotografuojant prietemoje.

stunning quality

EF-M objektyvai

Patogūs nešioti, lengvi objektyvai, sukurti išskirtinai EOS M fotoaparatams Galite rinktis nuo itin plataus kampo iki teleobjektyvų ir mažyčių plokščiųjų objektyvų, kurie padės jums atskleisti savo kūrybiškumą.

Sužinokite daugiau

Close up of man with dreadlocks shot on the Canon EOS M50
Padaryta su EOS M50
  • f/3.5
  • 1/400
  • 100
eos m5 cinc lifestyle system

Ar galiu naudoti kitus objektyvus?

Naudodami mūsų beveidrodinį fotoaparatą, galite lengvai keisti jo objektyvus ir fotografuoti iš skirtingų perspektyvų. Galima naudoti ne tik išskirtinį universalių ir kompaktiškų EF-M objektyvų asortimentą, bet ir „Canon“ tvirtinimo adapterį EF-EOS M , kad galėtumėte rinktis iš gausybės 80 EF-S ir EF objektyvų DSLR fotoaparatams ir netgi tokių specializuotų objektyvų, kaip makrofotografijos arba išgaubto vaizdo objektyvas.

Skaityti daugiau

Kuri EOS sistema man tinkamiausia?

Raskite tobulą fotoaparatą, kuris atitiktų jūsų fotografavimo ir filmavimo stilių. Tiek mažo apšvietimo specialistams, tiek greito veiksmo superherojams – „Canon“ turi tobulą sprendimą kiekvienam.

Sužinokite daugiau

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

Reikia pagalbos ieškant fotoaparato?

Naudokite mūsų fotoaparatų pasirinkimo įrankį ir raskite idealų fotoaparatą.

Rasti mano fotoaparatą

EOS 7D Mark II

Jums taip pat gali būti įdomu...