Apie mus

Savo neprilygstamą paveldą ir patirtį naudojame tam, kad visose gyvenimo srityse teiktume vaizdų kūrimo naujoves, pakeisiančias tai, kaip dirbame, mokomės ir žaidžiame ryšiais susietame pasaulyje.
About us

Mūsų paveldas ir įkūrimas

Esame pirmaujanti pažangiųjų technologijų įmonė, įkurta 1937 m. Japonijoje, ir siekiame padėti žmonėms iš naujo įsivaizduoti vaizdų kūrimo galimybių ribas ir jas peržengti.

Šiuo metu rinkodaros ir gamybos padaliniuose Japonijoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Europoje, Azijoje ir Okeanijoje dirba daugiau nei 182 000 žmonių. „Kyosei“ – tai mūsų įmonės filosofija, kuria grindžiamas mūsų prekės ženklas, verslas ir rėmimo veikla. „Kyosei“ – tai japoniškas žodis, reiškiantis gyvenimą ir darbą siekiant bendros gerovės. Šio principo laikosi visi „Canon“ darbuotojai. Jis lemia mūsų misiją ir vertybes, juo vadovaujamės požiūryje į savo darbuotojus ir vykdydami savo verslą.
Sužinokite daugiau apie „Canon“ ir mūsų istoriją.

Apie „Canon“

Sužinokite apie „Canon“ pasaulinę įmonę, „Canon“ Europoje ir daugiau apie „Canon“ grupės įmones.

about canon
Sustainability

Tvarumas

Tvarumas yra svarbiausias mūsų misijos – kurti vaizdus pakeisiančius mūsų pasaulį – aspektas. Sužinokite daugiau apie tai, kaip tai darome, per mūsų socialines ir aplinkosaugos iniciatyvas.

Įvairovė, lygybė ir įtrauktis

Sužinokite, ką mes darome, kad sukurtume įtraukią darbo vietą ir plėtotume įvairialypę visuomenę teisingesniame pasaulyje.

Diversity, Equity & Inclusion
Canon Camera

Naujienų svetainė

Čia pateikiamos naujausios „Canon“ naujienos ir įžvalgos, įskaitant mūsų tinklaraštį ir „VIEW“ platformą.

Rėmimas

Susipažinkite su mūsų rėmimo veikla, kuri apima įvairias socialines, kultūros ir sporto sritis.

Canon Camera
INSPIRING A WORLD OF CHANGE

Įkvėpimas pokyčiams pasaulyje

Nuo ūkio laukų iki miesto gatvių, nuo vandenynų iki mikropalydovų – kad ir kur mes atsidursime rytoj, būsime tam pasiruošę. Sužinokite, kaip „Canon“ įkvepia pokyčius pasaulyje.

Jus taip pat gali dominti:

Susisiekite su mumis

Sužinokite, kaip susisiekti su mumis.