Apie "Canon"

Apie mus

„Canon Europe“ yra Japonijoje įsikūrusios „Canon Inc.“, pasaulyje pirmaujančios naujovių kūrėjos ir vaizdo apdorojimo sprendimų tiekėjos, dukterinė bendrovė.

Mūsų verslas
Daugiau nei 50 metų mes tiekiame naujoviškas vaizdo apdorojimo technologijas savo klientams Europoje.

Mūsų klientai naudoja buitiniam ir profesionaliam vaizdo apdorojimui skirtus gaminius, įskaitant aukščiausios kokybės fotografijos įrangą, spausdintuvus, skaitytuvus ir žiūronus, taip pat mūsų pažangias kompaktiškas skaitmenines ir SLR kameras. Be to, mūsų verslosprendimai pateikia platų spausdinimo ir dokumentų tvarkymo sprendimų pasirinkimą smulkiam ir vidutinio dydžio verslui, didelėms bendrovėms ir valstybinėms įstaigoms.

Mūsų pramoninių gaminių verslo padalinys dar labiau išplečia mūsų akiratį ir siūlo gaminius, tinkančius tokioms skirtingoms rinkoms kaip medicina, optika, transliavimas ir tarptautinės IT bendrovės.

„Canon Europe“ pajamos sudaro apie trečdalį pasaulinių „Canon“ pajamų, šios bendrovės padaliniuose Europoje, Vidurio Rytuose ir Afrikoje (EMEA) dirba apie 18 000 žmonių. 

Mūsų prekės ženklas
„Canon“ tiki vaizdo galia: galia greitai ir paprastai perduoti žinią, perteikti smulkiausias subtilybes, sukelti stipriausius jausmus ir supaprastinti sudėtingiausius uždavinius. 

Savo aistrą vaizdui įgyvendiname derindami „Canon“ prekės ženklą su įvairiomis visuomenės pastebimomis veiklomis nuo reklamos kampanijų kaip kad neseniai vykdyta bendrovės kampanija „Mes kalbame vaizdu“ iki svarbios paramos kultūrai bei sportui ir renginių bei parodų Europoje.

Mūsų prekės ženklo pagrindinis šūkis „Tu gali“ perteikia „Canon“ prekės ženklo esmę ir yra skirtas įkvėpti mūsų klientus atrasti savo kūrybingumą bei pasinaudoti mūsų technologijų galia. Su „Canon“ Tu gali

Oficialiu tokių sporto renginių kaip futbolo varžybos UEFA Super Cup™ ir MTN Africa Cup of Nations rėmimu bei veikla aplinkosaugos srityje, pvz., parama WWF, „Canon“ išreiškia aistrą vaizdo galiai ir ištikimybę savo japoniškai verslo filosofijai „Kyosei“, kas reiškia „gyvenimas ir darbas kartu, siekiant bendro gėrio“.

spacer
					image